Připomenutí TS
12.11.2019

19. 11. 2019

16.00 - I. stupeň (klasické tř. schůzky)

II. stupeň - formou tripartity - učitel + rodič + žák, čas schůzky si rodič zvolí - viz zpráva v edookitu od tř. učitele

- není možné ani nutné, aby přišli všichni rodiče II. stupně, pouze po objednání termínu

Halloween na Metelkárně
31.10.2019

Podívejte se, jak vypadal 31. říjen v naší škole. Palec nahoru pro všechny žáky a učitele, kteří přišli do školy v kostýmech.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Soutěžili jsem v republikovém finále...
22.10.2019

...soutěže v přespolním běhu. A jak naši žáci dopadli?

Listopad 1989 na Metelkárně

Zažili jste listopad 1989 na Metelkárně? Podívejte se ZDE.

Vyhráli jsme plaveckou štafetu měst!
4.10.2019

Více ZDE.

Vyhráli jsme s v přespolním běhu!
4.10.2019

Naše dvě družstva zvítězila v krajském finále soutěže v přespolním běhu! Více ZDE.

Erasmus+ na Metelkárně
2.10.2019

Poprvé a snad ne naposledy je naše škola zapojena v projektu Erasmus+.

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu.

Listopad 1989 vnímám jako:
a) výjimečnou historickou událost
b) významnou událost
c) událost, které nepřikládám zásadní význam
d) událost, která jde mimo mě

Sponzorské dary

Vloženo: 4.9.2017 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 4169x | Upraveno: 4.9.2017 | Upravil: Chalupny

Vážení rodiče,

rádi bychom v souladu se strategií školy dále modernizovali její technické vybavení. A to je jeden z důvodů, proč se na Vás touto formou.

Snažíme se v maximálně efektivní míře využívat finančních prostředků získaných od zřizovatele a krajského úřadu, ale rádi bychom Vás, rodiče našich žáků, požádali také o pomoc při zkvalitňování a modernizování výuky na škole.

Pokud byste byli ochotni přispět formou sponzorského daru právě na vybavení školy, sepíšeme s Vámi na dohodnutou částku smlouvu o daru. Jako součást této smlouvy nabízíme dohodu o prezentaci Vás nebo Vaší firmy jako sponzora školy na webových stránkách školy a hlavní informační nástěnce školy. Je také možné upřednostnit v pořadí vybavování jednotlivých tříd právě třídu, kterou navštěvuje Vaše dítě. Částka, kterou byste byli ochotni škole poskytnout může být určena na konkrétní pomůcku, akci nebo třídu.

Příklady, jak můžete finančně pomoci při nákupu pomůcek a didaktické techniky můžete najít na této stránce. Pokud byste měli nějaké bližší dotazy, nabízíme konzultace s vedením školy, které lze dohodnout prostřednictvím e-mailu.

Zaručujeme, že pokud se rozhodnete sponzorským darem škole přispět, budou Vaše peníze využity ve prospěch modernizace výuky Vašich dětí.

Za ZŠ s RVCJ Metelkovo nám., Teplice

Mgr. Michal Chalupný

Seznam našich sponzorů naleznete zde.

pro celou školu

prostředky pro reprezentaci školy (za rok)        5.000,- Kč

Pro jakoukoliv třídu (uvedené ceny jsou přibližné)

interaktivní tabule - velká   60.000,- Kč