Kotva
Rozvrhy
Elektronická žákovská knížka

Aktuality
Dubnové třídní schůzky (TS)
12.4.2024

TS informativní (pro celou třídu) proběhnou 23. 4.  od 16.00 pro všechny třídy I. stupně

Třídy VI. B  a VII. B mají celotřídní schůzky od 17.00. 

Rodiče žáků, kteří vyjíždějí do Normandie mají TS od 16.30 do 17.00. 

Ostatní třídy II. stupně mají možnost tzv. tripartitních třídních schůzek. Rodič se svým potomkem si zvolí čas a navštíví konkrétního učitele. 

Odkaz k přihlašování na tripartitní TS ZDE.

Rodiče se na ně budou moci přihlásit od 16. 4.  do 22. 4. do 15.00. 

Školní psycholožka
2.2.2024
Po letech snahy se nám podařilo obsadit pozici školního psychologa v naší škole. V rámci základních škol je to rarita, neboť školních psychologů je v Ústeckém kraji zásadní nedostatek. 
 
Od 5. 2. 2024 bude tuto funkci v naší škole zastávat Mgr. Lenka Petrželková, absolventka Univerzity Karlovy (a také naší základní školy). 
 
Bude u nás působit každé pondělí a úterý. Zbytek týdne je zaměstnána v teplické Pedagogicko psychologické poradně. 
 
Všem žákům se postupně představí během prvních únorových dnů. 
 
Rodiče o paní psycholožce dostali zprávu prostřednictvím edookitu. 
 
Více informací ZDE.
Naši sponzoři
4.12.2023

Víte, kdo jsou naši sponzoři? Z 99% je tvoří naši rodiče (příp. jejich firmy) a my jim za to DĚKUJEME. Více na této stránce.

Anketa
Využíváš umělou inteligenci?
a) Ano
b) Ne
Celkem hlasovalo: 3

Naše jedničky

Autor: Chalupny | Zobrazeno: 4757x

    Na této stránce zveřejňujeme úspěchy našich žáků v různých soutěžích. Těší nás, že ocenění sbírají "naše jedničky" i v jiných než jazykových soutěžích. Někteří zabodují v průběhu školního roku i ve více soutěžích, jsou to prostě NAŠE JEDNIČKY.

 

Pozn. ze školních kol uveřejňujeme pouze 1. místa, z vyšších kol pak všechna místa.

 

Školní rok 2023/24

 

Okresní kolo recitační soutěže

1. místo - Jonáš Vencour I. A (0. kategorie)

1. místo - Tomáš Strohschneider II. B (1. kategorie)

 

Okresní kolo Matematické olympiády

1. místo - Antonín Bartoš VI. B

 

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

1. místo - Karolína Zounková IX. B

4. místo - Eliška Říhová VIII. A

 

Mladý chemik ČR regionální kolo

1. místo - Zuzana Urbanská IX. C 

5. místo - David Marvan IX. C 

7. místo - Nikola Žáková IX. C 

 

Okresní finále v basketbalu

1. místo -  Prokop Hanzlík, Vojtěch Paťha, Jáchym Klobouček, Amr Abdulghani, Jan Ľopota, Vojtěch Kieswetter, Filip Nguyen a Christopher Vanke

 

Krajské kolo Olympiády v českém jazyce

7. místo - Karolína Zounková IX. B

 

Krajské kolo Chemické olympiády

6. místo - Zuzka Urbanská IX. C

7. místo - Nikola Žáková IX. C

 

Okresní kolo Biologické olympiády

10. místo - Eva Pavlíčková VIII. B

 

Okresní kolo olympiády v německém jazyce

1. místo - Laura Třesohlavá VII. B (kategorie A1)

2. místo - Dominika Votrubová VII. B (kategorie A1), Nela Kučerová IX. A (kategorie A2)

3. místo - Anička Le IX. B (kategorie A2)

 

Krajské kolo olympiády ve španělském jazyce

1. místo - Anička Veselá IX. B

 

Krajské kolo olympiády ve francouzském jazyce

1. místo - Anička Veselá IX. B

2. místo - Julie Maršíková VIII. B

 

 

 Okresní finále ve volejbale

2. místo - Kryštof Stehlík, Pavel Hotový, Lukáš Mácha, Richard Hora, Lukáš Uhřík, Amr Abdulghani, Adam Pilous a Pavel Šidlo (družstvo chlapců

2. místo - Nela Kučerová, Laura Jurenková, Kamila Bublíková, Adéla Tesařová, Victorie Olejníková, Sophie Rischlingová, Markéta Vavreinová, Anna Plzáková, Kateřina Keslová a Kateřina Kocajová (družstvo dívek)

 

Okresní kolo Matematické olympiády

1. místo - Jan Hauner V. C

2. místo - Mája Le V. A

5. - 7. místo - Martin Vintera, Josef Mohsin V. B

 

Informáček

4. místo - Jan Hauner a Vojtěch Schwarz V. C

 

Mladý chemik ČR okresní kolo

3. místo - Zuzka Urbanská IX. C

11. místo  - Nikola Žáková IX. C

12. místo - David Marvan IX. C

 

Okrskové kolo ve vybíjené

1. místo - Jakub Al-Zahrani, Jaroslav Bžoch, Jan Foubík, Adam Hrbek, Tomáš Vacek (IV. A), Michal Jaroš, Tadeáš Novotný, Matouš Růžička (V. A), Rudolf Bublík, Matyáš Hess, Denis Dvorščak (V. B), Vojtěch Schwarz, Ondřej Klusáček (V. C)

 

 

Okresní kolo Matematické olympiády

3. místo - Vojta Bartoš IX. B

 

Krajské finále soutěže ve florbalu

      4. místo - Míša Jaroš, Šimon Struček, Kuba Rončák, Vašek Knapík, Honza Hauner, Oliver Stryja, Luky Císařovský, Bruno Paroulek, Míša Mácha, Kuba Zach, Matěj Vokatý a Adrian Marek

 

Městské kolo v recitaci

1. místo - Jonáš Vencour I. A (0. kategorie), Tomáš Kurt Strochschneider II. B (1. kategorie), Johanka Zachová VII. A (3. kategorie)

 

Bobřík informatiky

kategorie MINI :

1. místo -  František Vintera III. B

 2. místo - Jíra Miloň IV. A 

3. místo - Vojtěch Schwarz  V. C a Tadeáš Bartoš  III. B

kategorie BENJAMIN :

1. místo - Zuzana Stárková VI. C

2. místo - Romana Diwocková VI. B

3. místo - Anežka Hadrabová VI. C

kategorie KADET :

1. místo - Šárka Davidová VIII. A

2. místo - Lucie Cinglová VII. A

3. místo - Ludmila Mertlová VIII. B a Eliška Říhová VIII. A

kategorie JUNIOR :

1. místo - Aneta Ledvinová IX. A 

2. místo - Jakub Hummel IX. C 

3. místo -  Mia Štěpánková IX. A

 

 

Školní kolo dějepisné olympiády

1. místo -  Eliška Říhová VIII. A

 

 

Školní kolo Olympiády v českém jazyce

1. místo - Karolína Zounková IX. B, Eliška Říhová VIII. A 

 

 

   Školní kolo zeměpisné olympiády   

1. místo - Adéla Hógelová VI. B (kategorie A)

1. místo - David Tran VII. A (kategorie B)

1. místo - David Marvan IX. C (kategorie C) 

 

 

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 

1. místo - Anna Veselá IX. B (kategorie 8. a 9. tříd)

1. místo -  Natálie Skoumalová VII. C (kategorie 6. a 7. tříd)

 

 

Školní kolo olympiády v německém jazyce

1. místo - Laura Třesohlavá VII. B (kategorie 6. a 7. tříd)

1. místo - Anička Le z IX.B (kategorie 8. a 9. tříd)

 

Školní kolo recitační soutěže

1. místo - Jonáš Vencour I. A, Tereza Žižková I. B (0. kategorie)

1. místo - Tomáš Kurt Strohschneider II. B, František Vintera  III. B (1. kategorie)

1. místo - Lucie Trojáková IV. C , Josef Mohsin V. B (2. kategorie)

 

 

Šachový přebor škol

1. místo - Milan Pham (III. B), Martin Dang (II. A), Vojta Schwarz (V. C) a Vašek Knapík (V. C) 

6. místo - Tonda Bartoš (VI .B), Jakub Hummel (IX .C), Dominik Janota (VIII. C) a Vojta Bartoš (IX. B)

 

Okresní kolo v přespolním běhu

                 1. místo - Antonie Špalková, Sára Gaislerová, Bára Měrková, Laura Bradová Romana Diwocková, Marlen Paroulková a Sofie Mrázková (družstvo mladších žákyň 6. a 7. roč.)

                    Lukáš Císařovský, Michal Kantar, Kryštof Bauer, Lukáš Volenec, Václav Knapík a Jan Foubík (družstvo nejmladších žáků 4. a 5. roč.)

