Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Školní akademie a sportovní dny

Vloženo: 14.8.2020 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 72872x | Upraveno: 16.8.2018 | Upravil: Chalupny

Sportovní dny

Vedle již zmiňovaných školních výletů a zahraničních zájezdů se výuku na naší škole snažíme obohatit návštěvami nejrůznějších kulturních akcí, jako jsou filmová a divadelní představení, koncerty, výstavy apod. Žáci druhých a třetích tříd navštěvují kurzy plavání, žáci sedmých tříd se mohou zúčastnit lyžařského výcviku na horách. V červnu každoročně pořádáme sportovní den pro žáky prvního stupně.

Školní akademie

Již tradičně připravují naši učitelé s dětmi akademii školy. Původně se akademie konaly v tělocvičně, ale pro velký zájem rodičů a veřejnosti si pro tuto akci zajišťujeme velký sál Krušnohorského divadla. Před zcela zaplněným hledištěm žáci předvádějí svá pečlivě připravená vystoupení. Často s vlastním hudebním doprovodem zpívají žáci publiku písničky české, německé, anglické i francouzské. Součástí vystoupení jsou i ukázky gymnastiky, stepaerobiku, cvičení s overbally a fitbalony.

Školní akademie 2009 zde.

Školní akademie 2012 zde.

Školní akademie 2014 zde.

Školní akademie 2016 zde.

Školní akademie 2018 zde.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.