Informace Tady nic není :-(
Vítám dobrovolný nástup žáků II. stupně do školy:
a) ano
b) ne

Elektronické platby

Vloženo: 28.5.2020 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 15887x | Upraveno: 24.5.2017 | Upravil: Chalupny
Od dubna 2015 lze některé platby provádět elektronicky. Jedná se o platby za stravné, školní družinu, výlety, školy v přírodě a za pracovní sešity. Tento způsob plateb i upřednostňujeme a za dodržení níže uvedeného postupu děkujeme. Pouze při uvedení variabilního symbolu a zprávy pro příjemce můžeme platbu identifikovat.

Variabilní symbol pro všechny platby za Vaše dítě je po celou dobu školní docházky stejný. Jedná se o čtyřmístné číslo, které bylo rodičům sděleno na třídní schůzce učitelkou nebo vychovatelkou.

Ad platby za školní družinu

číslo účtu: 269 410 125/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/byli jste informováni vychovatelkou

zpráva pro příjemce: DRUZINA - příjmení dítěte, třída (např.: "DRUZINA - Šebestová, 3. B")

Ad platby za školu v přírodě/výlety

číslo účtu: 269 410 301/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/jste vždy dopředu třídní učitelkou informováni

zpráva pro příjemce: SVP - příjmení dítěte, třída (např.: "SVP - Šebestová, 3. B")

Ad platby za obědy

číslo účtu: 269 409 570/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: libovolné

zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

Po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby.

Ad platby za pracovní sešity

číslo účtu: 269 409 992/0300

variabilní symbol: viz výše

zpráva pro příjemce: PS - příjmení dítěte, třída (např.: "PS - Šebestová, 3. B")