Lyžák 2020
17.2.2020

Jak se mají naši sedmáci v Harrachově? Více ZDE.

Úspěch v Matematické olympiádě
6.2.2020

Na konci ledna uspěla žákyně IX. B Klárka Vorlíčková v okresním kole Matematické olympiády. Skončila na 9. místě. Klárko, díky za reprezetnaci a gratulujeme!

Zápis do 1. třídy pro rok 2020/2021
16.1.2020

Podrobné info ZDE na našem webu.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu.

Třídní schůzky jsou pro nás užitečným setkáním:
a) ano
b) ne

Útulek Žim, listopad 2018

Vloženo: 31.10.2018 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 1612x
3. AKCE TURISTICKÉHO KROUŽKU

Pro velký úspěch a zájem jsme se 3. listopadu podruhé vydali do útulku v Žimu.

Na cestu za opuštěnými zvířaty jsme se vydali opakovaně. Od naší minulé návštěvy uplynulo okolo 2 týdnů a všichni pejskové, které jsme venčili minule, našli nový domov. Ale to samozřejmě neznamená, že jsme si to neužili i dnes. Naopak jsme rádi, že pejskové mají nové rodiny. Na venčení jsme měli opět hodinu a s novými pejsky jsme si všichni rozuměli, přestože byli větší než ti předešlí. Mohli jsme si v klidu projít útulek a kouknout se na zvířátka, která jsme nemohli venku vidět. Nakonec jsme výlet zakončili ohýnkem, kde jsme měli možnost opéci si něco dobrého. I tentokrát jsme útulku věnovali menší finanční příspěvek. Výlet se všem moc líbil a doufáme, že se bude opakovat.

Julie Marholdová, Kristýna Figerová a Nina Sedláčková VII. D