Partneři
Kotva
Elektronická žákovská knížka

 
 
Aktuality
Turistický kroužek zve na svou další akci.
14.11.2018

Více ZDE.

Deváťáci v Berlíně
8.11.2018

Naši deváťáci jsou na dvoudenním zájezdu v Berlíně. Na foto se podívejte ZDE.

Začínáme vybírat sběr
5.11.2018

Velmi rádi oznamujeme, že od úterý 6. 11. opět vybíráme starý papír a také starý chleba. Na známem místě a ve známý čas (tj. úterý 7.30 - 7.55, suterén školy - vstup přes dvůr školy, dveře u kontejnerů). Více zde

Jak se na Metelkárně slaví 100. výročí
23.10.2018

Můžete v průběhu těchto dní sledovat ZDE.

Švédsko 2019
15.10.2018

Začátkem června (9. - 15. 6.) roku 2019 se uskuteční zájezd žáků II. stupně do Švédska. Kapacita zájezdu i po její zdvojnásobení je již plná. Více informací o zájezdu ZDE.

Gratulujeme děvčatům k úspěchu v přespolním běhu!
10.10.2018

Dívky z 8.  a 9. tříd nás reprezentovaly v krajském kole. Více ZDE.

Stříbrní a bronzoví atleti
3.10.2018

Naše dvě družstva bojovala v krajském kole atletických závodů...Více ZDE.

Informace o provozu školní knihovny
17.9.2018

Knihovna bude žákům k dispozici od 26. 9. 2018. Více ZDE.

O svačinách
14.9.2018

Informace o svačinách, které žáci dostávají zdarma, a o těch, které si mohou ve škole zakoupit, ZDE.

 
 
Anketa
Během podzimních prázdnin jsem viděl/a, zažil/a něco nového:
a) ano
b) ne
Celkem hlasovalo: 42
 
 
Počítadlo
Online:
9

Dnes:
184

Posledních 7 dní:
5223

Posledních 30 dní:
21123

Celkem:
433495

Mapa webu

Naše jedničky

Vloženo: 6.10.2017 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 282x | Upraveno: 6.10.2017 Upravil: Chalupny

    Na této stránce zveřejňujeme úspěchy našich žáků v různých soutěžích. Těší nás, že ocenění sbírají "naše jedničky" i v jiných než jazykových soutěžích. Někteří zabodují v průběhu školního roku i ve více soutěžích, jsou to prostě NAŠE JEDNIČKY.

 

Pozn. ze školních kol uveřejňujeme pouze 1.místa, z vyšších kol pak všechna místa.

Školní rok 2018/19

Adam Rež, Lukáš Tůma, David Bárdoš, Jan Kesl a Viktor Pistovčák

- 3. místo krajské kolo atletických závodů

 

 Ema Sebránková, Viktorie Nováková, Anna Pavelková, Anna Kloboučková a Veronika Říhová

- 2. místo krajské kolo atletických závodů

 

Patricie Švehlová, Ella Navrátilová, Ema Sebránková, Viktorie Nováková, Angelica Abrahám, Klára Vorlíčková

- 2. místo krajské finále závodu v přespolním běhu

 

Prokop Sebránek, Tomáš Richter, Jakub Šašek, Jakub Císařovský, Václav Paneš, Alfred Mjalovský, Prokop Hanzlík

 - 2. místo okresního kola poháru ZŠ ve florbale

 

 

 

Školní rok 2017/18

 

Štěpán Hanzlík (IX. B)

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

5. místo - okresní kolo Olympiády v ČJ

10místo v okresním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

9. místo v krajském kole soutěže "Mladý chemik ČR"

1. místo - školní kolo Chemická olympiáda

8. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Luba Nikitine (IX. C)

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

2. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Alisa Gertsovskaya (VII. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

1. místo - městské kolo recitační soutěže

 

Klára Langmaierová (IX. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

2. místo - krajské kolo Olympiády v AJ

3. místo - okresní kolo Olympiády v NJ

 

Ruda Reichel (IX. B)

3místo v okresním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

2. místo v krajském kole soutěže "Mladý chemik ČR"

28. místo v celostátním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

1. místo - školní kolo Olympiády v německém jazyce

2. místo - okresní kolo Olympiády v ČJ

15. místo - krajské kolo Olympiády v ČJ

 

Radek Zajíček (IX. A)

5. místo - krajské kolo soutěže "Mladý chemik ČR"

