Švédsko 2019
15.10.2018

Na přelomu května a června roku 2019 se uskuteční zájezd žáků II. stupně do ŠVédska. Kapacita zájezdu i po její zdvojnásobení je již plná. Více informací o zájezdu ZDE.

Pozvánka na 2. turistický kroužek
15.10.2018

Zveme vás na akci turistického kroužku. Míříme do Žimu do útulku. Více ZDE.

Gratulujeme děvčatům k úspěchu v přespolním běhu!

Dívky z 8.  a 9. tříd nás reprezentovaly v krajském kole. Více ZDE.

Stříbrní a bronzoví atleti
3.10.2018

Naše dvě družstva bojovala v krajském kole atletických závodů...Více ZDE.

Informace o provozu školní knihovny
17.9.2018

Knihovna bude žákům k dispozici od 26. 9. 2018. Více ZDE.

O svačinách
14.9.2018

Informace o svačinách, které žáci dostávají zdarma, a o těch, které si mohou ve škole zakoupit, ZDE.

Jak a kde vyzvedávat děti ze školní družiny?
4.9.2018

Ranní družina je pro všechny na stejném místě - tj. v "domečku". Odpolední se liší, podle toho, do kterého oddělení dítě dochází. Podrobné info ZDE.

Vydání karty ISIC
27.8.2018

Přijímáním žádostí a vydáváním průkazů je v naší škole pověřená paní M. Hellerová (ve vrátnici školy), a to denně od 7.00 do 7.30. Kontakt vratnice@zsmetelkovo.cz nebo 417 539 040. Více o ISIC ZDE.

100. výročí vzniku Československé republiky:
a) je velmi důležité si připomenout a oslavit společnou školní akcí
b) je důležité si připomenout a oslavit společnou školní akcí
c) není důležité si připomenout a oslavit společnou školní akcí

Online:

Dnes:

Posledních 7 dní:

Posledních 30 dní:
19541

Celkem:
412049

ISIC karta

Vloženo: 13.6.2018 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 383x | Upraveno: 13.6.2018 Upravil: Chalupny
V červnu 2018 jsme se zapojili do sítě škol, které vydávají svým žákům mezinárodně uznávané karty ISIC.

Informace pro rodiče a žádost (Velikost: 966.75 kB) o vydání.

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost ke škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC Školák je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí je uznáván na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

Co přináší ISIC Školák vydaný přes naši školu?

•          Je oficiálním průkazem žáka naší školy.
  •          Školní průkaz ISIC není potřeba si pořizovat každý rok znovu. Jeho platnost je až pět let od vydání; platnost            je také omezena dobou docházky na základní školu.
  •          Školní ISIC Školák je levnější! Průkaz stojí jen 250 Kč na celou dobu platnosti (průkaz pořízený mimo školu stojí 350 Kč na jeden rok). V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč.
  • Pro mnohé instituce a veřejné dopravce slouží jako ideální doklad o věku držitele, např. pro získání zlevněného jízdného.

Co přináší ISIC Školák?

•          Platnost ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě.
  •          Speciální celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200 Kč.
  •          Je akceptován většinou dopravců po celé ČR jako potvrzení o věku. V některých krajích funguje ISIC i jako             náhrada žákovského průkazu.
  • Slevy na více než 2.000 místech v ČR:
    • při nákupech, stravování a vzdělávání
    • na vstupném do kulturních institucí
    • na permanentky v lyžařských areálech
    • speciální studentský mobilní tarif od Vodafone
    • na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek
    • v kinech, na koupalištích a dalších zábavních areálech

Jak si průkaz objednat?

Přijímáním žádostí a vydáváním průkazů je v naší škole pověřená paní M. Hellerová a to denně od 7.00 do 7.30 ve vrátnici školy. Žádost o vydání průkazu (Velikost: 966.75 kB), prosím vyplňte, podepište a přineste uvedené kontaktní osobě na škole s poplatkem 250,- Kč. Zároveň zašlete na mail vratnice@zsmetelkovo.cz průkazovou fotografii žáka, která bude použita pro výrobu průkazu. Pokud chcete vlastnit průkaz před 30. 6. 2018 musíte vše výše uvedené stihnout do 20. 6. 2018. Pokud žádost s fotografií dodáte po 20. 6. 2018, bude Vám hotový průkaz vydán na začátku nového školního roku.

Ceník požadavků pro rok 2018

Cena nového průkazu ISIC Školák: 250 Kč

Cena duplikátu průkazu ISIC Školák z ostatních důvodů: 110 Kč

Škola aní zaměstnanec nemá z prodeje žádný zisk.