Online krajské kolo Zeměpisné olympiády
21.5.2020

Naši dva sedmáci soutěžili online v krajském kole! A Vojta Gaisler soutěž vyhrál! Více ZDE.

Výuka od 25. 5. žáků I. stupně
20.5.2020

Rodičům, kteří potvrdili zájem o návrat žáka I. stupně do školy po 25. 5., byl rozeslán ve středu 20. 5. odeslán email s podrobnými informacemi.

Pokud některému rodiči email nedorazil, nechť se dotyčný/á ozve řediteli školy.

Zápis do 1. tříd
16.3.2020

Veškeré informace ohledně zápisu do 1. tříd ZDE.

Inspirativní webové odkazy pro procvičování a výuku II. stupně
13.3.2020

Rodiče i žáci II. stupně mohou využít tyto odkazy pro procvičování. Více ZDE.

31.10.2019

Víte, kdo učinil dobrý skutek a stal se  naším sponzorem

Školy jsou zavřené. Vítám částečné nahrazení výuky posíláním úkolů přes e-maily, edookitem aj.
a) ano
b) ne

Republikové finále Štafetového poháru

Vloženo: 31.5.2019 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 566x | Zatím neupraveno
Ve středu 29.5.2019 se konal ve Vlašimi 6. ročník republikového finále ve štafetovém běhu.

I když žáci 2.- 5. tříd nedosáhli na pěkné umístění, přesto si zaslouží velkou pochvalu a obdiv. Této soutěže se každým rokem účastní školy zaměřené na lehkou atletiku, a je velmi pěkné, že naše škola se tohoto finále zúčastnila již počtvrté. Naši školu reprezentovali tito žáci – Kateřina Foldová, Karolína Jelínková, Jáchym Klobouček, Julie Maršíková, Tomáš Mrázek, Emílie Bendová, Arthur Rocha, Petr Musil, Prokop Sebránek, Jakub Šašek, Klára Panznerová, Ema Raková, Prokop Hanzlík, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Štěpán Knapík, Jan Klimša, Tereza Mašková, Laura Jurenková a Alex Vagel. Ještě jednou děkujeme za reprezentaci.

Více o našich úspěšných žácích ZDE

Oficiální stránky soutěže.