1. místo - školní kolo soutěže "Mladý chemik ČR"

24místo v okresním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

7. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Amálka Honová (IX. B)

2. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády

14. místo - krajské kolo Dějepisné olympiády

 

 Sára Khattibová (IX. A)

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzštině

6. místo - národní kolo Olympiády ve francouzštině

 

Kamila Jancová (VIII. A )

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzštině

11. místo  - národní kolo Olympiády ve francouzštině

 

 Kamila Poláková, Ema Raková, Barbora Vavreinová, Jiřina Kindlová, Laura Kolečkářová, Klára Skálová, Štěpán Knapík, Jakub Šašek, Prokop Sebránek, Michael Kříž, Mikuláš Kotz, Viktorie Grée, Hana Gaislerová, Tereza Procházková, Anna Plzáková, Elen Sokolová, Jan Klimša, Prokop Hanzlík, Šimon Štochl, Oliver Vagel, Matyáš Voleník

1. místo  - krajské finále Štafetového poháru

Kotz Mikuláš 5.B, Kříž Michael 5.A, Černík Oliver 5.A, Sebránek Prokop 4.A, Šašek Jakub 4.A, Knapík Štěpán 4.B, Skálová Klára 5.B, Kolečkářová Laura 4.B, Kindlová Jiřina 5.A, Vavreinová Barbora 5.B, Raková Ema 4.B, Poláková Kamila 5.B, Voleník Matyáš 3.B, Vagel Oliver 3.C, Štochl Šimon 3.B, Hanzlík Prokop 3.B, Klimša Jan 3.B, Sokolová Elen 3.B, Stříbrská Nina 3.B, Plzáková Anna 3.A, Procházková Tereza 3.B, Gaislerová Hana 3.C, Grée Viktorie 3.A

reprezentace v republikovém finále Štafetového poháru

 

Ema Sebránková, Viki Nováková, Anička Kloboučková, Ella Navrátilová, Hanka Flegrová, Nella Rollingerová, Ellen Leitermannová, Bára Polanská

2. místo - krajské finále atletických závodů družstev "Pohár rozhlasu"

 

 Jakub Šašek (IV. A)

3. místo - krajský přebor škol v orientačním běhu

 

Michal Látr (VI. A)

5. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Martin Čech (VII. C)

5. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Dan Tlustý (IX. A)

3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Vojta Gaisler (V. B)

1. místo - školní kolo soutěže OFFICE ARÉNA

4. místo - krajské kolo soutěže OFFICE ARÉNA

 

Viktor Pistovčák (VI. B)

1. místo - školní kolo soutěže OFFICE ARÉNA

3. místo - krajské kolo soutěže OFFICE ARÉNA

 

Barbora Vavreinová (V. B)

1. místo - městské kolo recitační soutěže

 

 Lenka Jakubíková (I. B)

1. místo - městské kolo recitační soutěže

  

Johanka Zachová (I. A)

1. místo - školní kolo recitační soutěže 

 

Zuzana Čechová (V. C)

1. místo - školní kolo recitační soutěže 

 

Jan Klimša (III. B)

1. místo - školní kolo recitační soutěže 

1. místo - městské kolo recitační soutěže

 

Liliana Kindlová, Tereza Levá, Denisa Petříčková, Mia Lukič, Barbora Vavreinová, Magdaléna Léblová, Eliška Lamačová a Zuzana Hessová

 1. místo - krajské kolo soutěže v přehazované

 

Daniela Tauerová, Jonáš Head a Vladimír Velička

3. místo - soutěže Informáček

 

Alfred Mjalovský, Matěj Novák, Prokop Sebránek, Josef Chládek, Jakub Šašek, Oliver Černík, Václav Paneš, Karel Sýkora, Štěpán Bartoš a Tomáš Richer

1. místo - okresní kolo poháru základních škol ve florbale

 

 Petr Hora (IV. A)

29. místo v krajském kole Logické olympiády

 

 Ondřej Soukup (V. B)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie MINI

 

Dorota Honová (VII. B)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie BENJAMIN

 

Klára Vochová (VIII. B)

1. místo - školní kolo soutěže Přírodovědný klokan

 

E. Sebránková, K. Vorlíčková, A. Foldová, V. Nováková, A. Kloboučková

Atletický čtyřboj - krajské finále - 2. místo

 