                2. místo -  Amélie Zouharová, Karolína Čapková, Nikol Čin, Tereza Černá, Anna Čepková a Kateřina Baťková (družstvo nejmladších žákyň 4. a 5. roč.)

                                 Anna Veselá, Hana Gaislerová, Emílie Bendová, Julie Maršíková, Ella Čepková a Edit Hochmanová (družstvo starších žákyň 8. a 9. roč.)

                 4. místo - Vít Veselý, Alex Vagel, Kristián Klimeš, Jiří Zouhar a Tobiáš Kantar (družstvo mladších žáků 6. a 7. roč.)

 

                               

               Okresní kolo florbalového ČEPS CUPu

         1. místo - Míša Jaroš, Šimon Struček, Kuba Rončák, Vašek Knapík, Stáňa Kašpar, Honza Hauner, Oliver Stryja, Luky Císařovský, Bruno Paroulek, Míša Mácha, Kuba Zach, Mark Schauer, Matěj Vokatý a Šimon Partík

 

    Školní basketbalová soutěž Jr. NBA ČR

3. místo - Daniel Adéla (V. A), Dvořáková Kateřina (V. A), El Khalil Lubna (IV. A), Chvátalová Eliška (V. A), Kelichová Eliška (IV. A), Kelichová Rozárie (V. A), Klement Filip (VI. B), Le Nam Dai (VI. B), Mašek Jan (VI. C), Nosek Štěpán (VI. B), Reinelt Tobiáš (IV. B), Vacek Tomáš (IV. A), Vancl Dominik (VI. A), Čvančara Tomáš (VI. B)

 

 

Krajské kolo v přespolním běhu

4. místo - Antonie Špalková, Laura Bradová, Bára Měrková, Romana Diwocková, Sára Gaislerová a Marlen Paroulková (6. a 7. roč.)

7. místo - Oliver Vagel, Tomáš Vancl, Tomáš Mrázek, Amr Abdulghani, Vojta Bartoš a Vojta Kieswetter (8. a 9. roč.)

 

                 

                          Okresní kolo atletických závodů - Atletický 4boj

1. místo - Anneli Henychová, Kateřina Foldová, Edit Hochmanová, Nela Kučerová a Sophie Dvořáková (starší žákyně)

2. místo -  Antónie Špalková, Barbora Měrková, Romana Diwocková, Laura Bradová a Sofie Mrázková skončila (mladší žákyně)

 

                                                           

                 Školní turnaj v šachu

                    1. místo - Milan Pham III. B (mladší žáci)

                     1. místo - Tonda Bartoš VI. B (starší žáci)

 

 

             Druhé kolo basketbalové soutěže Jr.NBA League

1. místo - Jan Mašek (VI. C), Dominik Vancl (VI. A), Tomáš Vacek (VI. A), Tomáš Čvančara (VI. B), Štěpán Nosek (VI. B), Filip Klement (VI. B), Tobiáš Reinelt (VI. B), Le Dai Nam (VI. B), El Khalil Lubna (IV. A), Adéla Daniel (V. A), Kateřina Dvořáková (V. A), Eliška Chvátalová (V. A), Eliška Kelichová (IV. A) a Rozárie Kelichová (V. A)

 

 

                   Okresní kolo školních šachových družstev

1. místo -mladší žáci : Martin Tri Nhan Dang (II. A), Milan Quang Nhat Pham (III. B), Vojtěch Schwarz, Václav Knapík (V. C), Lukáš Volenec (IV. A) a David Marcon (III. A) 

 

2. místo - starší žáci : Dominik Janota (VIII. C), Antonín Bartoš (VI. B), Jakub Hummel (IX. C), Vojtěch Bartoš (IX. B) a Jakub Hovorka (VII. A)

 

 

         Soutěž "Mladý ekonom" 

                3. místo - Zuzka Urbanská, Niky Žáková a Viky Měrková (IX. C)

 

 

Okresní finále ve florbalu - starší žáci

3. místo - Daniel Jeřábek, David Marvan, Petr Musil, Arthur Rocha, Jiří Pejša, Filip Merwitz, Tomáš Mrázek, Prokop Hanzlík, Patrik Smrž, Jakub Hummel 

 

 

Okresní finále ve florbalu - mladší žáci

3. místo - Šimon Zounek, Ondřej Krist, Vít Veselý, Pavel Šidlo, Vojtěch Smolek, Matyáš Kudrna, Tobiáš Kantar, Robert Stehlík, Alex Vagel a Daniel Soukup

 

 

 

 

 

Školní rok 2022/23

 

Třída IX.A - Nj

1. místo - v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát

 

Celorepublikové kolo soutěže Matematický klokan

1. místo - Rybinskaya Maria V. A

 

Okresní kolo Matematické olympiády

1. místo - Lucie Cinglová VI. A

 

Krajské kolo olympiády v anglickém jazyce

1. místo - Veronika Kleinová IX. C

 

Krajské kolo olympiády ve francouzském jazyce

1. místo - Anička Veselá VIII. B (kategorie A1)

3. místo - Matěj Říha IX. C (kategorie A2)

 

Ústřední kolo Olympiády v anglickém jazyce

9. místo - Veronika Kleinová IX. C 

 

Národní kolo olympiády ve francouzském jazyce

9. místo - Anička Veselá VIII. B

 

Krajské kolo matematické online soutěže Pangea

1. místo - Antonín Bartoš V. B 

 

Den frankofonie

1. místo - Julie Maršíková VII. B 

 

Krajské kolo Štafetového poháru

4. místo -  Adam Hrbek III. A, Lukáš Císařovský III. B, Bruno Paroulek III. A, Kryštof Bauer III. B, Karolína Čapková III. B, Gabriela Denková III. C, Nela Macková III. ANela  Frankenfeldová III. B, Jan Foubík III. A, Annabella Klassen III. B, Filip Klement V. B, Štěpán Nosek V. B, Josef Procházka V. C, Tomáš Čvančara V. B, Zuzana Pekáčová V. B, Romana Diwocková V. B, Laura Bradová V. B, Marlen Paroulková V. C, Michaela Smoleková V. C a Šimon Fiala V. C

 

Okresní kolo olympiády v německém jazyce

1. místo - Lukáš Uhřík VII. B (1. kategorie 7. tříd)

1. místo - Le Ngoc (Anička Le) VIII. B (2. kategorie 8. - 9. tříd)

 

Okresní kolo ve štafetovém běhu

1. místo - Adam Hrbek, Lukáš Císařovský, Bruno Paroulek, Kryštof Bauer, Nela Macková, Karolína Čapková, Gabriela Denková

a Nela Frankenfeldová (kategorie ml. žáků)

1. místo - Filip Klement, Štěpán Nosek, Josef Procházka, Tomáš Čvančara, Zuzana Pekáčová, Romana Diwocková, Laura Bradová

a Marlen Paroulková (kategorie st. žáků)

 

Okresní finále ve florbalu mladších žáků

1. místo - Daniel Jeřábek, Tomáš Mrázek, Jakub Zbíral, Michal Dvořáček, Petr Musil, Kristián Klimeš, Jakub Pokorný, Vít Veselý a Robert Stehlík

 

Okresní kolo ve vybíjené

1. místo - Šimon Zounek, Filip Klement, Štěpán Nosek, Ondřej Krist, Jan Mašek, Josef Procházka, Nikodym Alimov, Štěpán Šafránek, Vojtěch Kučera, Dominik Vancl,

Tomáš Čvančara a Vojtěch Doskočil

 

Pohár rozhlasu

1. místo - Anneli Henychová (VII.B), Bára Měrková (VI.B), Ella Čepková (VII.B), Emílie Bendová (VII.B), Kamila Bublíková (VII.B), Taťána Čechová (VII.C), Hana Klimšová (VI.A), Zora Malimánková (VI.A) a Dominika Málková (VII.C) 

 

Okresní přebor škol v discgolfu

3. místo -  Ema Žáková ze VII. B, Adam Spiller a Pavel Šidlo ze VI. C (kategorie ml. žáků)

Kryštof Stehlík z VIII. B, Patrik Smrž z VIII. A a Jiří Pejša z VIII. C. (kategorie st. žáků)

1 . místo -  Ema Žáková ( v individuální soutěži)

2. místo - Kryštof Stehlík (v individuální soutěži)

5. místo -  Amr Aboulghami (VII.B), Tomáš Mrázek (VII.C), Vít Veselý (VI.C), Chris Vanke (VII.C), Matěj Hašek (VII.B) a Alex Vagel (VI.C)

 

Programovací soutěž MONOKL

1. místo -  Zdeněk Mothejl V. B

 

Krajské kolo ve vybíjené

5. místo - Šimon Zounek V. B, Filip Klement V. B, Štěpán Nosek V. B, Tomáš Čvančara V. B, Ondřej Krist V. B, Le Nam Dai V. B, Vojtěch Kučera V. A, Vojtěch Doskočil V. A, Romana Diwocková V. B, Sára Vaněrková V. B, Laura Bradová V. B a Adriana Louková V. A

 

Okresní finále v basketbalu

2. místo - Amr Abdulghami, Filip Nguyen, Vojtěch Paťha, Chris Vanke, Jáchym Klobouček, Jan Lopota, Matěj Líska, Vojtěch Kieswetter a Prokop Hanzlík

 

Okresní kolo olympiády ze zeměpisu

1. místo - Lucie Cinglová VI. A

úspěšná reprezentace - Lenka Babická, Kuba Hovorka  (6. třídy)

       -   Tobiáš Bauer, Kuba Zbíral (7. třídy)

             -   Michal Sinčák, Nela Kučerová (8. třídy)

 

 

Školní kolo olympiády v Nj

 1. misto - Lukáš Uhřík (kategorie 7. tříd)

1. místo -  Koláriková Lucie (kategorie 8. a 9. tříd)

 

Okresní kolo v biologické olympiádě

3. místo - Zuzka Urbanská VIII. C

 

Okresní kolo olympiády v Aj

1. místo - Veronika Kleinová IX. C (kategorie AII)

3. místo - Kristýna Wünchová VII. A (kategorie AI)

 

Okresní kolo Matematické olympiády pro 5. a 9. třídy.

