Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Sponzorské dary

Vloženo: 4.9.2017 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 3064x | Upraveno: 4.9.2017 | Upravil: Chalupny

Vážení rodiče,

rádi bychom v souladu se strategií školy dále modernizovali její technické vybavení. A to je jeden z důvodů, proč se na Vás touto formou.

Snažíme se v maximálně efektivní míře využívat finančních prostředků získaných od zřizovatele a krajského úřadu, ale rádi bychom Vás, rodiče našich žáků, požádali také o pomoc při zkvalitňování a modernizování výuky na škole.

Pokud byste byli ochotni přispět formou sponzorského daru právě na vybavení školy, sepíšeme s Vámi na dohodnutou částku smlouvu o daru. Jako součást této smlouvy nabízíme dohodu o prezentaci Vás nebo Vaší firmy jako sponzora školy na webových stránkách školy a hlavní informační nástěnce školy. Je také možné upřednostnit v pořadí vybavování jednotlivých tříd právě třídu, kterou navštěvuje Vaše dítě. Částka, kterou byste byli ochotni škole poskytnout může být určena na konkrétní pomůcku, akci nebo třídu.

Příklady, jak můžete finančně pomoci při nákupu pomůcek a didaktické techniky můžete najít na této stránce. Pokud byste měli nějaké bližší dotazy, nabízíme konzultace s vedením školy, které lze dohodnout prostřednictvím e-mailu.

Zaručujeme, že pokud se rozhodnete sponzorským darem škole přispět, budou Vaše peníze využity ve prospěch modernizace výuky Vašich dětí.

Za ZŠ s RVCJ Metelkovo nám., Teplice

Mgr. Michal Chalupný

Seznam našich sponzorů naleznete zde.

pro celou školu

prostředky pro reprezentaci školy (za rok)        5.000,- Kč

Pro jakoukoliv třídu (uvedené ceny jsou přibližné)

interaktivní tabule - velká   60.000,- Kč