Online krajské kolo Zeměpisné olympiády
21.5.2020

Naši dva sedmáci soutěžili online v krajském kole! A Vojta Gaisler soutěž vyhrál! Více ZDE.

Výuka od 25. 5. žáků I. stupně
20.5.2020

Rodičům, kteří potvrdili zájem o návrat žáka I. stupně do školy po 25. 5., byl rozeslán ve středu 20. 5. odeslán email s podrobnými informacemi.

Pokud některému rodiči email nedorazil, nechť se dotyčný/á ozve řediteli školy.

Zápis do 1. tříd
16.3.2020

Veškeré informace ohledně zápisu do 1. tříd ZDE.

Inspirativní webové odkazy pro procvičování a výuku II. stupně
13.3.2020

Rodiče i žáci II. stupně mohou využít tyto odkazy pro procvičování. Více ZDE.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Školy jsou zavřené. Vítám částečné nahrazení výuky posíláním úkolů přes e-maily, edookitem aj.
a) ano
b) ne

Psí útulek, leden 2018

Vloženo: 17.1.2018 | Zobrazeno: 2193x

6. AKCE TURISTICKÉHO KROUŽKU a 1. AKCE V NOVÉM ROCE 2018

HAF aneb za pejsky do útulku

25. ledna jsme se vydali pěšky od školy do Prosetic, kde se nachází Útulek pro opuštěná a toulavá zvířata. Pejskům jsme nesli dobroty - piškoty. Zde na nás čekal náš "průvodce", díky kterému víme, že zřizovatelem útulku je město Teplice a provozovatelem Městská policie Teplice a že ročně přijme desítky psů a koček. V útulku pobyla i drobná hospodářská zvířata (kozy, ovce, husy, kachny a králíci), dále pak fretky, křečci, veverky, ježci, netopýři, papoušci a želva. Prý se sem také vrací jeden pejsek útěkář z Bystřan.

V den, kdy jsme do útulku dorazili my, bylo v útulku pejsků "jen" pět. Ale to je vlastně dobře, že nebyl útulek plný. Kdyby byl prázdný, bylo by to úplně nejlepší.

Tak pejskové a kočičky, přejeme vám ty nejlepší páníčky.

Hledáte fotky? Nehledejte. Školní fotoaparát fotil rozmazaně.

M. Drvotová Richterová