Volby do nové školské rady
22.4.2024

Od 22. 4. 2024 vyhlašuje ředitel školy volby do nové školské rady (volební období 2024-2027). Samotné volby proběhnou mezi 20. 5. - 31. 5. 2024.

Více ZDE a také v přijatých zprávách v edookitu.

4.12.2023

Víte, kdo jsou naši sponzoři? Z 99% je tvoří naši rodiče (příp. jejich firmy) a my jim za to DĚKUJEME. Více na této stránce.

Co je pro tebe nejlepší odměnou?
pochvala od paní učitelky (učitele)
vlastní dobrý pocit
dobrá známka
pochvala od rodiče
nějaký dárek

Tělocvična

Vloženo: 17.2.2022 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 9259x

Od školního roku 2008/2009 je škole k dispozici nová tělocvična. Je svým zařízením vhodná spíše pro míčové hry a kolektivní sporty. Jsou v ní dvě prostorné šatny, každá vybavena sprchami. Přístup do tělocvičny je bezbariérový, také sprchy a WC jsou uzpůsobeny vozíčkářům. Vnitřní prostory si můžete prohlédnout v naší "virtuální prohlídce školy" - v pravém pruhu těchto stránek.

Přístup do ní je z budovy školy, ale má i samostatný vchod z Klicperovy ulice.

Škola tělocvičnu pronajímá a je o ní velký zájem. Pronájmy začínají v pracovní dny od 16.30 a končí ve 22.00.

V sobotu a neděli jsou pronájmy možné po celý den.

Ceník pronájmů:

pro sportovní aktivity dětí a mládeže (do 18-ti let)...............400,-Kč/hod

pro sportovní aktivity dospělých..........................................600,-Kč/hod

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.