Přání ředitele
28.6.2019

Přeji všem žákům prázdniny dle jejich představ, hlavně bez domácích úkolů a učitelů.

Učitelům přeji klidnou dovolenou, odpočinek od žáků a od zvonění.

A všem ostatním báječné léto.

M.Chalupný, ředitel školy

Nevyzvednutá vysvědčení
28.6.2019

Nevyzvednutá vysvědčení budou dětem předána 2. 9. Jinak budou uložena ve škole. V nejnutnějších případech je možno se telefonicky dohodnout na jejich vyzvednutí i během prázdnin.

Seznam pomůcek pro příští školní rok
24.6.2019

Zde je seznam pomůcek, které žádáme rodiče zakoupit pro dítě.

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

15.2.2019

Víte, kdo jsou naše jedničky

,,Metelkárně" za vše, co jsem s ní ve šk. r. 2018/19 prožil/a, dávám na vysvědčení:
a) 1
b) 2
c) 3
d) 4
e) 5

Nahrávám data...

ŠVP I. B a V. A

Vloženo: 18.6.2019 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 614x | Zatím neupraveno
První den v Jiřetíně pod Jedlovou.

Pondělí 17.6.

Děti se ubytovaly, shromáždily na společný nástup, rozdělily se do skupin a pustily se do plnění úkolů.

Úterý 18.6.

První noc proběhla bez problémů. Děti večer spokojeně usnuly a spaly klidně až do rána. Po snídani jsme se vydali do lesa, kde si děti hrály a stavěly domečky pro skřítky.

Středa 19.6.

Dnes jsme se s dětmi vydali na nákupy do Jiřetína. Potom jsme vystoupali na Křížový vrch a pokračovali příjemnou cestou do našeho penzionu. Přestože se děti v městečku občerstvily nanukem, těšily se na smažený řízek, který nás čekal k obědu. Odpoledne budou plnit soutěžní úkoly ve svých týmech v nedalekém lese.

Kroužek NJ probíhá i ve škole v přírodě.

Čtvrtek 20.6.

Dnes po snídani jsme se vypravili na pěší túru na hrad Tolštejn. Odpoledne děti čeká akční hra v lese a po večeři slavnostní vyhlášení.  Poslední večer si děti náramně užily.Po narozeninové párty se vyřádily na diskotéce.

Pátek 21.6.

Dnes ráno proběhlo loučení s vychovateli a odjezd domů.