Online krajské kolo Zeměpisné olympiády
21.5.2020

Naši dva sedmáci soutěžili online v krajském kole! A Vojta Gaisler soutěž vyhrál! Více ZDE.

Výuka od 25. 5. žáků I. stupně
20.5.2020

Rodičům, kteří potvrdili zájem o návrat žáka I. stupně do školy po 25. 5., byl rozeslán ve středu 20. 5. odeslán email s podrobnými informacemi.

Pokud některému rodiči email nedorazil, nechť se dotyčný/á ozve řediteli školy.

Zápis do 1. tříd
16.3.2020

Veškeré informace ohledně zápisu do 1. tříd ZDE.

Inspirativní webové odkazy pro procvičování a výuku II. stupně
13.3.2020

Rodiče i žáci II. stupně mohou využít tyto odkazy pro procvičování. Více ZDE.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Školy jsou zavřené. Vítám částečné nahrazení výuky posíláním úkolů přes e-maily, edookitem aj.
a) ano
b) ne

Krajské kolo Zeměpisné olympiády

Vloženo: 21.5.2020 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 105x | Zatím neupraveno
Naši dva sedmáci bodovali v online krajském kole.

Naši dva žáci - Vojta Gaisler ze 7.B a Jonáš Head ze 7.C, kteří se umístili v okresním kole olympiády ze zeměpisu v kategorii B na 1. a 2. místě, měli postoupit do krajského kola v Ústí nad Labem.

Kvůli pandemii koronaviru se ale toto kolo konat nemohlo. Organizátoři proto dětem vytvořili soutěž online. Ta proběhla 27.4.2020 dopoledne.

Vojta Gaisler se opět umístil na 1. místě a Jonáš Head na 3. místě.

Je velká škoda, že nebude celostátní kolo, vek kterém by nás Vojta mohl reprezentovat.