Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

Školní akademie a sportovní dny

Vloženo: 16.8.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 1597x | Upraveno: 16.8.2018 | Upravil: Chalupny

Sportovní dny

Vedle již zmiňovaných školních výletů a zahraničních zájezdů se výuku na naší škole snažíme obohatit návštěvami nejrůznějších kulturních akcí, jako jsou filmová a divadelní představení, koncerty, výstavy apod. Žáci druhých a třetích tříd navštěvují kurzy plavání, žáci sedmých tříd se mohou zúčastnit lyžařského výcviku na horách. V červnu každoročně pořádáme sportovní den pro žáky prvního stupně.

Školní akademie

Již tradičně připravují naši učitelé s dětmi akademii školy. Původně se akademie konaly v tělocvičně, ale pro velký zájem rodičů a veřejnosti si pro tuto akci zajišťujeme velký sál Krušnohorského divadla. Před zcela zaplněným hledištěm žáci předvádějí svá pečlivě připravená vystoupení. Často s vlastním hudebním doprovodem zpívají žáci publiku písničky české, německé, anglické i francouzské. Součástí vystoupení jsou i ukázky gymnastiky, stepaerobiku, cvičení s overbally a fitbalony.

Školní akademie 2009 zde.

Školní akademie 2012 zde.

Školní akademie 2014 zde.

Školní akademie 2016 zde.

Školní akademie 2018 zde.