Provoz ŠD 18. 4.
16.4.2019

Rodičům žáků I. stupně byl nabídnut provoz ŠD během velikonočních prázdnin (18. 4. ). Z důvodu malého zájmu rodičů NEBUDE ŠD DNE 18. 4. 2019 V PROVOZU.

Informace o zápisu do 1. tříd
9.4.2019

Info o zápisu a seznam přijatých žáků ZDE.

Úspěch ve francouzštině!
3.4.2019

Díky talentovaným a šikovným žákyním máme dvě první místa v krajském kole olympiády. Více ZDE.

Informace o zájezdu do Švédska
2.4.2019

Informace o červnovém zájezdu do Švédska ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Velikonoční tradice a zvyky:
a) dodržujeme alespoň jednu tradici
b) dodržujme více než jednu tradici
c) nedodržujeme žádné tradice

Nahrávám data...

Výsledky České školní inspekce z testování žáků 4. ročníku

Vloženo: 21.1.2019 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 362x | Zatím neupraveno
Česká školní inspekce provádí každý rok na vybraných školách výběrové zjišťování výsledků vzdělávání žáků. V letošním školním roce byla pro testování vybrána i naše škola. Online testování bylo zaměřeno na sledování úrovně dosažené žáky v oblasti jazykové gramotnosti v anglickém jazyce ve 4. ročníku.

Testové úlohy byly zaměřeny na tři oblasti jazykové gramotnosti – čtení s porozuměním, slovní zásoba a poslech s porozuměním. Všechny úlohy se vztahovaly k základní úrovni výstupů rámcových vzdělávacích programů. Za každou správně vyřešenou otázku žák bod získal, za chybně vyřešenou nebo vynechanou otázku body nezískal, ani neztratil.

Celkové výsledky za školu jsou velmi pěkné a jsou znázorněny na níže uvedených grafech. Výsledky jednotlivých žáků měli rodiče možnost získat na webových stránkách ČŠI prostřednictvím kódu, pod kterým každý žák svůj test vypracovával. Mezi 84 žáky, kteří test vypracovali, bylo 16 žáků, kteří dosáhli 100% úspěšnosti v celém testu. V oblasti čtení s porozuměním dosáhlo 100% úspěšnosti dokonce 83 žáků z celkového počtu 84 testovaných. Nejhorším výsledkem byla 84% úspěšnost v oblasti slovní zásoby (7 žáků), ale i v této oblasti dosáhlo 32 žáků 100%.

Výsledky jsou to opravdu výborné a všem žákům i jejich pedagogům gratulujeme.