Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Elektronické platby

Vloženo: 24.5.2017 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 4758x | Upraveno: 24.5.2017 | Upravil: Chalupny
Od dubna 2015 lze některé platby provádět elektronicky. Jedná se o platby za stravné, školní družinu, výlety, školy v přírodě a za pracovní sešity. Tento způsob plateb i upřednostňujeme a za dodržení níže uvedeného postupu děkujeme. Pouze při uvedení variabilního symbolu a zprávy pro příjemce můžeme platbu identifikovat.

Variabilní symbol pro všechny platby za Vaše dítě je po celou dobu školní docházky stejný. Jedná se o čtyřmístné číslo, které bylo rodičům sděleno na třídní schůzce učitelkou nebo vychovatelkou.

Ad platby za školní družinu

číslo účtu: 269 410 125/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/byli jste informováni vychovatelkou

zpráva pro příjemce: DRUZINA - příjmení dítěte, třída (např.: "DRUZINA - Šebestová, 3. B")

Ad platby za školu v přírodě/výlety

číslo účtu: 269 410 301/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/jste vždy dopředu třídní učitelkou informováni

zpráva pro příjemce: SVP - příjmení dítěte, třída (např.: "SVP - Šebestová, 3. B")

Ad platby za obědy

číslo účtu: 269 409 570/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: libovolné

zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

Po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby.

Ad platby za pracovní sešity

číslo účtu: 269 409 992/0300

variabilní symbol: viz výše

zpráva pro příjemce: PS - příjmení dítěte, třída (např.: "PS - Šebestová, 3. B")