Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Národní plán obnovy

Ve školním roce 2021/2022 se škola zapojila do projektu a získala tím finanční prostředky. Tyto prostředky jsou poskytovány Evropskou unií.

Cílem tohoto projektu v naší škole je doučování žáků v návaznosti na výpadek prezenční výuky způsobené pandemií covid-19 a s ním související činnosti.

Z tohoto projektu bylo v roce 2021 realizováno 181 hodin socializiačních a adaptačních aktivit, kterých se zúčastnilo více než 200 žáků

Dále se odučilo 264 hodin tzv. doučování. Toho se účastnilo také přes 200 žáků.

V roce 2022 pokračujeme s doučováním.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.