Online krajské kolo Zeměpisné olympiády
21.5.2020

Naši dva sedmáci soutěžili online v krajském kole! A Vojta Gaisler soutěž vyhrál! Více ZDE.

Výuka od 25. 5. žáků I. stupně
20.5.2020

Rodičům, kteří potvrdili zájem o návrat žáka I. stupně do školy po 25. 5., byl rozeslán ve středu 20. 5. odeslán email s podrobnými informacemi.

Pokud některému rodiči email nedorazil, nechť se dotyčný/á ozve řediteli školy.

Zápis do 1. tříd
16.3.2020

Veškeré informace ohledně zápisu do 1. tříd ZDE.

Inspirativní webové odkazy pro procvičování a výuku II. stupně
13.3.2020

Rodiče i žáci II. stupně mohou využít tyto odkazy pro procvičování. Více ZDE.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Školy jsou zavřené. Vítám částečné nahrazení výuky posíláním úkolů přes e-maily, edookitem aj.
a) ano
b) ne

Metelkárna bude mít novou omítku

Vloženo: 21.5.2019 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1081x | Zatím neupraveno
V květnu začala několik let plánovaná I. etapa opravy omítky budovy naší školy.

V této první etapě, která má trvat 25 týdnů (tj. cca 6 měsíců), bude opravena zhruba polovina plochy omítky školy. Viz obrázek přibližného rozsahu.

Druhá etapa pak proběhne ve stejném období v roce 2020.

Stav omítky je již několik let v desolátním stavu, tak jsme vděční zřizovateli školy (Statutární město Teplice), že k tomuto kroku přistoupil. Projekt opravy realizuje firma BAUMATERM stavební s.r.o.

Omítka nad vchody školy se bude opravovat v průběhu hlavních prázdnin. Přístup do budovy a chodník u školy tak nebude ve školním roce omezen.