Online krajské kolo Zeměpisné olympiády
21.5.2020

Naši dva sedmáci soutěžili online v krajském kole! A Vojta Gaisler soutěž vyhrál! Více ZDE.

Výuka od 25. 5. žáků I. stupně
20.5.2020

Rodičům, kteří potvrdili zájem o návrat žáka I. stupně do školy po 25. 5., byl rozeslán ve středu 20. 5. odeslán email s podrobnými informacemi.

Pokud některému rodiči email nedorazil, nechť se dotyčný/á ozve řediteli školy.

Zápis do 1. tříd
16.3.2020

Veškeré informace ohledně zápisu do 1. tříd ZDE.

Inspirativní webové odkazy pro procvičování a výuku II. stupně
13.3.2020

Rodiče i žáci II. stupně mohou využít tyto odkazy pro procvičování. Více ZDE.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Školy jsou zavřené. Vítám částečné nahrazení výuky posíláním úkolů přes e-maily, edookitem aj.
a) ano
b) ne

Ukliďme Česko, Doubravka, duben 2018

Vloženo: 4.5.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1691x | Upraveno: 4.5.2018 | Upravil: Richterova
Ukliďme svět, ukliďme Česko

Náš turistický kroužek se zapojil do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Jedná se o akci, která proběhla na území celé České republiky. Je součástí celosvětové kampaně Clean up the World!, jež se koná pod záštitou UNEP (program OSN pro životní prostředí).

Naším cílem bylo uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek na Doubravce, což se nám podařilo.

Všem účastníkům příroda vzkazuje velké díky.