M. Kotz, P. Sebránek, J. Šašek, T. Richter, O. Kotyza, J. Gábel, Š. Knapík

Přespolní běh - okresní finále - 1. místo

 

E. Raková, J. Tučková, H. Herškovičová, L. Kindlová, J. Kindlová, K. Skálová, B. Vavreinová, M. Belzová, K. Mudrová

Přespolní běh - okresní finále - 2. místo

 

E. Sebránková, E. Navrátilová, E. Leittermannová, B. Polanská, V. Nováková, K. Vorlíčková

Přespolní běh - okresní finále - 1. místo

Přespolní běh  - krajské finále - 1. místo

Přespolní běh  - republikové finále - 4. místo

 

P. Švehlová, D. Černá, T. Jungwirthová, B. Maxová, V. Říhová, A. Abrahámová

Přespolní běh - okresní finále - 2. místo

 

A. Rež, O. Kučera, L. Vácha, J. Vildner, L. Krippner, O. Býna

Přespolní běh - okresní finále - 2. místo 

 

E. Raková - IV. B

1. místo - školní kolo soutěže v přespolním běhu

 

P. Sebránek - IV. A 

1. místo - školní kolo soutěže v přespolním běhu

 

 

 

 

 

Školní rok 2016/17

 

Lenka Krippnerová (IX. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

5. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

 

Julie Kinčová (VIII. C)

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

10. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

Karolína Foffová, Bětka Fojtíková, Denisa Timková, Pavla Najmanová, Klára Ponecová, Gábina Rokosová, Kamila Frontzová, Klára Šotolová, Lenka Krippnerová

1. místo v krajském finále turnaje ve volejbale o Pohár ministryně školství

 Adam Rež, MIkuláš Kotz, Agáta Ječná, Ellen Leitermannová, Jiřina Kindlová, Michal Babůrek, David Bárdoš, Nella Rollingerová, Prokop Sebránek, Helena Herškovičová, Ema Raková, Štěpán Pavlíček, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Martin Beníšek, Jakub Císařovský

1. místo - krajský pohár Štafetového poháru 2017

 

Anička Preyová, Karolína Panešová, Karolína Knedlíková, Klára Doušová, Agáta Ječná a Majda Ječná, Liliana Hofstetterová, Eleni Kanakudisová, Adéla Jandová, Nela Rollingerová, Lucie Šittnerová, Karolína Steklá

1. místo - okrskové kolo soutěže ve vybíjené 

 

Karolína Foffová, Klárka Šotolová, Denisa timková, Bětka Fojtíková, Pavla Najmanová, Lenka Krippnerová, Gábina Rokosová, Kamila Frontzová a Klárka Ponecová

1. místo - okresní finále soutěže ve volejbale

 Lenka Krippnerová, Eliška Límanová, Anička Ctiborová, Klára Ponecová, Kamila Frontzová, Liliana Doležalová, Julie Kinčová, Sabrina Pelíšková, Denisa Timková, Tereza Walterová, Diana Černá, Sára Khattibová, 

3. místo - krajské finále atletických závodů

 

Jan Zahn, Marek Piskač, Ondra Hrabák, Štěpán Roletzki, Tomáš Blahout a Matěj Stehlík

3. místo - okresní finále soutěže ve volejbale

 

Veronika Kleinová (III. C)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Cvrček) 

 

Vojtěch Šimek (V. A)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Klokánek) 

 

Klára Vochová (VII. B)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Benjamin) 

 

Marek Piskač (IX. A)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Kadet) 

 

Rudolf Reichel (VIII. B)

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

4. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Vojtěch Gaisler (IV. B)

2. místo - okresní kolo Matematické olympiády (kategorie 5. tříd)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie Mini

 

Anička Preyová (V. A)

4. místo - okresní kolo Matematické olympiády (kategorie 5. tříd)

 

Federica Fiore (IX. B)

 

1. místo školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

2. místo - krajské kolo Olympiády v AJ

 

Lucie Benešová (VII. B)

 

1. místo školní kolo Olympiády v AJ

4. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

Amálka Benešová (VI. B)

3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Adriana Vinterová (VII. A)

4. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

 Vojta Bratschaedl, Adam Rež, Lukáš Tůma,  Ondra Zavadil, Ondra Rejcha, Matěj Kopřiva, Míša Babůrek, Vojta Šimek, Dan Kraus, Ondra Štilip, Ondra Kučera a Petr Najman

