Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Sponzorské dary

Vloženo: 17.2.2022 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 7361x

Vážení rodiče,

rádi bychom v souladu se strategií školy dále modernizovali její technické vybavení. A to je jeden z důvodů, proč se na Vás touto formou.

Snažíme se v maximálně efektivní míře využívat finančních prostředků získaných od zřizovatele a krajského úřadu, ale rádi bychom Vás, rodiče našich žáků, požádali také o pomoc při zkvalitňování a modernizování výuky na škole.

Pokud byste byli ochotni přispět formou sponzorského daru právě na vybavení školy, sepíšeme s Vámi na dohodnutou částku smlouvu o daru. Jako součást této smlouvy nabízíme dohodu o prezentaci Vás nebo Vaší firmy jako sponzora školy na webových stránkách školy a hlavní informační nástěnce školy. Je také možné upřednostnit v pořadí vybavování jednotlivých tříd právě třídu, kterou navštěvuje Vaše dítě. Částka, kterou byste byli ochotni škole poskytnout může být určena na konkrétní pomůcku, akci nebo třídu.

Příklady, jak můžete finančně pomoci při nákupu pomůcek a didaktické techniky můžete najít na této stránce. Pokud byste měli nějaké bližší dotazy, nabízíme konzultace s vedením školy, které lze dohodnout prostřednictvím e-mailu.

Zaručujeme, že pokud se rozhodnete sponzorským darem škole přispět, budou Vaše peníze využity ve prospěch modernizace výuky Vašich dětí.

Za ZŠ s RVCJ Metelkovo nám., Teplice

Mgr. Michal Chalupný

Seznam našich sponzorů naleznete zde.

pro celou školu

prostředky pro reprezentaci školy (za rok)        5.000,- Kč

Pro jakoukoliv třídu (uvedené ceny jsou přibližné)

interaktivní tabule - velká   60.000,- Kč
interaktivní tabule - malá 50.000,- Kč
dataprojektor 12.000,- Kč
notebook  14.000,- Kč
foliovačka 5.000,- Kč
pěnové kostičky po 100,- Kč na 1 žáka
papíry na kopírování neomezeně
bezdrátová ukazovátka k notebooku 1.500,- Kč
archy balícího papíru na projekty Vv cca 1.000,- Kč

Zeměpis

školní atlasy světa (jakékoli množství)  po 270,- Kč
nástěnná mapa ČR   900,- Kč

Výuka jazyků

různé publikace   od 400,- do 2.000,- Kč

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.