Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Útulek Žim, listopad 2018

Vloženo: 31.10.2018 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 508x
3. AKCE TURISTICKÉHO KROUŽKU

Pro velký úspěch a zájem jsme se 3. listopadu podruhé vydali do útulku v Žimu.

Na cestu za opuštěnými zvířaty jsme se vydali opakovaně. Od naší minulé návštěvy uplynulo okolo 2 týdnů a všichni pejskové, které jsme venčili minule, našli nový domov. Ale to samozřejmě neznamená, že jsme si to neužili i dnes. Naopak jsme rádi, že pejskové mají nové rodiny. Na venčení jsme měli opět hodinu a s novými pejsky jsme si všichni rozuměli, přestože byli větší než ti předešlí. Mohli jsme si v klidu projít útulek a kouknout se na zvířátka, která jsme nemohli venku vidět. Nakonec jsme výlet zakončili ohýnkem, kde jsme měli možnost opéci si něco dobrého. I tentokrát jsme útulku věnovali menší finanční příspěvek. Výlet se všem moc líbil a doufáme, že se bude opakovat.

Julie Marholdová, Kristýna Figerová a Nina Sedláčková VII. D