iNFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

... jsou umístněny ZDE.

Zápis pro ukrajinské prvňáčky
13.4.2022

Pro budoucí prvňáčky z Ukrajiny, kteří pobývají ve spádové oblasti naší školy, je stanoven zápis. Více ZDE.

Zdražení ISIC průkazu od 1.6.
21.3.2022

Cena ISIC průkazu se od 1.6. zvyšuje o 100 Kč. Tedy z 250 na 350 Kč. Více info ZDE

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Nepostrádáte něco?
24.9.2021

Obnovili jsme fotogalerii nalezených věcí. V pravém pruhu našeho webu - sekce ztráty a nálezy 2021/22.

20.4.2021

Víte, kdo jsou naše jedničky? Podívejte se....

Jaké prázdniny jsou nejlepší?
někde ve městě
u babičky/dědy
doma
u rybníka, či řeky
na horách
u moře

Naši žáci na výměnném pobytu v Německu

Vloženo: 11.5.2015 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 2386x | Zatím neupraveno
Ve dnech 28.- 30. dubna se naši žáci z 8. B a 8. C podívali za svými kamarády do Coswigu u Drážďan

Tato návštěva se uskutečnila v rámci našeho projektu partnerství s Evangelische Schule Coswig. V září 2014 jsme hostili my, teď přišla řada na německé partnery.

První den na nás čekaly bohužel deštivé Drážďany, a tak místo poznávání památek jsme se vydali do Galerie starých mistrů ve Zwingeru a obdivovali jsme díla Cranachova, Dürerova a Canalettova.

Na druhý den se počasí umoudřilo a my se mohli vydat po stopách Popelky k zámku Moritzburg, kde nás čekala prohlídka interiéru s průvodcem v angličtině a také procházka kolem zámku spojená s různými aktivitami, např. střílení z luku, poznávání stromů podle listů, vyzkoušení si popelčina střevíčku atd. Večer jsme si zatančili na párty, kluci si zahráli na rytíře v pořádné bitce.

Je mi potěšením tímto ještě jednou pochválit naše žáky, kteří skvěle reprezentovali nejen naši školu, ale i naši zem a své rodiče.

Bylo nám ctí a potěšením.

Mgr. Věra Raková a Mgr. Gabriela Maršálková

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.