Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

Sponzorské dary

Vloženo: 4.9.2017 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 3656x | Upraveno: 4.9.2017 | Upravil: Chalupny

Vážení rodiče,

rádi bychom v souladu se strategií školy dále modernizovali její technické vybavení. A to je jeden z důvodů, proč se na Vás touto formou.

Snažíme se v maximálně efektivní míře využívat finančních prostředků získaných od zřizovatele a krajského úřadu, ale rádi bychom Vás, rodiče našich žáků, požádali také o pomoc při zkvalitňování a modernizování výuky na škole.

Pokud byste byli ochotni přispět formou sponzorského daru právě na vybavení školy, sepíšeme s Vámi na dohodnutou částku smlouvu o daru. Jako součást této smlouvy nabízíme dohodu o prezentaci Vás nebo Vaší firmy jako sponzora školy na webových stránkách školy a hlavní informační nástěnce školy. Je také možné upřednostnit v pořadí vybavování jednotlivých tříd právě třídu, kterou navštěvuje Vaše dítě. Částka, kterou byste byli ochotni škole poskytnout může být určena na konkrétní pomůcku, akci nebo třídu.

Příklady, jak můžete finančně pomoci při nákupu pomůcek a didaktické techniky můžete najít na této stránce. Pokud byste měli nějaké bližší dotazy, nabízíme konzultace s vedením školy, které lze dohodnout prostřednictvím e-mailu.

Zaručujeme, že pokud se rozhodnete sponzorským darem škole přispět, budou Vaše peníze využity ve prospěch modernizace výuky Vašich dětí.

Za ZŠ s RVCJ Metelkovo nám., Teplice

Mgr. Michal Chalupný

Seznam našich sponzorů naleznete zde.

pro celou školu

prostředky pro reprezentaci školy (za rok)        5.000,- Kč

Pro jakoukoliv třídu (uvedené ceny jsou přibližné)

interaktivní tabule - velká   60.000,- Kč