iNFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

... jsou umístněny ZDE.

Zápis pro ukrajinské prvňáčky
13.4.2022

Pro budoucí prvňáčky z Ukrajiny, kteří pobývají ve spádové oblasti naší školy, je stanoven zápis. Více ZDE.

Zdražení ISIC průkazu od 1.6.
21.3.2022

Cena ISIC průkazu se od 1.6. zvyšuje o 100 Kč. Tedy z 250 na 350 Kč. Více info ZDE

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Nepostrádáte něco?
24.9.2021

Obnovili jsme fotogalerii nalezených věcí. V pravém pruhu našeho webu - sekce ztráty a nálezy 2021/22.

20.4.2021

Víte, kdo jsou naše jedničky? Podívejte se....

Jaké prázdniny jsou nejlepší?
někde ve městě
u babičky/dědy
doma
u rybníka, či řeky
na horách
u moře

Zobrazeno: 15006x
Myslíme i na kvalitní vyplnění volného času dětí, a tak si naši žáci mohou každým rokem vybrat z bohaté nabídky zájmových kroužků, které na naší škole fungují. ŽÁKŮM, PRO KTERÉ JSOU KROUŽKY URČENY, JE OSOBNĚ NABÍZEJÍ PŘÍMO VYUČUJÍCÍ NEBO SI MŮŽE SPOLU S RODIČI VYBRAT Z TÉTO NABÍDKY. NABÍDKA SE BUDE POSTUPNĚ ROZŠIŘOVAT. Každý žák, který se na nějaký kroužek přihlásí, dostane tuto informaci do žákovské knížky (popř. notýsku). Většina kroužků začne svou činnost až od ŘÍJNA. Pokud máte zájem o bližší info o kroužcích, kontaktujte konkrétního vyučujícího (jmeno.prijmeni@zsmetelkovo.cz).

SEZNAM NABÍZENÝCH KROUŽKŮ

seznam kroužků se bude v průběhu září-října rozšiřovat

1. ŠKOLNÍ KROUŽKY - ZDARMA

- pro žáky zdarma, vedou je pedagogové školy

Matematika (pro IX. C)

Datum zahájení : 16.9. 2021

Učitelka : E. Solnařová

Den a hodina : Čtvrtek 14.00 - 14.45

2. ŠKOLNÍ KROUŽKY - PLACENÉ

-  jedná se o soukromé aktivity vyučujících, k tomuto účelu si učitel pronajímá místnosti školy a veškeré náklady jsou v jeho režii, proto za ně žák platí poplatek

3. KROUŽKY ORGANIZOVANÉ AŠSK

(Asociace školních sportovních klubů)

- probíhají pod ped. dozorem našich učitelů,  platí se poplatek asociaci (500 Kč/rok)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.