1. místo - okrskové kolo soutěže ve florbale

 

Honza Zahn, Tomáš Blahout, Lukáš Husák, Jára Kamrla, Milan Hrbek, Vojta Tarant, Marek Nekuda, Karel Pavlíček a Štěpán Hanzlík

5. místo krajské kolo soutěže ve florbale

 

Josef Matěj Kopřiva (V. A)

5. místo - krajské kolo Logické olympiády

 

Petr Hora (III. A)

8. místo - krajské kolo Logické olympiády

 

Vojtěch Dvořák (IX. A)

1. místo - krajské kolo Logické olympiády a 48. místo v celostátním srovnání

 

Luba Nikitine (VIII. C)

1. místo - školní kolo Olympiády v německém jazyce

2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

 

 

Jára Kamrla (IX. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Tomáš Blahout (IX. B)

 

1. místo - školní kolo soutěže "Mladý chemik Ústeckého kraje"

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

5. místo - okresní kolo Chemické olympiády

4. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Valerie Šudichová (IX. C)

 

1. místo - školní kolo soutěže "Mladý chemik Ústeckého kraje"

6. místo - krajské kolo soutěže "Mladý chemik Ústeckého kraje"

3. místo - okresní kolo Chemické olympiády

15. místo - krajské kolo Chemické olympiády

 

Amálie Honová (VIII. B)

1. místo - školní kolo Přírodovědný klokan

 

Dorota Honová (VI. B)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie Benjamin

 

 

 

Agáta Čadková (VI. C), Adéla Foldová (VI. A), Eliška Šlampiaková (VI. C), Ema Sebránková (VI. A), Patricie Švehlová (VII. A), Klára Vorlíčková (VI. B)

2. místo - krajské finále v přespolním běhu

 

Josef Fujan (VII. B), Jakub Klobouček (VII. B), Vojta Skála (VI. A), Marek Partík (VIII. A), Karel Rieger  (VIII. A), Radek Zajíček (VIII. A)

8. místo - krajské finále v přespolním běhu

 

Kamila Frontzová (IX. A), Lenka Krippnerová (IX. A), Eliška Límanová (IX. C), Sára Khattibová (VIII. A), Diana Černá (VIII. A)

3. místo - krajské finále atletického čtyřboje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní rok 2015/16

Michael Kříž (III. A), Oliver Černík (III. A), Filip Marek (III. B), Mikuláš Kotz (III. B), Liliana Kindlová (III. C), Jiřina Kindlová (III. A), Barbora Vavreinová (III. B), Klára Skálová (III. B), Lukáš Tůma (IV. D), Jan Kozák (V. C), Šimon Klobouček (IV. D), Adam Rež (IV. D), Ema Sebránková (V. A), Klára Vorlíčková (V. B), Adéla Foldová (V. A), Agáta Ječná (IV. A)

1. místo - krajské finále ve štafetovém běhu

 

Jiří Langmaier (V. B), Ondřej Husák (V. B), Lukáš Krippner (V. B), Adam Rež (IV. D), Jan Kesl (IV. A), Lukáš Tůma (IV. D), Adam Holub (IV. C), Jan Holub (IV. C), Vojtěch Bratschaedl (IV. C), Šimon Klobouček (IV. D), Ondřej Salát (V. A), Ondřej Rejcha (IV. A)

2. místo - krajské kolo finále ve vybíjené

 

Nela Rollingerová (IV. C), Klára Výborná (V. B), Sena Suljovik (V. C), Anna Jančárková (V. C), Míša Suchanová (V. C), Anna Ľopotová (V. B), Amálie Benešová (V. B), Sára Kollárová (V. B), Anna Pavelková (V. B), Barbora Sesseková (V. C), Anna Preyová (IV. A), Klára Doušová (IV. A)

1. místo - krajské kolo soutěže ve vybíjené

 

Jan Šašek (VII. A)

3. místo - kraské kolo přeboru škol v orientačním běhu (kategorie 6. - 7. tříd)

 

Tobiáš Vitásek (IV. A)

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. ročníku (!)

úspěch v okresním kole Pythagoriády pro žáky 5. ročníku (!)

