Zase vybíráme sběr...
26.9.2022

... začínáme od úterý 27. 9.

Sběr se vybírá potom každé úterý mezi 7.30 - 8.00.

Více ZDE.

Nabídka kroužků
9.9.2022

I letošní kroužky budou učitelky/učitelé nabízet adresně, konkrétním žákům. Např. edookitem. Rodič se tak nabídku učitele dozví.

Seznam všech kroužků vedených našimi pedagogy je ZDE. Kroužky budou postupně dopisovány.

Upozorňujeme, že hlavní náplní základní školy je vzdělávací činnost, nikoli zájmové vzdělávání. To je reakce na časté dotazy rodičů, proč naše škola organizuje tak málo kroužků.

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Zvládl/a bys být o přestávkách ve škole bez mobilního telefonu?
a) celý školní rok
b) jeden týden v měsíci
c) jeden den v týdnu
d) nikdy

Turistický kroužek se kilometrů ani v únoru nebojí!

Vloženo: 9.3.2022 | Autor: Richterova | Zobrazeno: 732x | Zatím neupraveno
Zimní počasí na objednávku, dobrá nálada a 12 km v nohách v dobrém tempu – to byla 6. akce turistického kroužku.

Za počínajícího deště jsme poslední únorovou sobotu nastoupili v Teplicích do autobusu směr Kostomlaty pod Milešovkou. Když autobus začal od Bžan stoupat do Kostomlat, déšť se změnil v lehké sněžení a při cestě do Černčic jsme již kráčeli za hustého sněžení. Zimní pohádka.

Milešovka nás přivítala celá v bílém. Výhled z ní jsme si jen představovali :-) Při sestupu z Milešovky směrem na Bílku a Bořislav si již zima podávala ruku s jarem. Po sněhu ani památky.

Naše skóre: 12 km, 14 turistů s doprovodem a jedna Myška.

Za turistický kroužek M. Drvotová Richterová

Dělíme se s vámi o fotky.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.