Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Psí útulek, leden 2018

Vloženo: 17.1.2018 | Zobrazeno: 1235x

6. AKCE TURISTICKÉHO KROUŽKU a 1. AKCE V NOVÉM ROCE 2018

HAF aneb za pejsky do útulku

25. ledna jsme se vydali pěšky od školy do Prosetic, kde se nachází Útulek pro opuštěná a toulavá zvířata. Pejskům jsme nesli dobroty - piškoty. Zde na nás čekal náš "průvodce", díky kterému víme, že zřizovatelem útulku je město Teplice a provozovatelem Městská policie Teplice a že ročně přijme desítky psů a koček. V útulku pobyla i drobná hospodářská zvířata (kozy, ovce, husy, kachny a králíci), dále pak fretky, křečci, veverky, ježci, netopýři, papoušci a želva. Prý se sem také vrací jeden pejsek útěkář z Bystřan.

V den, kdy jsme do útulku dorazili my, bylo v útulku pejsků "jen" pět. Ale to je vlastně dobře, že nebyl útulek plný. Kdyby byl prázdný, bylo by to úplně nejlepší.

Tak pejskové a kočičky, přejeme vám ty nejlepší páníčky.

Hledáte fotky? Nehledejte. Školní fotoaparát fotil rozmazaně.

M. Drvotová Richterová