Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

Elektronické platby

Vloženo: 24.5.2017 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 5599x | Upraveno: 24.5.2017 | Upravil: Chalupny
Od dubna 2015 lze některé platby provádět elektronicky. Jedná se o platby za stravné, školní družinu, výlety, školy v přírodě a za pracovní sešity. Tento způsob plateb i upřednostňujeme a za dodržení níže uvedeného postupu děkujeme. Pouze při uvedení variabilního symbolu a zprávy pro příjemce můžeme platbu identifikovat.

Variabilní symbol pro všechny platby za Vaše dítě je po celou dobu školní docházky stejný. Jedná se o čtyřmístné číslo, které bylo rodičům sděleno na třídní schůzce učitelkou nebo vychovatelkou.

Ad platby za školní družinu

číslo účtu: 269 410 125/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/byli jste informováni vychovatelkou

zpráva pro příjemce: DRUZINA - příjmení dítěte, třída (např.: "DRUZINA - Šebestová, 3. B")

Ad platby za školu v přírodě/výlety

číslo účtu: 269 410 301/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/jste vždy dopředu třídní učitelkou informováni

zpráva pro příjemce: SVP - příjmení dítěte, třída (např.: "SVP - Šebestová, 3. B")

Ad platby za obědy

číslo účtu: 269 409 570/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: libovolné

zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

Po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby.

Ad platby za pracovní sešity

číslo účtu: 269 409 992/0300

variabilní symbol: viz výše

zpráva pro příjemce: PS - příjmení dítěte, třída (např.: "PS - Šebestová, 3. B")