Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

Milešovka, březen 2018

Vloženo: 5.4.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1667x | Upraveno: 5.4.2018 | Upravil: Chalupny

V sobotu 24.3. jsme se ve spolupráci s DDM a oddílem turistiky TJ Lokomotiva Teplice vydali přivítat jaro na Milešovce.

Konal se totiž 37. ročník dálkového pochodu a někteří účastníci zvolili i 50 km trasu. Nás čekalo pouhých 12 km, které započaly v Černčicích sladkou svačinkou.

Kontrolou na vrcholu ve výšce 837 m n.m. jsme prošli za hodinu a občerstvili se jednak z vlastních zásob a poté i v restauraci.  Také jsme si prohlédli observatoř s vyhlídkou a vyslechli přednášku o meteorologických měřeních,

která probíhají na této výrazné dominantě Českého středohoří nepřetržitě od r. 1905.

Cestou dolů jsme doslova klouzali po ledu a sněhu, neboť svahy Milešovky dosahují sklonu až 30 stupňů a převýšení terénu je 400 m.

Na konci naší cesty v Bořislavi obdržel každý účastník diplom a porcelánový odznak za absolvování trasy. A odtamtud tradá busem zpět do Teplic.