1. místo - Maria Rybinskaya 

2. místo - Antonín Bartoš a Alžběta Mertlová

4. místo - Nikol Bennerová, Zuzana Pekáčová a Vojtěch Smolek

5. místo - Sára Vaněrková

6. místo - Adéla Hógelová

5. místo - Matěj Říha IX. C (kategorie 9. tříd)

 

Informáček

3. místo - Maria Rybinskaya V. A a Štěpán Šafránek V. C

 

Okresní kolo v recitaci

1. místo - Tomášek Strohschneider I. B (0. kategorie)

1. místo - Alžběta Mertlová V. C (2. kategorie)

úspěšná reprezentace - Zdeňek Šaroch III. A

 

Okresní kolo v šachu

2. místo - Štěpán Šafránek a Jan Mašek (V. C), Antonín Bartoš a Daniel Le (V. B), Jan HaunerVojtěch Schwarz a Václav Knapík (IV.C)

 

Školní kolo recitační soutěže

1. místo - Filípek Novák I. A (0 kategorie), Zdeněk Šaroch III. A (1. kategorie), Šimon Zounek V. B (2. kategorie)

 

Matematický klokan

 1. místo – František Vintera a Issam Zahran II. B (kategorie Cvrček)

 1. místo - Leontýna Žáková III. C (kategorie Cvrček)

1. místo - Rozárie Kelichová IV. A (kategorie Klokánek)

1. místo – Maria Rybinskaya V. A (kategorie Klokánek)

 

 

Logická olympiáda

5. místo - Máša Rybinskaya (V. A)

úspěšná reprezentace - Antonín Bartoš (V. B), Štěpán Šafránek (V.C), Michal Jaroš (IV. A), Matěj Říha (IX. C)

 

Krajské kolo přeboru škol v šachu

3. místo - Bartoš Antonín, Daniel Le z V.B, Štěpán Šafránek z V.C, Vojtěch Schwarz a Václav Knapík ze IV. C. 

úspěšná reprezentace za 2. stupeň - Milan Pham z II. B

 

   Bobřík informatiky - kategorie MINI

           1. místo - Rybinskaya Maria V. A 

          2. místo - Nikol Bennerová V. C

 3. místo - Filip Urban V. A 

 

           Bobřík informatiky - kategorie BENJAMIN

 1. místo Vojtěch Bund VII. C

   2. místo - Richard Hora VII. B

    3. místo - Jaroslav Hess VII. C

 

   Bobřík informatiky- kategorie KADET

      1. místo - Jakub Hummel VIII. C

     2. místo - Vojtěch Bartoš VIII. B

         3. místo - Aneta Ledvinová VIII. B

 

    1. místo - Ilona Zaritska IX. C (v ukrajinské verzi)

 

 

Okresní kolo soutěže florbalového ČEPS CUPu

2. místo - Tom ČvančaraVojta SmolekVašek KnapíkŠimon StručekKuba RončákHonza MašekAlbert SoukupAnička NovákováStáňa KašparHonza Hauner a Oliver Stryja

 

Okresní kolo v přehazované

2. místo - Mašek Jan, Alimov Niki, Klement Filip, Kučera Vojta, Doležalová Emma, Louková Adriana, Novotná Ema, Bradová Laura, Vancl Dominik a Krist Ondřej

 

 

Krajské kolo v přespolním běhu

1. místo - Ella Čepková, Emílie Bendová, Julie Maršíková (VII. B) Kateřina Foldová (VII. C) Antonie Špalková (VI. A) 

 

 

Okresní kolo v přespolním běhu

1. místo - Mrázková Sofie, Bradová Laura, Paroulková Marlen, Doležalová Emma, Gaislerová Sára, Pekáčová Zuzana, Diwocková Romana a Louková Adriana (II. kategorie nejmladších dívek)

 

4. místo - Čvančara Tomáš, Vancl Dominik, Procházka Josef, Klement Filip, Smolek Vojtěch a Marvan Robin a Krist Ondřej (II. kategorie nejmladších chlapců)

 

 1. místo - Čepková Ella, Bendová Emílie, Maršíková Julie, Špalková Antonie, Malimánková Zora a Cinglová Lucie (III. kategorie mladších dívek)

 

2. místo - Čapek Matěj, Veselý Vít, Vagel Alex, Abdulghami Amr, Bund Vojtěch a Mrázek Tomáš (III. kategorie mladších chlapců)

 

2. místo - Gaislerová Hana, Beránková Eliška, Hrbková Milada, Veselá Anna, Keslová Kateřina a Ryan Eve (IV. kategorie starších dívek)

 

2. místo - Podsedník Jakub, Klimša Jan, Hanzlík Prokop, Vancl Tomáš a Vagel Oliver (IV. kategorie starších chlapců)

 

 

 

Okresní kolo Atletického 4boje

1. místo - Barbora Měrková, Ella Čepková, Šárka Davidová, Kateřina Foldová a Anneli Henychová (6. - 7. ročník)

2. místo - Milada Hrbková, Helena Herškovičová, Linda Léblová, Nela Kučerová a Nina Stříbrská (8. - 9. ročník)

4. místo - Chris Vanke, Vojtěch Bund, Tomáš Mrázek a Amr Abdulghani (6. - 7. ročník)

7. místo - Štěpán Knapík, Štepán Ponec, Ondřej Pokorný, Tomáš Vancl a Oliver Vagel (8. a 9. ročník)

 

Městské kolo recitační soutěže

1. místo - Tomášek Strohschneider I. B (0. kategorie)

1. místo - Zdeněk Šaroch III. A (1. kategorie)

1. místo - Alžběta Mertlová V. C (2. kategorie)

1. místo - Markéta Vavreinová VIII. A (4. kategorie)

úspěšná reprezentace - Filípek Novák I. A, Šimon Zounek V. B, Johanka Zachová VI. A, Anička Veselá VIII. B

 

Okresní kolo Pythagoriády

1. místo - Lucka Cinglová VI. A (kategorie VI. tříd)

6. - 10. místo Johanka Zachová VI. A (kategorie VI. tříd)

5. - 7. místo Tobiáš Bauer VII. B (kategorie VII. tříd)

11. - 13. místo Anneli Henychová VII. B (kategorie VII. tříd)

3. - 4. místo Vojta Bartoš  VIII. B (kategorie VIII. tříd)

18. - 20. místo Jakub Matzek IX. B (kategorie IX. tříd)

 

Školní kolo dějepisné olympiády

1. místo - Julie Ema Nohelová z IX. B

 

 

 

Školní rok 2021/22

 

Zuzka Hessová - IX. C

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

10. místo - okresní kolo Olympiády z matematiky

- úspěšná reprezentace ve 2. kole soutěže Mladý chemik

1. místo - ve školním kole Chemické olympiády

1. místo - v okresním kole Chemické olympiády

4. místo - krajské kolo Chemické olympiády

7. - 8. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Jana Faiglová - IX. A

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce (kategorie A2)

5. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce (kategorie A2)

 

Zuzana Čechová - IX. C

9. místo - okresní kolo Olympiády z matematiky

3. místo - okresní kolo Chemické olympiády

8. místo - krajské kolo Chemické olympiády

 

Vojta Gaisler - IX. B

1. místo - školní kolo Dějepisné olympiády

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády kategorie B

- úspěšná reprezentace ve 2. kole soutěže Mladý chemik

2. místo - okresní kolo dějepisné olympiády

 

 

Nikola Černá - IX. A

1. místo - školní kolo Biologické olympiády kategorie C

1. místo - okresní kolo Biologické olympiády

6. místo - krajské kolo Biologické olympiády

 

