Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

Psí útulek, leden 2018

Vloženo: 17.1.2018 | Zobrazeno: 1717x

6. AKCE TURISTICKÉHO KROUŽKU a 1. AKCE V NOVÉM ROCE 2018

HAF aneb za pejsky do útulku

25. ledna jsme se vydali pěšky od školy do Prosetic, kde se nachází Útulek pro opuštěná a toulavá zvířata. Pejskům jsme nesli dobroty - piškoty. Zde na nás čekal náš "průvodce", díky kterému víme, že zřizovatelem útulku je město Teplice a provozovatelem Městská policie Teplice a že ročně přijme desítky psů a koček. V útulku pobyla i drobná hospodářská zvířata (kozy, ovce, husy, kachny a králíci), dále pak fretky, křečci, veverky, ježci, netopýři, papoušci a želva. Prý se sem také vrací jeden pejsek útěkář z Bystřan.

V den, kdy jsme do útulku dorazili my, bylo v útulku pejsků "jen" pět. Ale to je vlastně dobře, že nebyl útulek plný. Kdyby byl prázdný, bylo by to úplně nejlepší.

Tak pejskové a kočičky, přejeme vám ty nejlepší páníčky.

Hledáte fotky? Nehledejte. Školní fotoaparát fotil rozmazaně.

M. Drvotová Richterová