Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Tělocvična

Vloženo: 17.2.2022 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 6931x

Od školního roku 2008/2009 je škole k dispozici nová tělocvična. Je svým zařízením vhodná spíše pro míčové hry a kolektivní sporty. Jsou v ní dvě prostorné šatny, každá vybavena sprchami. Přístup do tělocvičny je bezbariérový, také sprchy a WC jsou uzpůsobeny vozíčkářům. Vnitřní prostory si můžete prohlédnout v naší "virtuální prohlídce školy" - v pravém pruhu těchto stránek.

Přístup do ní je z budovy školy, ale má i samostatný vchod z Klicperovy ulice.

Škola tělocvičnu pronajímá a je o ní velký zájem. Pronájmy začínají v pracovní dny od 16.30 a končí ve 22.00.

V sobotu a neděli jsou pronájmy možné po celý den.

Ceník pronájmů:

pro sportovní aktivity dětí a mládeže (do 18-ti let)...............300,-Kč/hod

pro sportovní aktivity dospělých..........................................400,-Kč/hod

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.