Ponožkový den na Metelkárně

Informace a fotky ZDE.

Přihlašování k zápisu
11.3.2019

Od 8. 3. 2019 do 3. 4. 2019 je možné přihlašovat se k zápisu do 1. třídy.

Přihlašování a informace jsou  ZDE.

Termíny zápisu  5. 4. a 6. 4. 2019.

Dne 12. 3. měli rodiče i předškoláci možnost navštívit školu. Konal se "den otevřených dveří".

Ředitelské volno - pro všechny žáky
7.3.2019

Z důvodu konání zápisů do 1. tříd je na pátek 5. 4. 2019 vyhlášeno ředitelské volno pro všechny žáky. Rodiče budou o tomto informováni prostřednictvím žákovských knížek. Dětem I. stupně bude nabídnut pobyt ve školní družině.

Vojta boduje
5.3.2019

Vojta Gaisler ze VI. B bodoval v dalším okresním kole. Tentokrát v zeměpise. Více ZDE.

Máme úspěšné florbalisty
18.2.2019

Naši kluci (ze 4. a 5. tříd) nás již dvakrát úspěšně reprezentovali ve dvou různých soutěžích ve florbale. V jedné ze soutěží postoupili dále do vyššího kola.

Jedná se o krajské kolo soutěže ZŠ ve florbalu a o soutěž pořádanou DDM

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

ISIC karta na Metelkárně
16.1.2019

Víte o tom, že můžete získat kartu ISIC v naší škole? Více info ZDE.

Nejlepší náplň na víkend je:
nicnedělání doma
strávit ho u počítače
čtení knihy
sportovní činnost
pobyt v přírodě

Nahrávám data...

Deváťáci v Berlíně

Vloženo: 8.11.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 276x | Upraveno: 8.11.2018 | Upravil: Hellerova
Ve čtvrtek a pátek (8. - 9. 11.) se účastní naši deváťáci zájezdu do Berlína a Postupimi.

Ve čtvrtek 8. 11. 2018 odjeli deváťáci na dvoudenní výlet do Berlína. Vyjeli jsme v 7 hodin ráno a do Berlína přijeli kolem 11. hodiny. Naším cílem byly památky Berlína. První den jsme obdivovali Braniborskou bránu, zhlédli budovu Spolkového sněmu, Památník holocaustu, nejznámější symbol studené války Berlínskou zeď, Topografii teroru a neminuli nejznámější přechod rozděleného Berlína Checkpoint Charlie. Poté jsme měli dvouhodinový rozchod. Po rozchodu jsme pokračovali k pomníku tzv. „válek za sjednocení Německa“ Vítěznému sloupu a jeli jsme do mládežnické ubytovny v Postupimi. Druhý den jsme začali návštěvou rokokového zámku Sanssouci v Postupimi, kde bydlel Fridrich II. Veliký. Po návštěvě zámku jsme odjeli do bývalé východní části Berlína a procházeli památky. Navštívili jsme například Alexanderplatz, Berlínský dóm a hrobku Hohenzollernů.

Tento výlet byl skvělá zkušenost se spoustou zážitků a poznání se skvělou partou. :)

IX. A  Kamila Jancová