 

Klára Vorlíčková (V. B)

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 4. místo - okresní kolo Pythagoriády

 

Alisa Gersovskaya (V. A) 

5. místo - okresní kolo Matematické olympiády

1. místo - školní kolo recitační soutěže

2. místo - městské kolo recitační soutěže

 

Jan Kozák (V. C)

čestné uznání - městské kolo recitační soutěže

 

Matěj Kopřiva (IV. A)

5. místo - okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. ročníku (!)

 5. místo - okresní kolo Pythagoriády pro žáky 5. ročníku (!)

 

Jáchym Dvořák (V. B)

10. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Dorota Honová (V. B)

12. - 32. místo - okresní kolo Matematické olympiády

úspěch v okresním kole Pythagoriády pro žáky 5. ročníku 

 

Vojta Šimek (IV. A)

úspěch v okresním kole Pythagoriády pro žáky 5. ročníku (!)

1. místo - kraské kolo přeboru škol v orientačním běhu (kategorie 4. - 5. tříd)

 

Ondřej Salát (V. A)

33. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Amálie Benešová (V. B)

41. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Helenka Boušová (V. C)

1. místo v online soutěži Bobřík informatiky

1. místo - okresní kolo Pythagoriády

 

 Anička Bittersmannová (IX. B)

1. místo - školní kolo Olympiády v NJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v NJ

2. místo  - krajské kolo Olympiády v NJ

 

Václav Honc (9. B)

1. místo - Přírodovědný klokan (školní kolo)

 

Filip Voch (9. B)

 1. místo - Přírodovědný klokan (školní kolo)

 

Klára Vochová (VI. B)

1. místo - Matematický klokan školní kolo (kategorie 6. - 7. tříd)

úspěšná řešitelka okresního kola Matematické olympiády

 

Jiří Tůma (IX. A)

1. místo - školní kolo "Nejlepší chemik ČR"

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

7. místo - okresní kolo Chemické olympiády

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Matěj Rabel (IX. A)

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Vojta Hanzlík (IX. A)

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Michal Mít (IX. C)

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Oscar Clark (9. C)

 

6. místo - okresní kolo Chemické olympiády

1. místo - krajské kolo konverzační soutěže v Aj

5. místo - celostátní kolo konverzační soutěže v Aj

 

Róza Nerudová (IX. B)

1. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

účast v národním kole olympiády ve francouzštině

 

Federica Fiore (VIII. B)

1. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

Pochvala ředitele za moderování školní Akademie

účast v národním kole olympiády ve francouzštině

 

 Štěpán Folget (9. C)

2. místo - školní kolo "Nejlepší chemik ČR"

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

5. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

David Minařík (9. C)

3. místo - školní kolo "Nejlepší chemik ČR"

 

Vojtěch Dvořák (VIII. A)

1. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Matěj Stehlík (VIII. B)

2. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Klára Hejčlová (IX. C)

2. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce

 

Lenka Krippnerová (VIII. A)

3. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce

 

Klára Langmaierová (VII. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

Valerie Šudichová (VIII. C)

1. místo - školní kolo Biologická olympiáda

3. místo - okresní kolo Biologická olympiáda

 

Amálie Honová (VII. B)

1. místo - školní kolo Biologická olympiáda

4. místo - okresní kolo Biologická olympiáda

 

Petr Mag (VI. C)

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

 

Karolína Foffová (VII. C)

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Vendy Stehlíková (IX. A)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Anička Süsserová (IX. A)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Johanka Říhová (IX. B)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Míša Pokorná (IX. C)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Klárka Ponecová (VIII. C)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Klárka Šotolová (VIII. A)

1. místo krajské finále ve volejbale (+ nejlepší hráčka volejbalu celého turnaje)

 

Tomáš Blahout (VIII. B)

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

 

Jan Klimša (I. B)

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Maruška Löwová (III. A)

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Lukáš Ptáček (IX. B)

1. místo - Matematický klokan školní kolo (kategorie 8.-9.tříd)

 

Patricie Doubková (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Veronika Říhová (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Kristýna Režová (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Denisa Timková (VII. A)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Veronika Nováková (VII. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Sára Khattibová (VII. A)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Andrea Picklová (VII. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Jana Čížková (VI. C)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Linda Mašlíková (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

 

 

Školní rok 2014/15

Roman Marhold IX. B

 

 1. místo - školní kolo soutěže Mladý chemik Ústeckého kraje

4. místo - krajské kolo soutěže Mladý chemik Ústeckého kraje

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

2. místo - okresní kolo Chemické olympiády

8. místo - krajské kolo Chemické olympiády

3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

1. místo - okresní kolo Astronomické olympiády

1. místo - krajské kolo Astronomické olympiády

 