Daniela Žemličková - VII. A 

1. místo - školní kolo Olympiády v německém jazyce (Kategorie I. A)

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Victorie Hofmanová - IX.C

1. místo - školní kolo Olympiády v německém jazyce (Kategorie II. A)

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

4. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

 

Michael Kříž - IX. A

1. místo - okresní kolo soutěže OfficeAreny

1. místo - krajské kolo soutěže OfficeAreny

 

Bára Zachová IX. A

5. místo - okresní kolo Chemické olympiády

2. místo - okresní kolo Fyzikální olympiády

16. místo - krajské kolo Fyzikální olympiády

 

 Jana Faiglová, Michael Kříž, František Mencl, Kryštof Skála, Matěj Říha, Alžběta Poláčková 

úspěšná reprezentace školy v mezinárodní fotografické soutěži PORTAVOZ EUROPA

 

Lucie Cinglová - V. A 

1. místo - okresního kola Matematické olympiády (kategorie pro 5. třídy)

2. - 3. místo - okresního kola Matematické olympiády (kategorie pro 6. třídy)

 

Lukáš Miněk, Filip Marek, Štěpán Býna, Matyáš Dřevěný, Štěpán Bartoš, Matěj Novák, Štěpán Knapík, Jakub Císařovský, Jakub Kudrna, Josef Chládek,Tomáš Richter

2. místo - krajské kolo florbalistů

 

Hana Gaislerová - VII. C

3. místo - krajské kolo v Přeboru škol v orientačním běhu (kategorie 6. - 7. tříd dívky D7)

 

Oliver Vagel - VII. C

1. místo - krajské kolo v Přeboru škol v orientačním běhu (kategorie 6. - 7. tříd chlapci H7)

 

Veronika Jačková - VIII. B

3. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce (kategorie A1)

 

Jakub Zbíral - VI. C

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády kategorie A

 

Anička Veselá - VII. B

1. místo - okresní kolo Olympiády v anglické jazyce (kategorie pro 6. a 7. třídy)

 

Sofie Rischlingová (VII. A)

2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

David Marvan - VII. C

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády kategorie C

 

 Milada Hrbková, Laura Coverini, Jiřina Kindlová, Denisa Petříčková, Bára Vavreinová, Nina Tetřevová, Klára Skálová, Majda Léblová, Lili Kindlová (8.- 9. třídy)

1. místo - krajské finále "Poháru rozhlasu" v atletice

 

Kateřina Foldová, Anneli Henychová, Sophie Dvořáková, Viktorie Grée, Linda Léblová, Stázka Poková, Eliška Beránková, Nela Korfová a Nina Stříbrská (6. - 7. třídy)

2. místo - krajské finále "Poháru rozhlasu" v atletice

 

Amr Abdulghami, Christopher Vanke, Patrik Smrž, Prokop Hanzlík, Jan Klimša, Šimon Štochl, Jiří Pejša, Oliver Vagel, Tomáš Vancl (ml. žáci 6. - 7. třídy)

5. místo - krajské finále "Poháru rozhlasu" v atletice

 

Jonáš Head - IX. C

7. místo - okresní kolo Olympiády z matematiky

 

Natálka Hubková IX. C

8. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Maria Rybinskaya IV. A

12. místo - krajské kolo Logické olympiády  

 

 Daniela Tauerová - IX. C

- úspěšná reprezentace ve 2. kole soutěže Mladý chemik

 

Zuzana Urbanská - VII. C

1. místo - školní kolo Biologické olympiády kategorie D

2. místo - okresní kolo Biologické olympiády kategorie D

 

Liliana Kindlová - IX. C

3. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Michal Sinčák - VII. A

2. místo - okresního kola Matematické olympiády (kategorie pro 7. třídy)

 

Gábina Soukupová - IX. A

1. místo - školního kola recitační soutěže

 

Veronika Pikartová - IX. B

3. místo - okresní kolo Olympiády v anglické jazyce (kategorie pro 8. a 9. ročníky)

 

Eva Bennerová - IX. A

13. - 14. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Matěj Hašek - VI. B

úspěšná reprezentace okresního kola Matematické olympiády

 

Tobiáš Bauer - VI. B

úspěšná reprezentace okresního kola Matematické olympiády

 

 

 

Školní rok 2020/21

 

Valentýna Žemličková - IX. B

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

7. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

Ondřej Kučera IX. B 

1. místo - školní kolo Olympiády z německého jazyka

1. místo - okresní kolo Olympiády z německého jazyka

4. místo - celostátní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Lucie Cinglová - IV. A

5. místo v krajské soutěži Pangea

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády (soutěž pro 5. ročník!)

 

Matěj Hašek - V. B

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Johana Zachová - IV. A

5. místo v krajské soutěži Pangea

 

Petr Musil - V. A

5. místo v krajské soutěži Pangea

 

Alžběta Mertlová - III. C

úspěšná reprezentace v krajské soutěži Pangea pro 4. třídy

 

 

Jana Faiglová - VIII. A 

2. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

Barbora Luňáková IX. C

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Zuzana Urbanská VI. C

6. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Lukáš Mácha VI. B

7. místo - okresní kolo Olympiády z německého jazyka

 

David Marvan VI. C

10. místo - okresní kolo Olympiády z německého jazyka

 

Matěj Říha VII. C

4. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

 

Tereza Romová VII. A

6. místo - okresní kolo Olympiády z německého jazyka

 

MIroslav Michl VII. A

11. místo - okresní kolo Olympiády z německého jazyka

 

 

Anna Čurdová IX. A

6. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Veronika Kleinová VII. C

1. místo - školní kolo Olympiády z anglického jazyka (kategorie 6. - 7. třídy)

1. místo - okresní kolo Olympiády z anglického jazyka (kategorie 6. - 7. třídy)

 

 

Nina Sedláčková IX. D

1. místo - školní kolo Olympiády z anglického jazyka (kategorie 8. - 9. třídy)

2. místo - okresní kolo Olympiády z anglického jazyka (kategorie 8. - 9. třídy)

 

 

Bára Zachová VIII. A 

9. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády

 

 

Nikola Nedvědová VIII. C

2. místo - okresní kolo Olympiády z německého jazyka

 

Jaroslav Svoboda V. A

1. místo - školní kolo Bobřik informatiky

 

Vojtěch Gaisler VIII. B

1. místo - školní kolo Dějepisné olympiády (kategorie pro 8. a 9. třídy)

6. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády

 

 

Školní rok 2019/20

 

Barbora Zachová VII. A

3. místo - výtvarná soutěž "Nejsem na světě sám"

1. místo - krajské kolo soutěže Office Arena 2020

účast v celostátním finále soutěže Office Arena 2020

 

Martin Čech IX. C

15. místo  - okresní kolo Dějepisné olympiády

2. místo - okresní kolo Fyzikální olympiády

 

Vojtěch Gaisler VII. B

4. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády (kategorie pro 8. a 9. třídy)

postup z městské kola recitační soutěže do okresního kola

1. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

1. místo -  krajské kolo Zeměpisné olympiády

 

Hanka Matušková IX. A

22. místo - krajské kolo Biologické olympiády (kat. C)

 

Nikola Černá VII. A

13. místo - krajské kolo Biologické olympiády (kat. D)

 

 

Michal Kříž VII. A

3. místo - krajské kolo soutěže Office Arena 2020

 

Jonáš Neil Head VII. C

2. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

3. místo -  krajské kolo Zeměpisné olympiády

 

Veronika Kleinová VI. C

5. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

 

Bára Nohelová VIII. C

4. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

1. místo - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce (kategorie 8. a 9. tříd)

 

Dominik Martínek IX. B

12. místo - krajské kolo Nejlepší chemik ČR

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

6. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Sebastian Malý IX. A

9. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Timothy Vanke IX. A

11. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

 

Michaela Dvořáková I. B

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Nikol Bennerová II. C

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Jan Klimša V. B

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Victorie Hofmanová VII. C

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Ema Beníšková IX. A

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Lucie Srbová IX. A

3. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Klára Vorlíčková IX. B

9. místo - okresní kolo Matematická olympiáda

 

Matěj Hašek IV. B

2. místo - okresní kolo Matematické olympiády (kategorie pro 5. třídy)

 

Zuzana Urbanská V. C

3. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Karel Felix VIII. A

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Eva Bennerová VII. A

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Amálie Benešová IX. B

2. místo - okresní kolo Olympiády z českého jazyka

 

Dorota Honová IX. B

10 místo - okresní kolo Olympiády z českého jazyka

 

Ondřej Kučera VIII. B

2. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády

 

 

 

Veronika Pikartová VII. B

1. místo - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce (kategorie 6. a 7. tříd)

 

Prokop Hanzlík, Matyáš Voleník, Matěj Kaftan, Lukáš Mácha, Daniel Brůha, Tomáš Mrázek, Jan Shejbal

