Pozvání na 1. akci turist. kroužku 2. st.
16.9.2019

Informace o nabízeném výletě do Stadic (22. 9.)  ZDE.

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu.

Nové rozvrhy 2019/2020
27.8.2019

Rodiče a žáci s přístupem do systému edookit v něm již najdou nové rozvrhy.

Rozvrhy I. stupně jsou zveřejněny ZDE

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

Ankety na školním webu:
a) pravidelně sleduji a hlasuji
b) jen sleduji
c) občas sleduji a občas hlasuji
d) nesleduji

ISIC karta

Vloženo: 13.6.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1748x | Upraveno: 13.6.2018 | Upravil: Chalupny
V červnu 2018 jsme se zapojili do sítě škol, které vydávají svým žákům mezinárodně uznávané karty ISIC.

Informace pro rodiče a žádost (Velikost: 944.09 kB) o vydání.

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost ke škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC Školák je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí je uznáván na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

Co přináší ISIC Školák vydaný přes naši školu?

• Je oficiálním průkazem žáka naší školy.
  • Školní průkaz ISIC není potřeba si pořizovat každý rok znovu. Jeho platnost je až pět let od vydání; platnost           je také omezena dobou docházky na základní školu.
  • Školní ISIC Školák je levnější! Průkaz stojí jen 250 Kč na celou dobu platnosti (průkaz pořízený mimo školu stojí 350 Kč na jeden rok). V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč.
  • Pro mnohé instituce a veřejné dopravce slouží jako ideální doklad o věku držitele, např. pro získání zlevněného jízdného.

Co přináší ISIC Školák?

•  Platnost ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě.
  •  Speciální celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200 Kč.
  •  Je akceptován většinou dopravců po celé ČR jako potvrzení o věku. V některých krajích funguje ISIC i jako     náhrada žákovského průkazu.
  • Slevy na více než 2.000 místech v ČR:
    • při nákupech, stravování a vzdělávání
    • na vstupném do kulturních institucí
    • na permanentky v lyžařských areálech
    • speciální studentský mobilní tarif od Vodafone
    • na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek
    • v kinech, na koupalištích a dalších zábavních areálech

Jak si průkaz objednat?

Přijímáním žádostí a vydáváním průkazů je v naší škole pověřená paní M. Hellerová a to denně od 7.00 do 7.30 ve vrátnici školy. Žádost o vydání průkazu (Velikost: 944.09 kB), prosím vyplňte, podepište a přineste uvedené kontaktní osobě na škole s poplatkem 250,- Kč. Zároveň zašlete na mail vratnice@zsmetelkovo.cz průkazovou fotografii žáka, která bude použita pro výrobu průkazu.

Ceník požadavků pro rok 2018

Cena nového průkazu ISIC Školák: 250 Kč

Cena duplikátu průkazu ISIC Školák z ostatních důvodů: 110 Kč

Škola aní zaměstnanec nemá z prodeje žádný zisk.