 Honza Šidlo IX. B 

1. místo okresní kolo Astronomické olympiády

Michal Miletín IX. B

1. místo okresní kolo Astronomické olympiády

21. místo krajské kolo Astronomické olympiády

8. místo okresní kolo Chemické olympiády

Pavel Kyselka IX. B 

9. místo okresní kolo Chemické olympiády

Jakub Doležal IX. B 

1. místo okresní kolo Astronomické olympiády

Klára Prokešová IX.  B 

2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

8. místo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

 

Katka Sinevičová IX. B 


    1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

9. místo - krajské kolo Olympiády v českém jazyce

 1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

3. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Karolína Nygrýnová VIII. B

5. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Rozálka Nerudová VIII. B

2. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

Aneta Kranerová IX. B

 

1. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

8. místo národní kolo olympiády ve francouzštině

  Štěpán Folget VIII. C

1. místo školní kolo Biologická olympiáda

Oskar Clark VIII. C

1. místo školní kolo Biologická olympiáda

1. místo - krajské kolo konverzační soutěže v  anglickém jazyce

Amálie Honová VI. B

1. místo školní kolo Biologická olympiáda

8. místo okresní kolo Biologické olympiády

Erik Kinč VII. B

1. místo školní kolo Biologická olympiády

12. místo okresní kolo Biologické olympiády

David Minařík - VIII. C

1. místo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

6. místo - krajské kolo konverzační soutěže v  anglickém jazyce

Federica Fiore VII. B 

1. místo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Natálie Skalická VII. A

4. místo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

  Oldřich Cicvárek IX. C

2. místo krajské kolo Olympiády z německého jazyka

Klára Langmaierová VI. A

5. místo okresní kolo Zeměpisné olympiády

Tomáš Blahout VII. B

5. místo okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Školní rok 2013/14

Martin Krutský IX. B

 

  • 1. místo - školní kolo Olympiády z ČJ
  • 1. místo - školní kolo soutěž Mladý chemik
  • 5. místo - Místrovství Čech mládeže v šachu
  • 1. místo - Okresní přebor škol v šachu
  • 3. místo - okresní kolo Matematické olympiády
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce
  • 5. místo - krajské kolo Olympiády v českém jazyce
  • významné umístění v soutěži Nejlepší chemik Ústeckého kraje
  • 8. místo - krajské kolo Matematické olympiády
  • 3. místo - okresní kolo Olympiády z chemie

 

 Anička Sedláčková, IX. B

 

  • 2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce
  • 1. místo - školní kolo Olympiády z chemie
  • významné umístění v soutěži Nejlepší chemik Ústeckého kraje
  • 1. místo - krajské kolo Olympiády z anglického jazyka
  • 4. místo - celostátní kolo Olymiády z anglického jazyka
  • 8. místo - okresní kolo Olympiády z chemie
  • 1. místo - krajské kolo Olympiády z chemie
  • 1. místo v krajském kole Olympiády ve francouzském jazyce
  • 1. místo v národním kole Olympiády ve francouzském jazyce

 

Matěj Voch - IX. B

  • významné umístění v soutěži Nejlepší chemik Ústeckého kraje
  • 2. místo - okresní kolo Olympiády z fyziky
  • účast v krajském kole Olympiády z fyziky

 

Jakub Vorlíček - IX. B

  • 1. místo v soutěži Mladý chemik (Ústecký kraj)
  • 7. místo v celostátním kole soutěže Mladý chemik

 

Marek Piskač - VI.A

  • 2. místo - Okresní přebor škol  v šachu

 

Vendula Menclová - VII.A

  • 3. místo okresní kolo  - výtvarná soutěž "Teplice mýma očima"

 

Zuzka Hellerová, Majda Žižková, Lenka Šťovíčková, Lucka Lacinová, Kateřina Křivohlavá, Bára Nétková

  • 2. místo - krajské finále v přespolním běhu 

 

Veronika Steklá - V.A

  • 1. místo - okresní kolo Matematické olympiády
  • 2. místo - regionální soutěž v Aj

 

Kamila Frontzová VI.A

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

 

Jiří Šumný VI.A

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

 

Filip Voch - VII.B

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

  

Roman Marhold VIII.A

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

 

