Placení obědů
13.8.2020

Stávající strávníci mohou  poslat částku na účet školy 269 409 570/0300 (nezapomeňte uvést do zprávy příjemce jméno a třídu žáka)

- pokud nechcete oběd 1. 9. (první školní den), musíte si oběd odhlásit (nejlépe mailem), jinak při pouhém zaslání peněz na účet se automaticky oběd přihlásí.

Přihlašování žáků do školní družiny...
10.8.2020

...bude možné na tomto webu, pouze elektronicky a to od 24. 8. 2020.

Informace pro budoucí prvňáčky
27.7.2020

Rodiče získali informace na třídní schůzce 23. 6. To nejdůležitější ze schůzek zveřejňujeme ZDE.

Vítám dobrovolný nástup žáků II. stupně do školy:
a) ano
b) ne

Erasmus+ (2018-2020)

Naše základní škola v roce 2018 uspěla se svou grantovou žádostí ve Výzvě 2018 programu Erasmus + v klíčové akci KA1, která se zaměřuje na vzdělávání dospělých.

Projekt Dorozumíme se v Evropě byl realizován od 1. 9. 2018 do 29. 2. 2020 a má stanoveno ke splnění několik cílů vycházejících z koncepce rozvoje školy:
• zlepšení jazykových kompetencí pedagogů
• rozšiřování implementace metody CLIL do výuky
• získání nových metodických postupů a jejich implementace do výuky
• modernizace a zatraktivnění výuky
Do projektu je zapojeno 7 pedagogů z 1. a 2. stupně školy, kteří se zúčastní dvou základních aktivit projektu – jazykové přípravy a jazykově – metodologických kurzů v zahraničí. Rádi bychom následně také zorganizovali job shadowing pro několik pedagogů naší školy v některé ze zahraničních škol.
Získané zkušenosti, poznatky a dovednosti z pobytů a z jazykových nebo metodologických kurzů v zahraničí budou předávány ostatním pedagogům na metodických setkáních, žákům a rodičům formou prezentací. Za cílová místa byly zvoleny jazykové školy na Maltě a ve Velké Británii (Londýn, Oxford, Norwich).
Finanční prostředky pro tento projekt byly získány ve výběrovém řízení uskutečněném na základě postupů stanovených Evropskou komisí a přiděleny z Evropských sociálních fondů. Partnerskou a řídící organizací je Dům zahraniční spolupráce.

Zprávy z mobilit: Londýn I  Oxford  Oxford II  Oxford III  Oxford IV   Malta I  Norwich  Malta II (Velikost: 2.96 MB) Londýn II

Mobility v prezentacích: Londýn I    Londýn II   Oxford    Oxford II     Oxford III    Oxford IV   Malta I   Norwich    Malta II

Vytvořené materiály: Sborník anglických výrazů  (Velikost: 1.99 MB)Sborník nápadů a námětů do výuky  (Velikost: 968.28 kB)Sborník minilekcí CLIL (Velikost: 23.94 MB)

Články v médiích o nás: Publikace v Teplickém deníku  Regiorevue - dorozumíme se v Evropě  (Velikost: 744.3 kB)Regiorevue - cizí jazyk při vyučování ostatních předmětů  (Velikost: 769.97 kB)Publikace v Teplickém deníku - výjezd do Coswigu