Návrat žáků od 30.11.
21.11.2020

Většina tříd nastupuje prezenční výuku.

Jen 6. - 8. ročníky budou mít střídavě prezenční a distanční výuku.

Liché týdny (počínaje 30. 11. ) mají prezenční výuku VI. AB + VII. ABC
Sudé týdny (počínaje 7. 12.)  mají prezenční výuku VI. C a VIII. ABC.

Nové informace k rotační výuce  ZDE

Žákovský parlament
30.9.2020

... má nové členy. A všem dává na vědomí svou výzvu. Více ZDE.

Aktuální informace k opatřením proti covid-19
27.8.2020

Byla založena nová sekce na webu, ve které budou zobrazovány aktuální informace v souvislosti s covid-19.

Termíny třídních schůzek...
25.8.2020

...pro celý školní rok ZDE.

Distanční výuku (kvalitu, posun ve vzdělání, přínos) hodnotím známkou:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Elektronické platby

Vloženo: 28.5.2020 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 16796x | Upraveno: 24.5.2017 | Upravil: Chalupny
Od dubna 2015 lze některé platby provádět elektronicky. Jedná se o platby za stravné, školní družinu, výlety, školy v přírodě a za pracovní sešity. Tento způsob plateb i upřednostňujeme a za dodržení níže uvedeného postupu děkujeme. Pouze při uvedení variabilního symbolu a zprávy pro příjemce můžeme platbu identifikovat.

Variabilní symbol pro všechny platby za Vaše dítě je po celou dobu školní docházky stejný. Jedná se o čtyřmístné číslo, které bylo rodičům sděleno na třídní schůzce učitelkou nebo vychovatelkou.

Ad platby za školní družinu

číslo účtu: 269 410 125/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/byli jste informováni vychovatelkou

zpráva pro příjemce: DRUZINA - příjmení dítěte, třída (např.: "DRUZINA - Šebestová, 3. B")

Ad platby za školu v přírodě/výlety

číslo účtu: 269 410 301/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/jste vždy dopředu třídní učitelkou informováni

zpráva pro příjemce: SVP - příjmení dítěte, třída (např.: "SVP - Šebestová, 3. B")

Ad platby za obědy

číslo účtu: 269 409 570/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: libovolné

zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

Po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby.

Ad platby za pracovní sešity

číslo účtu: 269 409 992/0300

variabilní symbol: viz výše

zpráva pro příjemce: PS - příjmení dítěte, třída (např.: "PS - Šebestová, 3. B")