Deváťáci v Berlíně
8.11.2018

Naši deváťáci jsou na dvoudenním zájezdu v Berlíně. Na foto se podívejte ZDE.

Začínáme vybírat sběr
5.11.2018

Velmi rádi oznamujeme, že od úterý 6. 11. opět vybíráme starý papír a také starý chleba. Na známem místě a ve známý čas (tj. úterý 7.30 - 7.55, suterén školy - vstup přes dvůr školy, dveře u kontejnerů). Více zde

Švédsko 2019
15.10.2018

Začátkem června (9. - 15. 6.) roku 2019 se uskuteční zájezd žáků II. stupně do Švédska. Kapacita zájezdu i po její zdvojnásobení je již plná. Více informací o zájezdu ZDE.

Webové stránky školy sleduji:
a) několikrát týdně
b) alespoň 1x týdně
c) alespoň 1x měsíčně
d) výjimečně

Online:

Dnes:

Posledních 7 dní:

Posledních 30 dní:

Celkem:

ISIC karta

Vloženo: 13.6.2018 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 669x | Upraveno: 13.6.2018 Upravil: Chalupny
V červnu 2018 jsme se zapojili do sítě škol, které vydávají svým žákům mezinárodně uznávané karty ISIC.

Informace pro rodiče a žádost (Velikost: 966.75 kB) o vydání.

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost ke škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC Školák je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí je uznáván na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

Co přináší ISIC Školák vydaný přes naši školu?

•          Je oficiálním průkazem žáka naší školy.
  •          Školní průkaz ISIC není potřeba si pořizovat každý rok znovu. Jeho platnost je až pět let od vydání; platnost            je také omezena dobou docházky na základní školu.
  •          Školní ISIC Školák je levnější! Průkaz stojí jen 250 Kč na celou dobu platnosti (průkaz pořízený mimo školu stojí 350 Kč na jeden rok). V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč.
  • Pro mnohé instituce a veřejné dopravce slouží jako ideální doklad o věku držitele, např. pro získání zlevněného jízdného.

Co přináší ISIC Školák?

•          Platnost ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě.
  •          Speciální celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200 Kč.
  •          Je akceptován většinou dopravců po celé ČR jako potvrzení o věku. V některých krajích funguje ISIC i jako             náhrada žákovského průkazu.
  • Slevy na více než 2.000 místech v ČR:
    • při nákupech, stravování a vzdělávání
    • na vstupném do kulturních institucí
    • na permanentky v lyžařských areálech
    • speciální studentský mobilní tarif od Vodafone
    • na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek
    • v kinech, na koupalištích a dalších zábavních areálech

Jak si průkaz objednat?

Přijímáním žádostí a vydáváním průkazů je v naší škole pověřená paní M. Hellerová a to denně od 7.00 do 7.30 ve vrátnici školy. Žádost o vydání průkazu (Velikost: 966.75 kB), prosím vyplňte, podepište a přineste uvedené kontaktní osobě na škole s poplatkem 250,- Kč. Zároveň zašlete na mail vratnice@zsmetelkovo.cz průkazovou fotografii žáka, která bude použita pro výrobu průkazu. Pokud chcete vlastnit průkaz před 30. 6. 2018 musíte vše výše uvedené stihnout do 20. 6. 2018. Pokud žádost s fotografií dodáte po 20. 6. 2018, bude Vám hotový průkaz vydán na začátku nového školního roku.

Ceník požadavků pro rok 2018

Cena nového průkazu ISIC Školák: 250 Kč

Cena duplikátu průkazu ISIC Školák z ostatních důvodů: 110 Kč

Škola aní zaměstnanec nemá z prodeje žádný zisk.