1. místo - okrskové kolo Sportovní ligy škol ve florbalu

 

Stázka Poková, Patrik Smrš, Viktorka Grée, Elen Sokolová, Prokop Hanzlík, Antonín Soukup, Kryštof Stehlík, Vojta Bartoš, Eliška Beránková, Honza Klimša

2. místo - okresní finále škol v přehazované

 

Klárka Výborná, Sára Kollárová, Klárka Vorlíčková, Anička Jančárková, Míša Suchanová, Nelly Antolovicsová, Dorotka Honová, Eliška Šlampiaková, Anička Pavelková, Karolína Fišerová, Lucie Černíková, Mája Tvrzníková

2. místo - okresní finále soutěže v házené

 

Barbora Polanská 8. D, Kateřina Štěpánková 8. D, Ella Navrátilová 9. B, Ellen Leitermannová 8. A, Eliška Sokolová 8.A, Hella Rollingerová 8. C, Adam Rež 8. D, Šimon Klobouček 8. D, Lukáš Krippner 9. B, Jan Brunc 9. B, Ondřej Kučera 8. B, Vojtěch Skála 9. A

1. místo - krajské finále  v přespolním běhu

 

Adam Rež, Ondřej Kučera, Vojtěch Skála, Šimon Klobouček, Jan Brunc a Lukáš Krippner 

12. místo - republikové finále v přespolním běhu

 

Ellen Leitermannová, Barbora Planská, Eliška Sokolová, Nella Rollingerová, Ella Navrátilová a Kateřina Štěpánková

8. místo - republikové finále v přespolním běhu

 

Prokop Hanzlík, Matyáš Voleník, Matěj Kaftan, Lukáš Mácha, Honza Klimša, Arthur Rocha, Dan Brůha a Tomáš Mrázek

3. místo - okresní finále soutěže ve florbalu

 

 

 

 

 

Školní rok 2018/19

 

Veronika Jeřábková (IX. B)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

4. místo - krajské kolo Olympiády v AJ

 

Lukáš Korál, Tobiáš Kantar, Julie Maršíková, Emílie Bendová, Karolína Jelínková, Kateřina Foldová, Arthur Rocha, Petr Musil, Prokop Hanzlík, Klára Panznerová, Ema Raková, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Prokop Sebránek, Jakub Šašek, Štěpán Knapík

1. místo - krajské finále soutěže ve štafetovém běhu 

 

 Julie Maršíková, Emílie Bendová, Karolína Jelínková, Kateřina Foldová, Arthur Rocha, Petr Musil, Prokop Hanzlík, Klára Panznerová, Ema Raková, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Prokop Sebránek, Jakub Šašek, Štěpán Knapík, Jáchym Klobouček, Tomáš Mrázek, Jan Klimša, Tereza Mašková, Laura Jurenková, Alex Vagel

reprezentace v republikovém kole Štafetového poháru

 

Pepa Chládek, Prokop Sebránek, Tomáš Richter, Kuba Šašek, Kuba Císařovský, Alfred Mjalovský, Prokop Hanzlík, Vašek Paneš, Štěpán Knapík

3. místo - krajské finále soutěže ZŠ ve florbale

2. místo - krajské finále Sportovní ligy škol ve florbalu

 

Vojtěch Gaisler (VI. B)

1. místo - školní kolo Biologické olympiády

4. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády určené pro žáky 8.  a 9. tříd

1. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

4. místo - krajské kolo Zeměpisné olympiády

19. místo - krajské kolo Dějepisné olympiády určené pro žáky 8. a 9. tříd

 

Amálka Benešová (VIII. B)

7. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

7. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

Klára Gábelová (IX. A)

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

8. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

Alisa Gertsovskaya (VIII. A)

1. místo - školní kolo Biologické olympiády

1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

5. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

6. místo - krajské kolo Olympiády v českém jazyce

3. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Michael Kříž (VI. A)

1. místo - krajské kolo soutěže Office Aréna 2019

úspěch v celostátním kole soutěže Office Aréna 2019

 

Daniela Tauerová (VI. C)

úspěch v soutěži OFFICE ARÉNA 2019

 

Veronika Skálová (VI. A)

úspěch v soutěži OFFICE ARÉNA 2019

 

 Neil Jonáš Head (VI. C)

15. místo - okresní kolo Biologické olympiády

 

 

 

Jakub Šašek, Leopold Haslinger, Bára Polanská

1. místo okresní kolo přeboru škol v orientačním běhu

 

Jakub Klobouček (IX. B)

1. místo - školní kolo Dějepisné olympiády

14. místo  - okresní kolo Dějepisné olympiády

 

Kuba Šašek (V. A)

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády

2. místo - soutěž Informáček

1. místo  - okresní kolo Pythagoriády

 

Emma Beníšková (VIII. A)

4. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Klára Vochová (IX. B)

4. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Zuzana Hessová (VI. C)

5. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Nicol Zielinová (V. A)

3. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Zuzana Urbanská (IV. C)

4. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Veronika Kleinová (V. C)

5. místo - okresní kolo Matematické olympiády

2. místo - soutěž Informáček

 

Maxmilián Urman (V. B)

10. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Vojtěch Bartoš (IV. B)

13. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Alžběta Mertlová (I. C)

1. místo - městské kolo recitační soutěže v 0. kategorii

úspěch v okresním kole recitační soutěže v  0. kategorii

 

Anička Plzáková, Elen Sokolová, Nela Korfová, Helena Herškovičová, Milada Hrbková, Ivana Machová, Tereza Mašková, Laura Kolečkářová, Tereza Koptišová,Klára Panznerová, Nicol Zielinová, Ema Petlanová

1. místo - okresní finále soutěže ve vybíjené

 

Šimon Zoubek (I. B)

3. místo - městské kolo recitační soutěže v 0. kategorii

 

Tomáš Mrázek (III. C)

2. místo - městské kolo recitační soutěže v 1. kategorii

čestné uznání - okresní kolo recitační soutěže v 1. kategorii

 

Ludmila Mertlová (III. B)

čestné uznání - městské kolo recitační soutěže v 1. kategorii

 

Barbora Novotná (V. A)

čestné uznání - městské kolo recitační soutěže v 2. kategorii

 

Barbora Nohelová (VII. C)

1. místo - školní kolo olympiády v AJ

 

Klára Doušová (VII. A)

2. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

 

Ondra Kučera (VII. B)

4. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Adam Rež, Lukáš Tůma, David Bárdoš, Jan Kesl a Viktor Pistovčák

- 3. místo krajské kolo atletických závodů

 

 Ema Sebránková, Viktorie Nováková, Anna Pavelková, Anna Kloboučková a Veronika Říhová

- 2. místo krajské kolo atletických závodů

 

Patricie Švehlová, Ella Navrátilová, Ema Sebránková, Viktorie Nováková, Angelica Abrahám, Klára Vorlíčková

- 2. místo krajské finále závodu v přespolním běhu

 

Prokop Sebránek, Tomáš Richter, Jakub Šašek, Jakub Císařovský, Václav Paneš, Alfred Mjalovský, Prokop Hanzlík

 - 2. místo okresního kola poháru ZŠ ve florbale

 

Patrik Smrž, Matyáš Voleník, Tomáš Richter, Jakub Šašek, Štěpán Pavlíček, Prokop Sebránek, Václav Paneš, Albert Beneš, Štěpán Ponec, Jakub Čihák, Adam Prošek a Jakub Císařovský

 - 2. místo okresního finále ve vybíjené

 

 

 

 

 

Školní rok 2017/18

 

Štěpán Hanzlík (IX. B)

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

5. místo - okresní kolo Olympiády v ČJ

10místo v okresním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

9. místo v krajském kole soutěže "Mladý chemik ČR"

1. místo - školní kolo Chemická olympiáda

8. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Luba Nikitine (IX. C)

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

2. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Alisa Gertsovskaya (VII. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

1. místo - městské kolo recitační soutěže

 

Klára Langmaierová (IX. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

2. místo - krajské kolo Olympiády v AJ

3. místo - okresní kolo Olympiády v NJ

 

Ruda Reichel (IX. B)

3místo v okresním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

2. místo v krajském kole soutěže "Mladý chemik ČR"

28. místo v celostátním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

1. místo - školní kolo Olympiády v německém jazyce

2. místo - okresní kolo Olympiády v ČJ

15. místo - krajské kolo Olympiády v ČJ

 

Radek Zajíček (IX. A)

5. místo - krajské kolo soutěže "Mladý chemik ČR"

1. místo - školní kolo soutěže "Mladý chemik ČR"

24místo v okresním kole soutěže "Mladý chemik ČR"

7. místo - okresní kolo Chemické olympiády

 

Amálka Honová (IX. B)

2. místo - okresní kolo Dějepisné olympiády

14. místo - krajské kolo Dějepisné olympiády

 

 Sára Khattibová (IX. A)

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzštině

6. místo - národní kolo Olympiády ve francouzštině

 

