Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

Útulek Žim, listopad 2018

Vloženo: 31.10.2018 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 1145x
3. AKCE TURISTICKÉHO KROUŽKU

Pro velký úspěch a zájem jsme se 3. listopadu podruhé vydali do útulku v Žimu.

Na cestu za opuštěnými zvířaty jsme se vydali opakovaně. Od naší minulé návštěvy uplynulo okolo 2 týdnů a všichni pejskové, které jsme venčili minule, našli nový domov. Ale to samozřejmě neznamená, že jsme si to neužili i dnes. Naopak jsme rádi, že pejskové mají nové rodiny. Na venčení jsme měli opět hodinu a s novými pejsky jsme si všichni rozuměli, přestože byli větší než ti předešlí. Mohli jsme si v klidu projít útulek a kouknout se na zvířátka, která jsme nemohli venku vidět. Nakonec jsme výlet zakončili ohýnkem, kde jsme měli možnost opéci si něco dobrého. I tentokrát jsme útulku věnovali menší finanční příspěvek. Výlet se všem moc líbil a doufáme, že se bude opakovat.

Julie Marholdová, Kristýna Figerová a Nina Sedláčková VII. D