Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Štola Starý Martin, září 2018

Vloženo: 1.10.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 564x | Upraveno: 1.10.2018 | Upravil: Chalupny

Cílem našeho prvního turistického kroužku sezóny 2018/19 byla štola Starý Martin v Krupce.

Nic nám nechybělo. Ve štole bylo podle předpokladů chladněji a temněji, ale modrá obloha se sluníčkem, která nás doprovázela, když jsme čekali na vstup do štoly, nám vydržela po celou cestu dolů do Krupky. Pan průvodce byl milý a co vyprávěl, bylo zajímavé. Např. víme, že štola je nominována na zápis na Seznam světového dědictví UNESCO. A to je určitě velké ocenění. Za spočítané permoníky jsme si odnesli kamínek na památku a vzpomínku na nedělní odpoledne s turisťákem.

Tak zase v říjnu něco vymyslíme a podnikneme!

Terezko, Míro, Nelo, Julie, Valentýno a Honzo děkujeme za účast.

Za turistický kroužek Martina Drvotová Richterová