23. 3. vyráží turistický kroužek na túru.
19.11.2023

Více ZDE (Velikost: 173.76 kB)

Autor: Chalupny | Zobrazeno: 19446x

email: jidelna@zsmetelkovo.cz

výdej obědů: 11.40 - 14.00

prodej obědů: od 7.00 do 8.00 a potom od 12.00 do 14.00 hod

vedoucí šj:  Hana Riedererová, DiS.

Zde je umístěn VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY (Velikost: 134.16 kB)

___________________________________________________________________________________________________________

• Cena obědu od 1. 11. 2022

Podle vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravováním se žáci řadí do věkových skupin, podle kterých je určena cena.

6 až 10 let ..... 30,- Kč

11 až 14 let ... 32,- Kč

15 a více let ... 34,- Kč

zaměstnanci ... 41,- Kč

Věkové skupiny strávníků platí jednotně pro celý školní rok, tj. od začátku září do konce srpna. Kdo v tomto období dovrší věku 11 nebo 15 let, platí již od září vyšší cenu stravenek.

Placení obědů

• preferujeme elektronické platby přímo na účet (lze i hotově, či kartou přímo v jídelně)

Elektronické platby

• číslo účtu: 269 409 570/0300
  • variabilní symbol: byl rodičům sdělen prostřednictvím třídní učitelky

• částka a datum splatnosti: libovolné

• zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

• po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby

Odhlášení nebo přihlášení obědů

• telefonicky, nejpozději toho dne do 8.00

• e-mailem, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• na terminálu (umístěném v ŠJ), nejpozději do 14.00 předchozího dne

• prostřednictvím domény  jidelny.me.cz (viz níže), nejpozději do 14.00 předchozího dne

• pokud si žák odhlásí oběd, peníze se mu z jeho "konta" po dohodě s vedoucí ŠJ přesunou na další dny

• pokud je žák předem ví o své absenci (např. se účastní školního výletu či jiné podobné akce) musí si oběd nejpozději den předem odhlásit sám (ranní odhlášení oběd v tomto případě není možné)

Výběr obědů ze dvou variant

• telefonicky, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• emailem, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• na terminálu (umístěném v ŠJ), nejpozději do 14.00 předchozího dne

• prostřednictvím domény jidelny.me.cz, nejpozději do 12.00 předchozího dne

Jídelníčky si můžete  prohlédnout v pravé liště těchto stránek.

Seznam alergenů (Velikost: 814.51 kB)

Každý strávník může po obědě přímo v jídelně ohodnotit, jak mu chutnalo:

Hodnocení jídla strávníky únor 2024 (Velikost: 27.42 kB)

Hodnocení jídla strávníky leden 2024 (Velikost: 36.58 kB)

Hodnocení jídla strávníky prosinec 2023 (Velikost: 28.5 kB)

Hodnocení jídla strávníky listopad 2023 (Velikost: 35.82 kB)

Hodnocení jídla strávníky říjen 2023 (Velikost: 35.03 kB)

Hodnocení jídla strávníky září 2023 (Velikost: 28.71 kB)

Hodnocení jídla strávníky červen 2023 (Velikost: 35.66 kB)

Hodnocení jídla strávníky květen 2023 (Velikost: 35.77 kB)

Hodnocení jídla strávníky duben 2023 (Velikost: 61.86 kB)

Hodnocení jídla strávníky březen 2023 (Velikost: 101.67 kB)

Hodnocení jídla strávníky únor 2023 (Velikost: 26.33 kB)

Hodnocení jídla strávníky leden 2023 (Velikost: 93.81 kB)

Hodnocení jídla strávníky prosinec 2022 (Velikost: 93.81 kB)

Z bezpečnostních, organizačních a hygienických důvodů je zakázán vstup cizím osobám do prostor školní jídelny.

Vstup je umožněn pouze pro:

- strávníky

- placení obědů

- vyzvedávání obědů

• Jídelna se nachází v samostatné budově, hned vedle školy.

• Rodiče nových strávníků vyplní tuto přihlášku ke stravování  (přihláška platí po celou dobu plnění školní docházky v naší škole) a odevzdají ji vedoucí školní jídelny při prvním placení obědů.

• Ve školní jídelně je zaveden výdej obědů pomocí elektronických čipů. Každý nový strávník si musí u vedoucí školní jídelny zakoupit čip v hodnotě 21,- Kč, čip zůstává majetkem žáka, po skončení docházky se nevrací zpět.

• Pro odběr stravy je strávník povinen mít čip u sebe. Pokud čip zapomene, musí se dostavit k vedoucí ŠJ. Má-li oběd zaplacený, dostane jej.

• Strava se mimo jídelnu nevydává. Jídla poskytovaná v rámci školního stravování jsou vždy konzumována v prostorách  školní jídelny. Výjimkou je první den neplánované nepřítomnosti žáka ze zdravotních důvodů a zvlášť odůvodněné případy, o nichž rozhoduje ředitel školy.

• Obědy se vydávají od 11.45 do 14.00 hodin, potom se výdejna uzavírá. Po dohodě s vedoucí jídelny je možné vydat oběd po 14.00 hod.

• Obědy do jídlonosiče pro zaměstnance a nemocné děti, které nejsou první den ve škole, se vydávají od 11.30 do 11.45 hod.

• V případě nevhodného nebo hrubého jednání může být žák, na základě § 31 zákona č.561/2004 Sb., školského zákona, vyloučen ze stravování.

• Rodiče ani jiní lidé, kteří nejsou zaměstnanci či žáky ZŠ, nemají do jídelny vstup povolen. Výjimkou je objednávání či kupování obědů.

Elektronické objednávky - web jidelny.me.cz

• pro přihlášení do domény jidelny.me.cz umožňující online obědy přihlašovat, odhlašovat a vybírat z více jídel
  • pro první přihlášení nahlaste vedoucí ŠJ svou emailovou adresu
  • pro každé své dítě (strávníka) jednu různou emailovou adresu