Volby do nové školské rady
22.4.2024

Od 22. 4. 2024 vyhlašuje ředitel školy volby do nové školské rady (volební období 2024-2027). Samotné volby proběhnou mezi 20. 5. - 31. 5. 2024.

Více ZDE a také v přijatých zprávách v edookitu.

4.12.2023

Víte, kdo jsou naši sponzoři? Z 99% je tvoří naši rodiče (příp. jejich firmy) a my jim za to DĚKUJEME. Více na této stránce.

Co je pro tebe nejlepší odměnou?
pochvala od paní učitelky (učitele)
vlastní dobrý pocit
dobrá známka
pochvala od rodiče
nějaký dárek

Národní plán obnovy

Počínaje školním rokem 2021/2022 se naše škola zapojila do projektu a získala tím finanční prostředky. Tyto prostředky jsou poskytovány Evropskou unií.

Cílem tohoto projektu v naší škole bylo doučování žáků v návaznosti na výpadek prezenční výuky způsobené pandemií covid-19 a s ním související činnosti.

Z tohoto projektu bylo v roce 2021 realizováno 181 hodin socializiačních a adaptačních aktivit, kterých se zúčastnilo více než 200 žáků

Dále se odučilo 264 hodin tzv. doučování. Toho se účastnilo také přes 200 žáků.

V roce 2022 jsme  s doučováním pokračovali.

V rámci Národního plánu obnovy byly naší škole opakovaně poskytnuty prostředky na pořízení mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky za účelem prevence digitální propasti.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.