Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Turistický kroužek se kilometrů nebojí!

Vloženo: 31.3.2022 | Autor: Richterova | Zobrazeno: 587x | Zatím neupraveno
Dobrá nálada, dobré počasí a 11 km v nohách - to byla 7. akce turistického kroužku.

Poslední březnovou sobotu jsme nastoupili v Teplicích do autobusu a vystoupili jsme v Mošnově. Odtud jsme se vydali oklikou do Lhenic a dále do obce Hlince. Nad Hlincemi nás již na dálku vítala Sukoslav. Půlhodinku u ohně na nádvoří hradu Kostomlaty jsme strávili opékáním buřtů a odpočinkem. Ze Sukoslavi jsme klikaticí doslova seběhli pod hrad a vydali se na Josefův kámen. Zde jsme zapózovali na poslední ,,povinnou“ fotku a poté jsme se již vydali na náměstí Kostomlat a nechali se odvézt zpátky domů.

Dobrá nálada nás neopustila po celou naši akci.

Naše skóre: 11 km, 22 turistů s doprovodem a tentokrát bez Myšky :-(

Za turistický kroužek M. Drvotová Richterová

Dělíme se s vámi o fotky.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.