Partneři
Kotva
Elektronická žákovská knížka

 
 
Aktuality
Nové rozvrhy
14.8.2018

Rozvrhy pro nový školní rok budou zveřejněny na těchto stránkách či v edookitu poslední týden v srpnu. 

Upozornění k edookitu
14.8.2018

Vážení rodiče. Probíhá přesun dat v rámci edookitu. Od 1.8. se již nemůžete přihlásit do systému Edookit pod původními přihlašovacími údaji. Na konci srpna obdržíte na Vaši emailovou adresu nový odkaz pro nastavení hesla do systému. Po přihlášení neuvidíte historická data (průběžné známky, komunikaci atd. za předchozí roky).   Děkujeme za pochopení                

Seznam pomůcek pro příští školní rok
26.7.2018

Pro žáky I. stupně jsou vytvořeny seznamy pomůcek, které budou děti potřebovat v novém školním roce. Více ZDE. (Pozn. rodičům žáků II. stupně budou seznamy rozeslány v srpnu).

Co se děje ve škole o prázdninách?
24.7.2018

Žáky a učitele vystřídali řemeslníci.... více ZDE.

Video z akademie
29.6.2018

Všem rodičům byl na konci června rozeslán prostřednictvím edookitu nebo mailu odkaz ke stažení videa vytvořeného profesionálním kameramanem. Rodiče, kteří zprávu do své schránky neobdrželi, se mohou obrátit mailem na ředitele školy. 

Ocenění našich deváťáků
27.6.2018

Tři naši žáci byli oceněni náměstkyní primátora Teplic. Více ZDE.

ISIC karta na Metelkárně
13.6.2018

Více info ZDE.

Informace pro budoucí prvňáčky
7.6.2018

Třídní schůzky již proběhly, důležité info ZDE.

 
 
Anketa
Metelkárně za vše, co jsem s ní ve šk. r. 17/18 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5
Celkem hlasovalo: 138
 
 
Počítadlo
Online:
5

Dnes:
181

Posledních 7 dní:
3564

Posledních 30 dní:
13507

Celkem:
372621

Mapa webu

Akademie 2018

Vloženo: 20.3.2018 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 124x | Upraveno: 20.3.2018 Upravil: Chalupny
Již od září se velká část žáků i učitelů naší školy připravovala na vystoupení školní akademie. Opět po dvou letech se představení odehrálo v Krušnohorském divadle, a to 26. 4. 2018.

Celkem se akademie odehrála 3x (v 10.00, ve 14.00 a v 17.00 hod.). Dopolední představení bylo určeno pro naše žáky a učitele, kteří nevystupovali, a bylo pojato jako generální zkouška. 

Všechna tři představení se odehrála s totožným programem.

Celkem bylo možné v každém představeni vidět 30 čísel a jedno speciální závěrečné - připravené pouze učiteli. Na jevišti se vystřídalo během dvou hodin neuvěřitelných 529 žáků, z nichž někteří vystupovali i několikrát. Mohli jsme vidět taneční, pěvecká, herecká a jiná čísla.  

 

Celé představení natáčel profesionální kameraman a záznam bude k dispozici k zakoupení. 

 

Z vybraného vstupného neměla škola žádný zisk.

 

Z ohlasů na představení, které škola získala: 

"Chtěl bych celému kolektivu poděkovat za přípravu a vlastní představení na akademii. Určitě jsem si to příjemně užíval a už ted se těšíme na další ročníky akademie"

 

"Děkujeme moc za příjemný kulturní zážitek, akademie se moc povedla. Pochvalte celý několikasetčlenný organizační tým."

 

"Srdečně vám děkujeme za včerejší Akademii. Velký dík patří také Vašim pedagogům a samozřejmě žákům za vynaložené úsilí. Jsem si moc dobře vědoma toho, jak hodně práce s tím pedagogové měli. Nejen s nácvikem a přípravou, ale i se samotným provedením a zejména s tím, postarat se o děti v době průběhu, protože to je organizačně velmi náročné."

 

"Upřímně jsem byla velmi příjemně překvapena, na jak vysoké úrovni celé vystoupení bylo, jak jsou žáci šikovní. Pedagogové si zaslouží velké uznání, co jsou schopni s žáky nacvičit. Před konáním akademie jsem byla skeptická a viděla především časovou a organizační náročnost celé akce. Po vystoupení jsem změnila názor..."