Klára Prokešová - VIII.B

  • 4. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Bára Váňová - IX.B

  • 6. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

  

William Oskar Clark - VII. C

  • 1. místo - krajské kolo Olympiády z anglického jazyka (kategorie žáci z dvojjazyčných rodin)

 

Bára Kyselová - VIII.A

  • 3. místo - krajské kolo Olympiády z francouzského jazyka

 

Jakub Kraus - IV. B

  • 3. místo - regionální soutěž v AJ

  

Daniel Vašíček - V. B

  • 3. místo - regionální soutěž v AJ

 

Školní rok 2012/2013 

 

Eva Vańková - IX.A

  • 1. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu
  • 5. místo - okresní kolo Olympiády z chemie

 

Majda Žižková - VIII.B

  • 1. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu

 

Hugo Pechar V.B

  • 2. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu
  • 1. místo - okresní kolo Matematické olympiády 5. tříd

 

Tereza Jungwirthová - IV.A

  • 3. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu

 

Marek Piskač - V.A

  •  1. místo - školní kolo turnaje v šachách
  • 1. místo - okresní přebor v šachách

 

Martin Krutský - VIII.B

  • 1. místo - školní kolo turnaje v šachách
  • 1. místo - okresní přebor v šachách
  • 8. místo - soutěž Nejúspěšnější sportovec Teplicka 2012 (úspěchy v šachách)
  • 1. místo - okresní kolo Matematické olympiády
  • 3. místo okresní kolo Pythagoriády

 

Bára Váňová - VIII.B

  • 1. místo - školní kolo Olympiády z českého jazyka
  • 6. místo - okresní kolo Olympiády z českého jazyka

 

Matěj Voch - VIII.B

  • 1. místo - nejlepší neregistrovaný hráč - okresní přebor v šachách

 

Michelle Cristina-Colaco - IX.B

  • 9. místo - v krajském kole soutěže Nej chemik Ústeckého kraje

 

Jan Kostohryz - IX.B

  • 7. místo - v krajském kole soutěže Nej chemik Ústeckého kraje

 

Vojtěch Dvořák - V.A

  • 2. -3. místo -  okresní kolo Matematické olympiády 5. tříd

 

Filip Štochl - V.A

  • 2.-3. místo - okresní kolo Matematické olympiády 5. tříd

 

Bára Kyselová - VII.A

  • 1. místo - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 4. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Anička Sedláčková - VIII.B

  • 1. místo - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce
  • 1. místo - školní+okresní kolo Olympiády ve francouzském jazyce (kat.A1)
  • 1. místo v krajském kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat. A1)
  • 2. místo v národním kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat A1)
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 2. místo - krajské kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 2. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Jiří Perner - IX.A

  • 1. místo - školní kolo Chemická olympiády
  • 2. místo - okresní kolo Chemické olympiády
  • 1. místo - krajské kolo Chemické olympiády
  • 3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády
  • 1. místo celorepublikové kolo Svět pohybu (Eurorebus)

 

Matyáš Přibyl - IX.A

  • 3. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Klára Jůzlová IX.B

  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce
  • 12. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Valeria Coverini - IX.A

  • 1. místo - školní+okresní kolo Olympíády ve francouzském jazyce (kat. A2)
  • 1. místo v krajském kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat. A2)
  • 8. místo v národním kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat A2)

 

Alice Šmelhausová - IX.B

  • 2. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

 

Honza Šidlo - VII.B

  • 4. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 1. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Jan Knapík - VI.B

  • 6. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Roman Marhold - VII.B

  • 5. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Zuzka Hellerová - VIII.B

  • 1. místo soutěž Frankofonie 2013

 

Adéla Sedláčková - VIII.B

  • 1. místo soutěž Frankofonie 2013

 

Natálie Jermanová - VIII.A

  • 6. místo okresní kolo Biologické olympiády

 

Dominik Netroufal - VIII.A

  • 8. místo okresní kolo Biologické olympiády

 

Štěpán Folget - VI.C

  • 1. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Vojta Hrabák - VI.C

  • 5. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Vojta Broný - IX.A

  • 1. místo celorepublikové kolo Svět pohybu (Eurorebus)

 

Filip Pavlíček - IX.A

  • 1. místo celorepublikové kolo Svět pohybu (Eurorebus)

 

Ondřej Vorlíček - VII.A

  • 2. místo - okresní kolo Pythagoriády