Návrat žáků od 30.11.
21.11.2020

Většina tříd nastupuje prezenční výuku.

Jen 6. - 8. ročníky budou mít střídavě prezenční a distanční výuku.

Liché týdny (počínaje 30. 11. ) mají prezenční výuku VI. AB + VII. ABC
Sudé týdny (počínaje 7. 12.)  mají prezenční výuku VI. C a VIII. ABC.

Nové informace k rotační výuce  ZDE

Žákovský parlament
30.9.2020

... má nové členy. A všem dává na vědomí svou výzvu. Více ZDE.

Aktuální informace k opatřením proti covid-19
27.8.2020

Byla založena nová sekce na webu, ve které budou zobrazovány aktuální informace v souvislosti s covid-19.

Termíny třídních schůzek...
25.8.2020

...pro celý školní rok ZDE.

Distanční výuku (kvalitu, posun ve vzdělání, přínos) hodnotím známkou:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Školní akademie a sportovní dny

Vloženo: 14.8.2020 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 67989x | Upraveno: 16.8.2018 | Upravil: Chalupny

Sportovní dny

Vedle již zmiňovaných školních výletů a zahraničních zájezdů se výuku na naší škole snažíme obohatit návštěvami nejrůznějších kulturních akcí, jako jsou filmová a divadelní představení, koncerty, výstavy apod. Žáci druhých a třetích tříd navštěvují kurzy plavání, žáci sedmých tříd se mohou zúčastnit lyžařského výcviku na horách. V červnu každoročně pořádáme sportovní den pro žáky prvního stupně.

Školní akademie

Již tradičně připravují naši učitelé s dětmi akademii školy. Původně se akademie konaly v tělocvičně, ale pro velký zájem rodičů a veřejnosti si pro tuto akci zajišťujeme velký sál Krušnohorského divadla. Před zcela zaplněným hledištěm žáci předvádějí svá pečlivě připravená vystoupení. Často s vlastním hudebním doprovodem zpívají žáci publiku písničky české, německé, anglické i francouzské. Součástí vystoupení jsou i ukázky gymnastiky, stepaerobiku, cvičení s overbally a fitbalony.

Školní akademie 2009 zde.

Školní akademie 2012 zde.

Školní akademie 2014 zde.

Školní akademie 2016 zde.

Školní akademie 2018 zde.