Kamila Jancová (VIII. A )

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzštině

11. místo  - národní kolo Olympiády ve francouzštině

 

 Kamila Poláková, Ema Raková, Barbora Vavreinová, Jiřina Kindlová, Laura Kolečkářová, Klára Skálová, Štěpán Knapík, Jakub Šašek, Prokop Sebránek, Michael Kříž, Mikuláš Kotz, Viktorie Grée, Hana Gaislerová, Tereza Procházková, Anna Plzáková, Elen Sokolová, Jan Klimša, Prokop Hanzlík, Šimon Štochl, Oliver Vagel, Matyáš Voleník

1. místo  - krajské finále Štafetového poháru

Kotz Mikuláš 5.B, Kříž Michael 5.A, Černík Oliver 5.A, Sebránek Prokop 4.A, Šašek Jakub 4.A, Knapík Štěpán 4.B, Skálová Klára 5.B, Kolečkářová Laura 4.B, Kindlová Jiřina 5.A, Vavreinová Barbora 5.B, Raková Ema 4.B, Poláková Kamila 5.B, Voleník Matyáš 3.B, Vagel Oliver 3.C, Štochl Šimon 3.B, Hanzlík Prokop 3.B, Klimša Jan 3.B, Sokolová Elen 3.B, Stříbrská Nina 3.B, Plzáková Anna 3.A, Procházková Tereza 3.B, Gaislerová Hana 3.C, Grée Viktorie 3.A

reprezentace v republikovém finále Štafetového poháru

 

Ema Sebránková, Viki Nováková, Anička Kloboučková, Ella Navrátilová, Hanka Flegrová, Nella Rollingerová, Ellen Leitermannová, Bára Polanská

2. místo - krajské finále atletických závodů družstev "Pohár rozhlasu"

 

 Jakub Šašek (IV. A)

3. místo - krajský přebor škol v orientačním běhu

 

Michal Látr (VI. A)

5. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Martin Čech (VII. C)

5. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Dan Tlustý (IX. A)

3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Vojta Gaisler (V. B)

1. místo - školní kolo soutěže OFFICE ARÉNA

4. místo - krajské kolo soutěže OFFICE ARÉNA

 

Viktor Pistovčák (VI. B)

1. místo - školní kolo soutěže OFFICE ARÉNA

3. místo - krajské kolo soutěže OFFICE ARÉNA

 

Barbora Vavreinová (V. B)

1. místo - městské kolo recitační soutěže

 

 Lenka Jakubíková (I. B)

1. místo - městské kolo recitační soutěže

  

Johanka Zachová (I. A)

1. místo - školní kolo recitační soutěže 

 

Zuzana Čechová (V. C)

1. místo - školní kolo recitační soutěže 

 

Jan Klimša (III. B)

1. místo - školní kolo recitační soutěže 

1. místo - městské kolo recitační soutěže

 

Liliana Kindlová, Tereza Levá, Denisa Petříčková, Mia Lukič, Barbora Vavreinová, Magdaléna Léblová, Eliška Lamačová a Zuzana Hessová

 1. místo - krajské kolo soutěže v přehazované

 

Daniela Tauerová, Jonáš Head a Vladimír Velička

3. místo - soutěže Informáček

 

Alfred Mjalovský, Matěj Novák, Prokop Sebránek, Josef Chládek, Jakub Šašek, Oliver Černík, Václav Paneš, Karel Sýkora, Štěpán Bartoš a Tomáš Richer

1. místo - okresní kolo poháru základních škol ve florbale

 

 Petr Hora (IV. A)

29. místo v krajském kole Logické olympiády

 

 Ondřej Soukup (V. B)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie MINI

 

Dorota Honová (VII. B)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie BENJAMIN

 

Klára Vochová (VIII. B)

1. místo - školní kolo soutěže Přírodovědný klokan

 

E. Sebránková, K. Vorlíčková, A. Foldová, V. Nováková, A. Kloboučková

Atletický čtyřboj - krajské finále - 2. místo

 

M. Kotz, P. Sebránek, J. Šašek, T. Richter, O. Kotyza, J. Gábel, Š. Knapík

Přespolní běh - okresní finále - 1. místo

 

E. Raková, J. Tučková, H. Herškovičová, L. Kindlová, J. Kindlová, K. Skálová, B. Vavreinová, M. Belzová, K. Mudrová

Přespolní běh - okresní finále - 2. místo

 

E. Sebránková, E. Navrátilová, E. Leittermannová, B. Polanská, V. Nováková, K. Vorlíčková

Přespolní běh - okresní finále - 1. místo

Přespolní běh  - krajské finále - 1. místo

Přespolní běh  - republikové finále - 4. místo

 

P. Švehlová, D. Černá, T. Jungwirthová, B. Maxová, V. Říhová, A. Abrahámová

Přespolní běh - okresní finále - 2. místo

 

A. Rež, O. Kučera, L. Vácha, J. Vildner, L. Krippner, O. Býna

Přespolní běh - okresní finále - 2. místo 

 

E. Raková - IV. B

1. místo - školní kolo soutěže v přespolním běhu

 

P. Sebránek - IV. A 

1. místo - školní kolo soutěže v přespolním běhu

 

 

 

 

 

Školní rok 2016/17

 

Lenka Krippnerová (IX. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

5. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

 

Julie Kinčová (VIII. C)

1. místo - krajské kolo Olympiády ve francouzském jazyce

10. místo - národní kolo Olympiády ve francouzském jazyce

 

Karolína Foffová, Bětka Fojtíková, Denisa Timková, Pavla Najmanová, Klára Ponecová, Gábina Rokosová, Kamila Frontzová, Klára Šotolová, Lenka Krippnerová

1. místo v krajském finále turnaje ve volejbale o Pohár ministryně školství

 Adam Rež, MIkuláš Kotz, Agáta Ječná, Ellen Leitermannová, Jiřina Kindlová, Michal Babůrek, David Bárdoš, Nella Rollingerová, Prokop Sebránek, Helena Herškovičová, Ema Raková, Štěpán Pavlíček, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Martin Beníšek, Jakub Císařovský

1. místo - krajský pohár Štafetového poháru 2017

 

Anička Preyová, Karolína Panešová, Karolína Knedlíková, Klára Doušová, Agáta Ječná a Majda Ječná, Liliana Hofstetterová, Eleni Kanakudisová, Adéla Jandová, Nela Rollingerová, Lucie Šittnerová, Karolína Steklá

1. místo - okrskové kolo soutěže ve vybíjené 

 

Karolína Foffová, Klárka Šotolová, Denisa timková, Bětka Fojtíková, Pavla Najmanová, Lenka Krippnerová, Gábina Rokosová, Kamila Frontzová a Klárka Ponecová

1. místo - okresní finále soutěže ve volejbale

 Lenka Krippnerová, Eliška Límanová, Anička Ctiborová, Klára Ponecová, Kamila Frontzová, Liliana Doležalová, Julie Kinčová, Sabrina Pelíšková, Denisa Timková, Tereza Walterová, Diana Černá, Sára Khattibová, 

3. místo - krajské finále atletických závodů

 

Jan Zahn, Marek Piskač, Ondra Hrabák, Štěpán Roletzki, Tomáš Blahout a Matěj Stehlík

3. místo - okresní finále soutěže ve volejbale

 

Veronika Kleinová (III. C)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Cvrček) 

 

Vojtěch Šimek (V. A)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Klokánek) 

 

Klára Vochová (VII. B)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Benjamin) 

 

Marek Piskač (IX. A)

1. místo - Matematický klokan (kategorie Kadet) 

 

Rudolf Reichel (VIII. B)

1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

4. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Vojtěch Gaisler (IV. B)

2. místo - okresní kolo Matematické olympiády (kategorie 5. tříd)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie Mini

 

Anička Preyová (V. A)

4. místo - okresní kolo Matematické olympiády (kategorie 5. tříd)

 

Federica Fiore (IX. B)

 

1. místo školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

2. místo - krajské kolo Olympiády v AJ

 

Lucie Benešová (VII. B)

 

1. místo školní kolo Olympiády v AJ

4. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

Amálka Benešová (VI. B)

3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Adriana Vinterová (VII. A)

4. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

 Vojta Bratschaedl, Adam Rež, Lukáš Tůma,  Ondra Zavadil, Ondra Rejcha, Matěj Kopřiva, Míša Babůrek, Vojta Šimek, Dan Kraus, Ondra Štilip, Ondra Kučera a Petr Najman

1. místo - okrskové kolo soutěže ve florbale

 

Honza Zahn, Tomáš Blahout, Lukáš Husák, Jára Kamrla, Milan Hrbek, Vojta Tarant, Marek Nekuda, Karel Pavlíček a Štěpán Hanzlík

5. místo krajské kolo soutěže ve florbale

 

Josef Matěj Kopřiva (V. A)

5. místo - krajské kolo Logické olympiády

 

