Online krajské kolo Zeměpisné olympiády
21.5.2020

Naši dva sedmáci soutěžili online v krajském kole! A Vojta Gaisler soutěž vyhrál! Více ZDE.

Výuka od 25. 5. žáků I. stupně
20.5.2020

Rodičům, kteří potvrdili zájem o návrat žáka I. stupně do školy po 25. 5., byl rozeslán ve středu 20. 5. odeslán email s podrobnými informacemi.

Pokud některému rodiči email nedorazil, nechť se dotyčný/á ozve řediteli školy.

Zápis do 1. tříd
16.3.2020

Veškeré informace ohledně zápisu do 1. tříd ZDE.

Inspirativní webové odkazy pro procvičování a výuku II. stupně
13.3.2020

Rodiče i žáci II. stupně mohou využít tyto odkazy pro procvičování. Více ZDE.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Školy jsou zavřené. Vítám částečné nahrazení výuky posíláním úkolů přes e-maily, edookitem aj.
a) ano
b) ne

Milešovka, březen 2018

Vloženo: 5.4.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 2208x | Upraveno: 5.4.2018 | Upravil: Chalupny

V sobotu 24.3. jsme se ve spolupráci s DDM a oddílem turistiky TJ Lokomotiva Teplice vydali přivítat jaro na Milešovce.

Konal se totiž 37. ročník dálkového pochodu a někteří účastníci zvolili i 50 km trasu. Nás čekalo pouhých 12 km, které započaly v Černčicích sladkou svačinkou.

Kontrolou na vrcholu ve výšce 837 m n.m. jsme prošli za hodinu a občerstvili se jednak z vlastních zásob a poté i v restauraci.  Také jsme si prohlédli observatoř s vyhlídkou a vyslechli přednášku o meteorologických měřeních,

která probíhají na této výrazné dominantě Českého středohoří nepřetržitě od r. 1905.

Cestou dolů jsme doslova klouzali po ledu a sněhu, neboť svahy Milešovky dosahují sklonu až 30 stupňů a převýšení terénu je 400 m.

Na konci naší cesty v Bořislavi obdržel každý účastník diplom a porcelánový odznak za absolvování trasy. A odtamtud tradá busem zpět do Teplic.