Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Školní akademie a sportovní dny

Vloženo: 16.8.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1067x | Upraveno: 16.8.2018 | Upravil: Chalupny

Sportovní dny

Vedle již zmiňovaných školních výletů a zahraničních zájezdů se výuku na naší škole snažíme obohatit návštěvami nejrůznějších kulturních akcí, jako jsou filmová a divadelní představení, koncerty, výstavy apod. Žáci druhých a třetích tříd navštěvují kurzy plavání, žáci sedmých tříd se mohou zúčastnit lyžařského výcviku na horách. V červnu každoročně pořádáme sportovní den pro žáky prvního stupně.

Školní akademie

Již tradičně připravují naši učitelé s dětmi akademii školy. Původně se akademie konaly v tělocvičně, ale pro velký zájem rodičů a veřejnosti si pro tuto akci zajišťujeme velký sál Krušnohorského divadla. Před zcela zaplněným hledištěm žáci předvádějí svá pečlivě připravená vystoupení. Často s vlastním hudebním doprovodem zpívají žáci publiku písničky české, německé, anglické i francouzské. Součástí vystoupení jsou i ukázky gymnastiky, stepaerobiku, cvičení s overbally a fitbalony.

Školní akademie 2009 zde.

Školní akademie 2012 zde.

Školní akademie 2014 zde.

Školní akademie 2016 zde.

Školní akademie 2018 zde.