Petr Hora (III. A)

8. místo - krajské kolo Logické olympiády

 

Vojtěch Dvořák (IX. A)

1. místo - krajské kolo Logické olympiády a 48. místo v celostátním srovnání

 

Luba Nikitine (VIII. C)

1. místo - školní kolo Olympiády v německém jazyce

2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

 

 

Jára Kamrla (IX. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Tomáš Blahout (IX. B)

 

1. místo - školní kolo soutěže "Mladý chemik Ústeckého kraje"

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

5. místo - okresní kolo Chemické olympiády

4. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Valerie Šudichová (IX. C)

 

1. místo - školní kolo soutěže "Mladý chemik Ústeckého kraje"

6. místo - krajské kolo soutěže "Mladý chemik Ústeckého kraje"

3. místo - okresní kolo Chemické olympiády

15. místo - krajské kolo Chemické olympiády

 

Amálie Honová (VIII. B)

1. místo - školní kolo Přírodovědný klokan

 

Dorota Honová (VI. B)

1. místo - školní kolo Bobřík informatiky - kategorie Benjamin

 

 

 

Agáta Čadková (VI. C), Adéla Foldová (VI. A), Eliška Šlampiaková (VI. C), Ema Sebránková (VI. A), Patricie Švehlová (VII. A), Klára Vorlíčková (VI. B)

2. místo - krajské finále v přespolním běhu

 

Josef Fujan (VII. B), Jakub Klobouček (VII. B), Vojta Skála (VI. A), Marek Partík (VIII. A), Karel Rieger  (VIII. A), Radek Zajíček (VIII. A)

8. místo - krajské finále v přespolním běhu

 

Kamila Frontzová (IX. A), Lenka Krippnerová (IX. A), Eliška Límanová (IX. C), Sára Khattibová (VIII. A), Diana Černá (VIII. A)

3. místo - krajské finále atletického čtyřboje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školní rok 2015/16

Michael Kříž (III. A), Oliver Černík (III. A), Filip Marek (III. B), Mikuláš Kotz (III. B), Liliana Kindlová (III. C), Jiřina Kindlová (III. A), Barbora Vavreinová (III. B), Klára Skálová (III. B), Lukáš Tůma (IV. D), Jan Kozák (V. C), Šimon Klobouček (IV. D), Adam Rež (IV. D), Ema Sebránková (V. A), Klára Vorlíčková (V. B), Adéla Foldová (V. A), Agáta Ječná (IV. A)

1. místo - krajské finále ve štafetovém běhu

 

Jiří Langmaier (V. B), Ondřej Husák (V. B), Lukáš Krippner (V. B), Adam Rež (IV. D), Jan Kesl (IV. A), Lukáš Tůma (IV. D), Adam Holub (IV. C), Jan Holub (IV. C), Vojtěch Bratschaedl (IV. C), Šimon Klobouček (IV. D), Ondřej Salát (V. A), Ondřej Rejcha (IV. A)

2. místo - krajské kolo finále ve vybíjené

 

Nela Rollingerová (IV. C), Klára Výborná (V. B), Sena Suljovik (V. C), Anna Jančárková (V. C), Míša Suchanová (V. C), Anna Ľopotová (V. B), Amálie Benešová (V. B), Sára Kollárová (V. B), Anna Pavelková (V. B), Barbora Sesseková (V. C), Anna Preyová (IV. A), Klára Doušová (IV. A)

1. místo - krajské kolo soutěže ve vybíjené

 

Jan Šašek (VII. A)

3. místo - kraské kolo přeboru škol v orientačním běhu (kategorie 6. - 7. tříd)

 

Tobiáš Vitásek (IV. A)

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. ročníku (!)

úspěch v okresním kole Pythagoriády pro žáky 5. ročníku (!)

 

Klára Vorlíčková (V. B)

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 4. místo - okresní kolo Pythagoriády

 

Alisa Gersovskaya (V. A) 

5. místo - okresní kolo Matematické olympiády

1. místo - školní kolo recitační soutěže

2. místo - městské kolo recitační soutěže

 

Jan Kozák (V. C)

čestné uznání - městské kolo recitační soutěže

 

Matěj Kopřiva (IV. A)

5. místo - okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 5. ročníku (!)

 5. místo - okresní kolo Pythagoriády pro žáky 5. ročníku (!)

 

Jáchym Dvořák (V. B)

10. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Dorota Honová (V. B)

12. - 32. místo - okresní kolo Matematické olympiády

úspěch v okresním kole Pythagoriády pro žáky 5. ročníku 

 

Vojta Šimek (IV. A)

úspěch v okresním kole Pythagoriády pro žáky 5. ročníku (!)

1. místo - kraské kolo přeboru škol v orientačním běhu (kategorie 4. - 5. tříd)

 

Ondřej Salát (V. A)

33. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Amálie Benešová (V. B)

41. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Helenka Boušová (V. C)

1. místo v online soutěži Bobřík informatiky

1. místo - okresní kolo Pythagoriády

 

 Anička Bittersmannová (IX. B)

1. místo - školní kolo Olympiády v NJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v NJ

2. místo  - krajské kolo Olympiády v NJ

 

Václav Honc (9. B)

1. místo - Přírodovědný klokan (školní kolo)

 

Filip Voch (9. B)

 1. místo - Přírodovědný klokan (školní kolo)

 

Klára Vochová (VI. B)

1. místo - Matematický klokan školní kolo (kategorie 6. - 7. tříd)

úspěšná řešitelka okresního kola Matematické olympiády

 

Jiří Tůma (IX. A)

1. místo - školní kolo "Nejlepší chemik ČR"

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

7. místo - okresní kolo Chemické olympiády

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Matěj Rabel (IX. A)

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Vojta Hanzlík (IX. A)

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Michal Mít (IX. C)

Pochvala ředitele za pomoc při školní Akademii

 

Oscar Clark (9. C)

 

6. místo - okresní kolo Chemické olympiády

1. místo - krajské kolo konverzační soutěže v Aj

5. místo - celostátní kolo konverzační soutěže v Aj

 

Róza Nerudová (IX. B)

1. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

účast v národním kole olympiády ve francouzštině

 

Federica Fiore (VIII. B)

1. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

Pochvala ředitele za moderování školní Akademie

účast v národním kole olympiády ve francouzštině

 

 Štěpán Folget (9. C)

2. místo - školní kolo "Nejlepší chemik ČR"

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

5. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

David Minařík (9. C)

3. místo - školní kolo "Nejlepší chemik ČR"

 

Vojtěch Dvořák (VIII. A)

1. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce

1. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Matěj Stehlík (VIII. B)

2. místo - okresní kolo Matematické olympiády

 

Klára Hejčlová (IX. C)

2. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce

 

Lenka Krippnerová (VIII. A)

3. místo - školní kolo Olympiáda v českém jazyce

 

Klára Langmaierová (VII. A)

1. místo - školní kolo Olympiády v AJ

1. místo - okresní kolo Olympiády v AJ

 

Valerie Šudichová (VIII. C)

1. místo - školní kolo Biologická olympiáda

3. místo - okresní kolo Biologická olympiáda

 

Amálie Honová (VII. B)

1. místo - školní kolo Biologická olympiáda

4. místo - okresní kolo Biologická olympiáda

 

Petr Mag (VI. C)

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

 

Karolína Foffová (VII. C)

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Vendy Stehlíková (IX. A)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Anička Süsserová (IX. A)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Johanka Říhová (IX. B)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Míša Pokorná (IX. C)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Klárka Ponecová (VIII. C)

1. místo krajské finále ve volejbale

 

Klárka Šotolová (VIII. A)

1. místo krajské finále ve volejbale (+ nejlepší hráčka volejbalu celého turnaje)

 

Tomáš Blahout (VIII. B)

1. místo - školní kolo Zeměpisné olympiády

 

Jan Klimša (I. B)

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Maruška Löwová (III. A)

1. místo - školní kolo recitační soutěže

 

Lukáš Ptáček (IX. B)

1. místo - Matematický klokan školní kolo (kategorie 8.-9.tříd)

 

Patricie Doubková (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Veronika Říhová (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Kristýna Režová (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Denisa Timková (VII. A)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Veronika Nováková (VII. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Sára Khattibová (VII. A)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Andrea Picklová (VII. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Jana Čížková (VI. C)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

Linda Mašlíková (VI. B)

1. místo - krajské finále soutěže v přehazované

 

 

 

Školní rok 2014/15

Roman Marhold IX. B

 

 1. místo - školní kolo soutěže Mladý chemik Ústeckého kraje

4. místo - krajské kolo soutěže Mladý chemik Ústeckého kraje

1. místo - školní kolo Chemické olympiády

2. místo - okresní kolo Chemické olympiády

8. místo - krajské kolo Chemické olympiády

3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

1. místo - okresní kolo Astronomické olympiády

1. místo - krajské kolo Astronomické olympiády

 

