Zahraniční zájezdy školy
17.6.2019

Víte, do jakých zemí letos i v minulosti uspořádala naše škola zájezdy? Zde je téměř kompletní přehled našich zahraničních cest.

Třídní schůzky budoucích prvňáčků
17.6.2019

Tř. schůzky budoucích prvňáčků se konají 18. 6. od 16.00 v budově školy. Vstup hlavních vchodem. Rodiče na ně byli pozváni dopisy. Další info ZDE.

ŠVP I. B a V. A
17.6.2019

Prvňáci a páťáci dojeli do Jiřetína v pořádku.

Fotky k prohlédnutí ZDE

Republikové finále Štafetového poháru
4.6.2019

20 našich žáků I. stupně bojovalo v republikovém finále ve Vlašimi. Více ZDE.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

Konec šk. roku, uzavírání známek je pro mě/nás obdobím:
a) velmi stresovým
b) průměrně stresovým
c) mírně stresovým
d) jako každé jiné

Nahrávám data...

Republikové finále Štafetového poháru

Vloženo: 31.5.2019 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 241x | Zatím neupraveno
Ve středu 29.5.2019 se konal ve Vlašimi 6. ročník republikového finále ve štafetovém běhu.

I když žáci 2.- 5. tříd nedosáhli na pěkné umístění, přesto si zaslouží velkou pochvalu a obdiv. Této soutěže se každým rokem účastní školy zaměřené na lehkou atletiku, a je velmi pěkné, že naše škola se tohoto finále zúčastnila již počtvrté. Naši školu reprezentovali tito žáci – Kateřina Foldová, Karolína Jelínková, Jáchym Klobouček, Julie Maršíková, Tomáš Mrázek, Emílie Bendová, Arthur Rocha, Petr Musil, Prokop Sebránek, Jakub Šašek, Klára Panznerová, Ema Raková, Prokop Hanzlík, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Štěpán Knapík, Jan Klimša, Tereza Mašková, Laura Jurenková a Alex Vagel. Ještě jednou děkujeme za reprezentaci.

Více o našich úspěšných žácích ZDE

Oficiální stránky soutěže.