Provoz ŠD 18. 4.
16.4.2019

Rodičům žáků I. stupně byl nabídnut provoz ŠD během velikonočních prázdnin (18. 4. ). Z důvodu malého zájmu rodičů NEBUDE ŠD DNE 18. 4. 2019 V PROVOZU.

Informace o zápisu do 1. tříd
9.4.2019

Info o zápisu a seznam přijatých žáků ZDE.

Úspěch ve francouzštině!
3.4.2019

Díky talentovaným a šikovným žákyním máme dvě první místa v krajském kole olympiády. Více ZDE.

Informace o zájezdu do Švédska
2.4.2019

Informace o červnovém zájezdu do Švédska ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Velikonoční tradice a zvyky:
a) dodržujeme alespoň jednu tradici
b) dodržujme více než jednu tradici
c) nedodržujeme žádné tradice

Nahrávám data...

Úspěch v dějepise

Vloženo: 17.1.2019 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 217x | Zatím neupraveno
Jakub Klobouček (IX. B) a Vojta Gaisler (VI. B) nás reprezentovali v okresním kole Dějepisné olympiády.

Dne 16. 1. 2019 se uskutečnilo okresní kolo olympiády v dějepise pro žáky 8. a 9. ročníků.

Naši školu  reprezentovali dva žáci, Jakub Klobouček z 9.B a Vojtěch Gaisler z 6.B. Ve velké konkurenci žáků z celého okresu obsadil Jakub Klobouček 14. místo.

Velkou radost nám ale udělal Vojta Gaisler, který se jako jediný šesťák mezi osmáky a deváťáky probojoval na úctyhodné 4. místo a navíc postoupil do krajského kola, které se bude konat 21. 3. 2019 v Ústí nad Labem.

Oběma moc gratulujeme a Vojtovi držíme palce do dalšího kola. Jsme rádi, že tu máme tak zdatné historiky.