 Honza Šidlo IX. B 

1. místo okresní kolo Astronomické olympiády

Michal Miletín IX. B

1. místo okresní kolo Astronomické olympiády

21. místo krajské kolo Astronomické olympiády

8. místo okresní kolo Chemické olympiády

Pavel Kyselka IX. B 

9. místo okresní kolo Chemické olympiády

Jakub Doležal IX. B 

1. místo okresní kolo Astronomické olympiády

Klára Prokešová IX.  B 

2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

8. místo okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

 

Katka Sinevičová IX. B 


    1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

9. místo - krajské kolo Olympiády v českém jazyce

 1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

3. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Karolína Nygrýnová VIII. B

5. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Rozálka Nerudová VIII. B

2. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

Aneta Kranerová IX. B

 

1. místo - krajské kolo olympiády ve francouzštině

8. místo národní kolo olympiády ve francouzštině

  Štěpán Folget VIII. C

1. místo školní kolo Biologická olympiáda

Oskar Clark VIII. C

1. místo školní kolo Biologická olympiáda

1. místo - krajské kolo konverzační soutěže v  anglickém jazyce

Amálie Honová VI. B

1. místo školní kolo Biologická olympiáda

8. místo okresní kolo Biologické olympiády

Erik Kinč VII. B

1. místo školní kolo Biologická olympiády

12. místo okresní kolo Biologické olympiády

David Minařík - VIII. C

1. místo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

6. místo - krajské kolo konverzační soutěže v  anglickém jazyce

Federica Fiore VII. B 

1. místo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Natálie Skalická VII. A

4. místo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

  Oldřich Cicvárek IX. C

2. místo krajské kolo Olympiády z německého jazyka

Klára Langmaierová VI. A

5. místo okresní kolo Zeměpisné olympiády

Tomáš Blahout VII. B

5. místo okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Školní rok 2013/14

Martin Krutský IX. B

 

  • 1. místo - školní kolo Olympiády z ČJ
  • 1. místo - školní kolo soutěž Mladý chemik
  • 5. místo - Místrovství Čech mládeže v šachu
  • 1. místo - Okresní přebor škol v šachu
  • 3. místo - okresní kolo Matematické olympiády
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce
  • 5. místo - krajské kolo Olympiády v českém jazyce
  • významné umístění v soutěži Nejlepší chemik Ústeckého kraje
  • 8. místo - krajské kolo Matematické olympiády
  • 3. místo - okresní kolo Olympiády z chemie

 

 Anička Sedláčková, IX. B

 

  • 2. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce
  • 1. místo - školní kolo Olympiády z chemie
  • významné umístění v soutěži Nejlepší chemik Ústeckého kraje
  • 1. místo - krajské kolo Olympiády z anglického jazyka
  • 4. místo - celostátní kolo Olymiády z anglického jazyka
  • 8. místo - okresní kolo Olympiády z chemie
  • 1. místo - krajské kolo Olympiády z chemie
  • 1. místo v krajském kole Olympiády ve francouzském jazyce
  • 1. místo v národním kole Olympiády ve francouzském jazyce

 

Matěj Voch - IX. B

  • významné umístění v soutěži Nejlepší chemik Ústeckého kraje
  • 2. místo - okresní kolo Olympiády z fyziky
  • účast v krajském kole Olympiády z fyziky

 

Jakub Vorlíček - IX. B

  • 1. místo v soutěži Mladý chemik (Ústecký kraj)
  • 7. místo v celostátním kole soutěže Mladý chemik

 

Marek Piskač - VI.A

  • 2. místo - Okresní přebor škol  v šachu

 

Vendula Menclová - VII.A

  • 3. místo okresní kolo  - výtvarná soutěž "Teplice mýma očima"

 

Zuzka Hellerová, Majda Žižková, Lenka Šťovíčková, Lucka Lacinová, Kateřina Křivohlavá, Bára Nétková

  • 2. místo - krajské finále v přespolním běhu 

 

Veronika Steklá - V.A

  • 1. místo - okresní kolo Matematické olympiády
  • 2. místo - regionální soutěž v Aj

 

Kamila Frontzová VI.A

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

 

Jiří Šumný VI.A

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

 

Filip Voch - VII.B

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

  

Roman Marhold VIII.A

  • 1. místo - Zeměpisná olympiáda školní kolo

 

Klára Prokešová - VIII.B

  • 4. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Bára Váňová - IX.B

  • 6. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

  

William Oskar Clark - VII. C

  • 1. místo - krajské kolo Olympiády z anglického jazyka (kategorie žáci z dvojjazyčných rodin)

 

Bára Kyselová - VIII.A

  • 3. místo - krajské kolo Olympiády z francouzského jazyka

 

Jakub Kraus - IV. B

  • 3. místo - regionální soutěž v AJ

  

Daniel Vašíček - V. B

  • 3. místo - regionální soutěž v AJ

 

Školní rok 2012/2013 

 

Eva Vańková - IX.A

  • 1. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu
  • 5. místo - okresní kolo Olympiády z chemie

 

Majda Žižková - VIII.B

  • 1. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu

 

Hugo Pechar V.B

  • 2. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu
  • 1. místo - okresní kolo Matematické olympiády 5. tříd

 

Tereza Jungwirthová - IV.A

  • 3. místo v soutěži jednotlivců - okresní finále přespolního běhu

 

Marek Piskač - V.A

  •  1. místo - školní kolo turnaje v šachách
  • 1. místo - okresní přebor v šachách

 

Martin Krutský - VIII.B

  • 1. místo - školní kolo turnaje v šachách
  • 1. místo - okresní přebor v šachách
  • 8. místo - soutěž Nejúspěšnější sportovec Teplicka 2012 (úspěchy v šachách)
  • 1. místo - okresní kolo Matematické olympiády
  • 3. místo okresní kolo Pythagoriády

 

Bára Váňová - VIII.B

  • 1. místo - školní kolo Olympiády z českého jazyka
  • 6. místo - okresní kolo Olympiády z českého jazyka

 

Matěj Voch - VIII.B

  • 1. místo - nejlepší neregistrovaný hráč - okresní přebor v šachách

 

Michelle Cristina-Colaco - IX.B

  • 9. místo - v krajském kole soutěže Nej chemik Ústeckého kraje

 

Jan Kostohryz - IX.B

  • 7. místo - v krajském kole soutěže Nej chemik Ústeckého kraje

 

Vojtěch Dvořák - V.A

  • 2. -3. místo -  okresní kolo Matematické olympiády 5. tříd

 

Filip Štochl - V.A

  • 2.-3. místo - okresní kolo Matematické olympiády 5. tříd

 

Bára Kyselová - VII.A

  • 1. místo - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 4. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Anička Sedláčková - VIII.B

  • 1. místo - školní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce
  • 1. místo - školní+okresní kolo Olympiády ve francouzském jazyce (kat.A1)
  • 1. místo v krajském kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat. A1)
  • 2. místo v národním kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat A1)
  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 2. místo - krajské kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 2. místo - krajské kolo Olympiády v německém jazyce

 

Jiří Perner - IX.A

  • 1. místo - školní kolo Chemická olympiády
  • 2. místo - okresní kolo Chemické olympiády
  • 1. místo - krajské kolo Chemické olympiády
  • 3. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády
  • 1. místo celorepublikové kolo Svět pohybu (Eurorebus)

 

Matyáš Přibyl - IX.A

  • 3. místo - okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

Klára Jůzlová IX.B

  • 1. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce
  • 12. místo - okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

Valeria Coverini - IX.A

  • 1. místo - školní+okresní kolo Olympíády ve francouzském jazyce (kat. A2)
  • 1. místo v krajském kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat. A2)
  • 8. místo v národním kole Olympiády ve francouzském jazyce (kat A2)

 

Alice Šmelhausová - IX.B

  • 2. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

 

Honza Šidlo - VII.B

  • 4. místo - okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce
  • 1. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Jan Knapík - VI.B

  • 6. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Roman Marhold - VII.B

  • 5. místo - okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

Zuzka Hellerová - VIII.B

  • 1. místo soutěž Frankofonie 2013

 

Adéla Sedláčková - VIII.B

  • 1. místo soutěž Frankofonie 2013

 

Natálie Jermanová - VIII.A

  • 6. místo okresní kolo Biologické olympiády

 

Dominik Netroufal - VIII.A

  • 8. místo okresní kolo Biologické olympiády

 

Štěpán Folget - VI.C

  • 1. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Vojta Hrabák - VI.C

  • 5. místo - Regionální soutěž "jazykových" škol

 

Vojta Broný - IX.A

  • 1. místo celorepublikové kolo Svět pohybu (Eurorebus)

 

Filip Pavlíček - IX.A

  • 1. místo celorepublikové kolo Svět pohybu (Eurorebus)

 

Ondřej Vorlíček - VII.A

  • 2. místo - okresní kolo Pythagoriády

 

 

Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.