Kotva
Elektronická žákovská knížka

Aktuality
Placení obědů
13.8.2020

Stávající strávníci mohou  poslat částku na účet školy 269 409 570/0300 (nezapomeňte uvést do zprávy příjemce jméno a třídu žáka)

- pokud nechcete oběd 1. 9. (první školní den), musíte si oběd odhlásit (nejlépe mailem), jinak při pouhém zaslání peněz na účet se automaticky oběd přihlásí.

Přihlašování žáků do školní družiny...
10.8.2020

...bude možné na tomto webu, pouze elektronicky a to od 24. 8. 2020. 

Informace pro budoucí prvňáčky
27.7.2020

Rodiče získali informace na třídní schůzce 23. 6. To nejdůležitější ze schůzek zveřejňujeme ZDE.

Anketa
Vítám dobrovolný nástup žáků II. stupně do školy:
a) ano
b) ne
Celkem hlasovalo: 123

Škola trochu jinak

Vloženo: 15.11.2019 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 815x | Zatím neupraveno
Školu trochu jinak dnes zažili žáci I. stupně naší školy. Přesto, ač si ani neuvědomovali, se celé dopoledne učili.

Ráno si všichni věku přiměřeným způsobem připomněli význam nedělního státního svátku a 30. výročí sametové revoluce. Mladší promítáním obrázků a krátkých videí, spolu s vyprávěním, jak to tenkrát bylo. Někteří už přišli vyzbrojeni informacemi od svých rodičů a prarodičů, jiní si vyzkoušeli, jak to bylo tenkrát ve škole s rukama za zády při sezení a kolováním po chodbě během přestávky. Ti starší pak sami vyhledávali informace a zpracovávali je do skupinových projektů.

Zbytek dne pak patřil vyrábění, kreslení, stavění z mechanických stavebnic, hraní deskových logických her, luštění křížovek přesmyček nebo různých šifer.

Myslíme si, že to bylo pro všechny velmi příjemně strávené dopoledne a svým způsobem oslava a připomenutí si tak významného svátku.

Další fotografie

ZDE