ŠVP I. B, IV. A a V. B

Vloženo: 12.6.2018 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 765x | Upraveno: 12.6.2018 | Upravil: Chalupny
Týden na začátku června trávily tyto tři třídy ve škole v přírodě v Harrachově.

Pondělí 11. 6.

Vážení rodiče,

dojeli jsme v pořádku, cesta autobusem byla bez komplikací.

K obědu jsme měli těstoviny s omáčkou a k večeři kuřátko s bramborem.

Odpoledne jsme byli projít blízké okolí Harrachova a podívat se na vodopády.

Hledali jsme skřítka "Harachovníčka", ale zatím jsme ho nikde neviděli.

Děti mu postavily krásné domečky, které budeme vylepšovat a doufáme, že

se budou skřítkovi líbit. Posíláme pozdravy a po dětech pusinky.

Děti z I.B a Helena Novotná

Úterý 12. 6.

Dnes jsme vzhledem k ranímu počasí změnili původně naplánovaný celodenní výlet po hřebenech Krkonoš

a odjeli jsme do Liberce, kde jsme navštívili  IQ park. Děti byly nadšené a moc si to užily.   (4.A a 5. B).

12.6.

dnešní den byl plný zážitků. Nejdříve jsme Vám napsali domů pozdravy. Potom jsme šli

dotvořit naše "domečková" díla do lesa. Po cestě jsme hráli různé hry. Po obědě (směs s rýží)

jsme vyrazili do Harrachova,dali jsme si něco sladkého, luštili jsme rébusy  a dováděli

na dětském hřišti. Po večeři (čočka s vejci nebo těstovinový salát) jsme si pohráli v dětské

herně a poslouchali pohádku.

Pěkný večer a pozdravy od dětí

Helena Novotná

13.6.

Vážení rodiče,

dnes jsme měli trochu " uplakaný den". Měli jsme alespoň trochu času si ozdobit trička

a společně číst z našich knížek. Před obědem  (knedlíček s omáčkou) jsme ještě stihli

pláštěnkový výšlap na sjezdovku, podívat se na náš hotel z protějšího kopce. Po obědě

jsme opět vyrazili ven a plnili jsme různé úkoly spojené s hledáním malého sladkého pokladu.

Po večeři (kuřecí masíčko s hráškovou rýží) jsme se šli vysportovat na hřiště.

Brzy se budeme chystat na "kutě", takže dobrou noc, krásné sny a moc pusinek od dětí.

Školáci z 1.B, Helena Novotná a samozřejmě i paní vychovatelky

středa 13. 6.

Středa byla dešťivá, ale nás to neodradilo a vydali jsme se do lesa. Děti si hrály a stavěly domečky pro skřítky a různé příbytky. Dnes dopoledne jsme byli na exkurzi ve sklárně. Odpoledne děti plní různé úkoly a soutěže. Čas tu rychle plyne. Moc všechny zdravíme a těšíme se v sobotu kolem 12.30 hod. u Olympie.

4. A a 5. B.

čtvrtek 14. 6.

Dnes jsme dopoledne v lese pěkně mlsali borůvky. Také jsme se opět dívali, jak koníci

pracují v lese. Ihned po obědě (knedlo vepřo špenáto) jsme se vypravili na exkurzi do sklárny

a sklářského muzea. Nakoupili jsme si nějaké suvenýry a spěchali jsme na večeři (špagety).

Po večeři jsme si pěkně zařádili na diskotéce. Světla svítila, tanečníci tančili.

Mějte krásný večer

dětičky z I.B a Helena Novotná

Pátek 15. 6.

Dnes je krásné slunečné počasí a tak jsme se vydali k Mumlavským vodopádům. 4.A a 5.B.