Pozvání na 1. akci turist. kroužku 2. st.
16.9.2019

Informace o nabízeném výletě do Stadic (22. 9.)  ZDE.

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu.

Nové rozvrhy 2019/2020
27.8.2019

Rodiče a žáci s přístupem do systému edookit v něm již najdou nové rozvrhy.

Rozvrhy I. stupně jsou zveřejněny ZDE

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

Ankety na školním webu:
a) pravidelně sleduji a hlasuji
b) jen sleduji
c) občas sleduji a občas hlasuji
d) nesleduji

Naši žáci na výměnném pobytu v Německu

Vloženo: 11.5.2015 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1460x | Zatím neupraveno
Ve dnech 28.- 30. dubna se naši žáci z 8. B a 8. C podívali za svými kamarády do Coswigu u Drážďan

Tato návštěva se uskutečnila v rámci našeho projektu partnerství s Evangelische Schule Coswig. V září 2014 jsme hostili my, teď přišla řada na německé partnery.

První den na nás čekaly bohužel deštivé Drážďany, a tak místo poznávání památek jsme se vydali do Galerie starých mistrů ve Zwingeru a obdivovali jsme díla Cranachova, Dürerova a Canalettova.

Na druhý den se počasí umoudřilo a my se mohli vydat po stopách Popelky k zámku Moritzburg, kde nás čekala prohlídka interiéru s průvodcem v angličtině a také procházka kolem zámku spojená s různými aktivitami, např. střílení z luku, poznávání stromů podle listů, vyzkoušení si popelčina střevíčku atd. Večer jsme si zatančili na párty, kluci si zahráli na rytíře v pořádné bitce.

Je mi potěšením tímto ještě jednou pochválit naše žáky, kteří skvěle reprezentovali nejen naši školu, ale i naši zem a své rodiče.

Bylo nám ctí a potěšením.

Mgr. Věra Raková a Mgr. Gabriela Maršálková