Švédsko 2019
15.10.2018

Na přelomu května a června roku 2019 se uskuteční zájezd žáků II. stupně do ŠVédska. Kapacita zájezdu i po její zdvojnásobení je již plná. Více informací o zájezdu ZDE.

Pozvánka na 2. turistický kroužek
15.10.2018

Zveme vás na akci turistického kroužku. Míříme do Žimu do útulku. Více ZDE.

Gratulujeme děvčatům k úspěchu v přespolním běhu!

Dívky z 8.  a 9. tříd nás reprezentovaly v krajském kole. Více ZDE.

Stříbrní a bronzoví atleti
3.10.2018

Naše dvě družstva bojovala v krajském kole atletických závodů...Více ZDE.

Informace o provozu školní knihovny
17.9.2018

Knihovna bude žákům k dispozici od 26. 9. 2018. Více ZDE.

O svačinách
14.9.2018

Informace o svačinách, které žáci dostávají zdarma, a o těch, které si mohou ve škole zakoupit, ZDE.

Jak a kde vyzvedávat děti ze školní družiny?
4.9.2018

Ranní družina je pro všechny na stejném místě - tj. v "domečku". Odpolední se liší, podle toho, do kterého oddělení dítě dochází. Podrobné info ZDE.

Vydání karty ISIC
27.8.2018

Přijímáním žádostí a vydáváním průkazů je v naší škole pověřená paní M. Hellerová (ve vrátnici školy), a to denně od 7.00 do 7.30. Kontakt vratnice@zsmetelkovo.cz nebo 417 539 040. Více o ISIC ZDE.

100. výročí vzniku Československé republiky:
a) je velmi důležité si připomenout a oslavit společnou školní akcí
b) je důležité si připomenout a oslavit společnou školní akcí
c) není důležité si připomenout a oslavit společnou školní akcí

Online:

Dnes:

Posledních 7 dní:

Posledních 30 dní:
19541

Celkem:
412087

Akademie 2018

Vloženo: 20.3.2018 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 564x | Upraveno: 20.3.2018 Upravil: Chalupny
Již od září se velká část žáků i učitelů naší školy připravovala na vystoupení školní akademie. Opět po dvou letech se představení odehrálo v Krušnohorském divadle, a to 26. 4. 2018.

Celkem se akademie odehrála 3x (v 10.00, ve 14.00 a v 17.00 hod.). Dopolední představení bylo určeno pro naše žáky a učitele, kteří nevystupovali, a bylo pojato jako generální zkouška.

Všechna tři představení se odehrála s totožným programem.

Celkem bylo možné v každém představeni vidět 30 čísel a jedno speciální závěrečné - připravené pouze učiteli. Na jevišti se vystřídalo během dvou hodin neuvěřitelných 529 žáků, z nichž někteří vystupovali i několikrát. Mohli jsme vidět taneční, pěvecká, herecká a jiná čísla.

Celé představení natáčel profesionální kameraman a záznam bude k dispozici k zakoupení.

Z vybraného vstupného neměla škola žádný zisk.

Z ohlasů na představení, které škola získala:

"Chtěl bych celému kolektivu poděkovat za přípravu a vlastní představení na akademii. Určitě jsem si to příjemně užíval a už ted se těšíme na další ročníky akademie"

"Děkujeme moc za příjemný kulturní zážitek, akademie se moc povedla. Pochvalte celý několikasetčlenný organizační tým."

"Srdečně vám děkujeme za včerejší Akademii. Velký dík patří také Vašim pedagogům a samozřejmě žákům za vynaložené úsilí. Jsem si moc dobře vědoma toho, jak hodně práce s tím pedagogové měli. Nejen s nácvikem a přípravou, ale i se samotným provedením a zejména s tím, postarat se o děti v době průběhu, protože to je organizačně velmi náročné."

"Upřímně jsem byla velmi příjemně překvapena, na jak vysoké úrovni celé vystoupení bylo, jak jsou žáci šikovní. Pedagogové si zaslouží velké uznání, co jsou schopni s žáky nacvičit. Před konáním akademie jsem byla skeptická a viděla především časovou a organizační náročnost celé akce. Po vystoupení jsem změnila názor..."