Informace Tady nic není :-(
Vítám dobrovolný nástup žáků II. stupně do školy:
a) ano
b) ne

Tělocvična

Vloženo: 21.5.2020 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 3530x | Upraveno: 15.8.2018 | Upravil: Chalupny

Od školního roku 2008/2009 je škole k dispozici nová tělocvična. Je svým zařízením vhodná spíše pro míčové hry a kolektivní sporty. Jsou v ní dvě prostorné šatny, každá vybavena sprchami. Přístup do tělocvičny je bezbariérový, také sprchy a WC jsou uzpůsobeny vozíčkářům. Vnitřní prostory si můžete prohlédnout v naší "virtuální prohlídce školy" - v pravém pruhu těchto stránek.

Přístup do ní je z budovy školy, ale má i samostatný vchod z Klicperovy ulice.

Škola tělocvičnu pronajímá a je o ní velký zájem. Pronájmy začínají v pracovní dny od 16.30 a končí ve 22.00.

V sobotu a neděli jsou pronájmy možné po celý den.

Ceník pronájmů:

pro sportovní aktivity dětí a mládeže (do 18-ti let)................250,-Kč/hod

pro sportovní aktivity dospělých..........................................350,-Kč/hod