Kotva
Elektronická žákovská knížka

Aktuality
Pozvání na 1. akci turist. kroužku 2. st.
16.9.2019

Informace o nabízeném výletě do Stadic (22. 9.)  ZDE.

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu. 

Nové rozvrhy 2019/2020
27.8.2019

Rodiče a žáci s přístupem do systému edookit v něm již najdou nové rozvrhy. 

Rozvrhy I. stupně jsou zveřejněny ZDE

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

Anketa
Ankety na školním webu:
a) pravidelně sleduji a hlasuji
b) jen sleduji
c) občas sleduji a občas hlasuji
d) nesleduji
Celkem hlasovalo: 26

Kroužky

Vloženo: 16.9.2019 | Zobrazeno: 4377x | Upraveno: 12.9.2018 | Upravil: Hellerova
Myslíme i na kvalitní vyplnění volného času dětí, a tak si naši žáci mohou každým rokem vybrat z bohaté nabídky zájmových kroužků, které na naší škole fungují. ŽÁKŮM, PRO KTERÉ JSOU KROUŽKY URČENY, JE OSOBNĚ NABÍZEJÍ PŘÍMO VYUČUJÍCÍ NEBO SI MŮŽE SPOLU S RODIČI VYBRAT Z TÉTO NABÍDKY. NABÍDKA SE BUDE POSTUPNĚ ROZŠIŘOVAT. Každý žák, který se na nějaký kroužek přihlásí, dostane tuto informaci do žákovské knížky (popř. notýsku). Většina kroužků začne svou činnost až od ŘÍJNA. Pokud máte zájem o bližší info o kroužcích, kontaktujte konkrétního vyučujícího (jmeno.prijmeni@zsmetelkovo.cz).

SEZNAM NABÍZENÝCH KROUŽKŮ 

seznam kroužků se bude v průběhu září-října rozšiřovat

 

1. ŠKOLNÍ KROUŽKY - ZDARMA

- pro žáky zdarma, vedou je pedagogové školy

 

 

Český jazyk trochu jinak (pro IV. ročník)

Datum zahájení : 12.9.2019

Učitelka : V. Šmutzerová

Den a hodina : Čtvrtek 13:00 - 14:00

 

Logické hry v matematice (pro IV. ročník)

Datum zahájení : 18.9. 2019

Učitelka : N. Polyak

Den a hodina : Středa 13:00 - 14:30

 

Český jazyk levou zadní (pro IV. ročník)

Zahájení : 16.9. 2019

Učitelka : N. Polyak

Den a hodina : Pondělí 13:00 - 14:00 

 

PC -výukový program (pro V. ročník)

Zahájení : 30.9. 2019

Učitelka : M. Podroužková

Den a hodina : Pondělí 7:00 - 7:45

 

Matematika (pro VI. - VIII. ročníky)

Zahájení : 18.9. 2019

Učitelka : E. Solnařová

Den a hodina : Středa 14:00 - 14:45

 

Anglický jazyk (pro V. a VI. roč.)

Zahájení: 17.9. 2019

Učitel : P. Sadílek

Den a hodina : Úterý 7:00 - 7:45

 

Anglický jazyk (pro VII. roč.)

Zahájení : 18.9. 2019

Učitel : P. Sadílek

Den a hodina : Středa 7:00 - 7:45

 

Doučování ČJ - EU (pro III. roč.)

Zahájení : 17.9. 2019

Učitelka : V. Sedláčková

Den a hodina : Úterý 13:30 - 14:30

 

ČJ - EU (pro VIII. A)

Zahájení : 18.9. 2019

Učitelka : M. Drvotová Richterová

Den a hodina : Středa 14:05 - 15:05

 

ČJ - EU (pro VIII. D)

Zahájení : 17.9. 2019

Učitelka : M. Drvotová Richterová

Den a hodina : Úterý 14:05 - 15:05

 

Kytara do jara (pro VI. - IX. roč.)

Zahájení : 18.9. 2019

Učitel : J. Macoun

Den a hodina : Středa 14:00 - 14:45

 

Hudební skupina (pro VI. - IX. roč.)

Zahájení : 18.9. 2019

Učitel : J. Macoun

Den a hodina : Středa 7:00 - 7:35

 

Turistický kroužek (pro II. stupeň)

Zahájení : 22.9. 2019

Učitelka : M. Drvotová Richterová, E. Šeremetová, J. Rutzenstorferová

Den a hodina : SO - NE 

 

ČJ -doučování (pro IX. roč.)

Zahájení : 19.9. 2019

Učitelka : J. Rutzenstorferová

Den a hodina : Čtvrtek 14:05 - 15:05

 

Český jazyk  (pro VIII. C)

Zahájení : 19.9. 2019

Učitelka : J. Rutzenstorferová

Den a hodina : Čtvrtek 7:00 - 7:45

 

ČJ - doučování (pro IX. roč.)

Zahájení : 16.9. 2019

Učitelka : J. Rutzenstorferová

Den a hodina : Pondělí 14:05 - 15:05

 

Český jazyk  (pro IX. roč.)

Zahájení : 16.9. 2019

Učitelka : J. Rutzenstorferová

Den a hodina : Pondělí 7:00 - 7:45

 

Český jazyk (pro VII. ročník)

Zahájení : 30.9. 2019

Učitelka : H. Fílová

Den a hodina : Pondělí 14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

 

  

2. ŠKOLNÍ KROUŽKY - PLACENÉ

-  jedná se o soukromé aktivity vyučujících, k tomuto účelu si učitel pronajímá místnosti školy a veškeré náklady jsou v jeho režii, proto za ně žák platí poplatek

 

NJ pro začátečníky (IV. a V. ročník)

Zahájení : 16.9. 2019

Učitelka : H. Hamáčková

Den a hodina : Pondělí 6:50 - 7:35

 

NJ pro začáteč. a pokročilé (IV. a V. roč.) 

Zahájení : 18.9. 2019

Učitelka : H. Hamáčková

Den a hodina : Středa 6:50 - 7:35

 

 

 

 

                                                     

 3. KROUŽKY ORGANIZOVANÉ AŠSK

(Asociace školních sportovních klubů)

- probíhají pod ped. dozorem našich učitelů,  platí se poplatek asociaci (500 Kč/rok)

 

Míčové hry (pro IV. a V. ročník)

Zahájení : po dokončení oprav TV

Učitelka : L. Haraštová

Den a hodina : čtvrtek 13:30 - 14:30 

 

Florbal (pro III., IV. a V. ročník)

Zahájení : po dokončení oprav TV

Učitelka : H. Novotná

Den a hodina : Úterý 7:00 - 7:45

 

Florbal (pro II. stupeň)

Zahájení : po dokončení oprav TV

Učitelka : M. Drvotová Richterová 

Den a hodina : Pátek 6:50 - 7:45