Informace Tady nic není :-(
Vítám dobrovolný nástup žáků II. stupně do školy:
a) ano
b) ne

Krajské finále přespolního běhu

Vloženo: 3.10.2019 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 505x | Zatím neupraveno
Naši žáci vyhráli krajské finále!

Družstvo dívek z 8. a 9. ročníků ve složení :

Barbora Polanská 8. D, Kateřina Štěpánková 8. D, Ella Navrátilová 9. B, Ellen Leitermannová 8. A, Eliška Sokolová 8.A, Hella Rollingerová 8. C

zvítězilo v krajském finále přespolního běhu v Ústí nad Labem, stejně jako družstvo chlapců z 8. a 9. ročníků ve složení:

Adam Rež 8. D, Šimon Klobouček 8. D, Lukáš Krippner 9. B, Jan Brunc 9. B, Ondřej Kučera 8. B, Vojtěch Skála 9. A

Obě družstva postoupila do republikového finále, které se koná v Hradci Králové.

Držte palce!!!

Kromě výše zmíněných žáků nás reprezentovali i mladší žáci. Družstvo dívek ze 4. a 5. tříd obsadilo v okresním finále krásné 2. místo a družstvo kluků ze 4. a 5. tříd okresní finále vyhrálo! Tito mladší závodníci již nikam nepostupují.

Chlapci ze 6. a 7. tříd obsadili v okresním finále 5. místo a stejně stará děvčata obsadila 3. místo.

Všem moc děkujeme za reprezentaci a budeme držet  17. 10. palce v republikovém finále.