Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Nenech to být

Vloženo: 17.2.2022 | Zobrazeno: 5028x
Naše škola byla v květnu 2017 zaregistrována do systému Nenech to být.

Jedná se o internetový systém a mobilní aplikaci bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celé ČR.

Systém je podporován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a spolupracuje s Linkou bezpečí.

Informaci o nahlášeném problému dostane školou pověřená a proškolená osoba - v naší škole je to paní učitelka M. Drvotová Richterová, primární preventista. Tato paní učitelka ví, jak dál postupovat.

Výhodou systému je jeho anonymita, která dává možnost informovat o závažném problému i tomu člověku, který se obává ohlásit problém v reálném životě.

Co si od tohoto kroku slibuje škola?

• předcházení rozsáhlejším problémům v kolektivu
  • omezení pravděpodobnosti výskytu problémů plynoucích ze šikany
  • pomoc případným utiskovaných žákům/případně učitelům
  • vytváření atmosféry bez strachu
  • možnost promluvit mlčící většině
  • nabídku alternativy zapojení pro aktivní rodiče
  • poukázat na to, že nám problémy žáků nejsou lhostejné

Stránky projektu NENECH TO BÝT.

ODKAZ NA STRÁNKY POUZE PRO NAŠI ŠKOLU.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.