Co nového na Metelkárně

Nové rozvrhy
14.8.2018

Rozvrhy pro nový školní rok budou zveřejněny na těchto stránkách či v edookitu poslední týden v srpnu.

Upozornění k edookitu
14.8.2018

Vážení rodiče. Probíhá přesun dat v rámci edookitu. Od 1.8. se již nemůžete přihlásit do systému Edookit pod původními přihlašovacími údaji. Na konci srpna obdržíte na Vaši emailovou adresu nový odkaz pro nastavení hesla do systému. Po přihlášení neuvidíte historická data (průběžné známky, komunikaci atd. za předchozí roky).   Děkujeme za pochopení

Seznam pomůcek pro příští školní rok
26.7.2018

Pro žáky I. stupně jsou vytvořeny seznamy pomůcek, které budou děti potřebovat v novém školním roce. Více ZDE. (Pozn. rodičům žáků II. stupně budou seznamy rozeslány v srpnu).

Co se děje ve škole o prázdninách?
24.7.2018

Žáky a učitele vystřídali řemeslníci.... více ZDE.

Video z akademie
29.6.2018

Všem rodičům byl na konci června rozeslán prostřednictvím edookitu nebo mailu odkaz ke stažení videa vytvořeného profesionálním kameramanem. Rodiče, kteří zprávu do své schránky neobdrželi, se mohou obrátit mailem na ředitele školy.

Ocenění našich deváťáků
27.6.2018

Tři naši žáci byli oceněni náměstkyní primátora Teplic. Více ZDE.

ISIC karta na Metelkárně
13.6.2018

Více info ZDE.

Informace pro budoucí prvňáčky
7.6.2018

Třídní schůzky již proběhly, důležité info ZDE.

Metelkárně za vše, co jsem s ní ve šk. r. 17/18 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Online:

Dnes:

Posledních 7 dní:

Posledních 30 dní:

Celkem:

Dokážeš se odpojit?

Vloženo: 10.5.2018 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 153x | Upraveno: 10.5.2018 Upravil: Richterova
Žáci, dokážete být offline?

Milí žáci, blíží se Týden rodiny offline 2018, který je letos plánovaný na 12. 5. – 20. 5. 2018.

A odtud pramení naše výzva!

Dokážeš se vědomě alespoň na chvíli odpojit, být offline a naplánovat si nějakou činnost, při které strávíš svůj volný čas s rodinou nebo kamarády bez toho, abys musel používat počítač, chytrý telefon apod.? Pokud se ti to podaří, napiš nám svůj krátký příběh na naše e-mailové adresy nebo svůj příběh vhoď do schránky důvěry u hlavního vchodu do školy.

Již teď se těšíme na vaše zážitky a příběhy. Zde uvádíme naše e-mailové adresy:

martina.houdkova@zsmetelkovo.cz

martina.richterova@zsmetelkovo.cz

Vaše pěkné práce nezůstanou bez odměny!

Zajímají tě další informace?

Kampaň Týden pro rodiny – „neboj se, odpoj se“ je plánovaný na týden 12. - 19. května 2018 a oslavuje Mezinárodní den rodiny, který se slaví vždy 15. května.

Rodinný svaz (Asociace center pro rodinu) vyhlašuje v roce 2018 již jedenáctý ročník Týdne pro rodinu, týdne plného událostí, barev a příležitostí k setkávání a společně trávenému času. Čas je hlavním tématem letošního ročníku: Týden pro rodinu – Čas být spolu. Týden pro rodinu je každoročně vyhlašován tak, aby zahrnoval 15. květen, tedy den, který byl OSN vyhlášen Mezinárodním dnem rodiny. Týden pro rodinu 2018 proběhne mezi 12. 5. – 20. 5. 2018.