Nové místnosti na Metelkárně
25.5.2018

V naší škole vznikly nové prostory! Více ZDE.

Naši žáci ve Francii
25.5.2018

Zhruba 4 desítky dětí tráví týden ve Francii. Podívejte se na zprávy a fotky z akce. ZDE.

Dokážeš se odpojit?
10.5.2018

Umíš být offline? Zkus využít VÝZVU

Zahájení lázeňské sezony:
a) si nenechám nikdy ujít
b) pečlivě si z programu vybírám
c) jde úplně mimo mě

Online:

Dnes:

Posledních 7 dní:

Posledních 30 dní:

Celkem:

Akademie 2018

Vloženo: 20.3.2018 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 245x | Upraveno: 20.3.2018 Upravil: Chalupny
Již od září se velká část žáků i učitelů naší školy připravovala na vystoupení školní akademie. Opět po dvou letech se představení odehrálo v Krušnohorském divadle, a to 26. 4. 2018.

Celkem se akademie odehrála 3x (v 10.00, ve 14.00 a v 17.00 hod.). Dopolední představení bylo určeno pro naše žáky a učitele, kteří nevystupovali, a bylo pojato jako generální zkouška.

Všechna tři představení se odehrála s totožným programem.

Celkem bylo možné v každém představeni vidět 30 čísel a jedno speciální závěrečné - připravené pouze učiteli. Na jevišti se vystřídalo během dvou hodin neuvěřitelných 529 žáků, z nichž někteří vystupovali i několikrát. Mohli jsme vidět taneční, pěvecká, herecká a jiná čísla.

Celé představení natáčel profesionální kameraman a záznam bude k dispozici k zakoupení.

Z vybraného vstupného neměla škola žádný zisk.

Z ohlasů na představení, které škola získala:

"Chtěl bych celému kolektivu poděkovat za přípravu a vlastní představení na akademii. Určitě jsem si to příjemně užíval a už ted se těšíme na další ročníky akademie"

"Děkujeme moc za příjemný kulturní zážitek, akademie se moc povedla. Pochvalte celý několikasetčlenný organizační tým."

"Srdečně vám děkujeme za včerejší Akademii. Velký dík patří také Vašim pedagogům a samozřejmě žákům za vynaložené úsilí. Jsem si moc dobře vědoma toho, jak hodně práce s tím pedagogové měli. Nejen s nácvikem a přípravou, ale i se samotným provedením a zejména s tím, postarat se o děti v době průběhu, protože to je organizačně velmi náročné."

"Upřímně jsem byla velmi příjemně překvapena, na jak vysoké úrovni celé vystoupení bylo, jak jsou žáci šikovní. Pedagogové si zaslouží velké uznání, co jsou schopni s žáky nacvičit. Před konáním akademie jsem byla skeptická a viděla především časovou a organizační náročnost celé akce. Po vystoupení jsem změnila názor..."