Pozvání na 1. akci turist. kroužku 2. st.
16.9.2019

Informace o nabízeném výletě do Stadic (22. 9.)  ZDE.

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu.

Nové rozvrhy 2019/2020
27.8.2019

Rodiče a žáci s přístupem do systému edookit v něm již najdou nové rozvrhy.

Rozvrhy I. stupně jsou zveřejněny ZDE

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

Ankety na školním webu:
a) pravidelně sleduji a hlasuji
b) jen sleduji
c) občas sleduji a občas hlasuji
d) nesleduji

Školní akademie a sportovní dny

Vloženo: 16.8.2019 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1854x | Upraveno: 16.8.2018 | Upravil: Chalupny

Sportovní dny

Vedle již zmiňovaných školních výletů a zahraničních zájezdů se výuku na naší škole snažíme obohatit návštěvami nejrůznějších kulturních akcí, jako jsou filmová a divadelní představení, koncerty, výstavy apod. Žáci druhých a třetích tříd navštěvují kurzy plavání, žáci sedmých tříd se mohou zúčastnit lyžařského výcviku na horách. V červnu každoročně pořádáme sportovní den pro žáky prvního stupně.

Školní akademie

Již tradičně připravují naši učitelé s dětmi akademii školy. Původně se akademie konaly v tělocvičně, ale pro velký zájem rodičů a veřejnosti si pro tuto akci zajišťujeme velký sál Krušnohorského divadla. Před zcela zaplněným hledištěm žáci předvádějí svá pečlivě připravená vystoupení. Často s vlastním hudebním doprovodem zpívají žáci publiku písničky české, německé, anglické i francouzské. Součástí vystoupení jsou i ukázky gymnastiky, stepaerobiku, cvičení s overbally a fitbalony.

Školní akademie 2009 zde.

Školní akademie 2012 zde.

Školní akademie 2014 zde.

Školní akademie 2016 zde.

Školní akademie 2018 zde.