Kotva
Elektronická žákovská knížka

Aktuality
Pozvání na 1. akci turist. kroužku 2. st.
16.9.2019

Informace o nabízeném výletě do Stadic (22. 9.)  ZDE.

Souhrn důležitých termínů šk. roku 2019/2020
11.9.2019

K nahlédnutí ZDE a v kalendáři v pravém rohu webu. 

Nové rozvrhy 2019/2020
27.8.2019

Rodiče a žáci s přístupem do systému edookit v něm již najdou nové rozvrhy. 

Rozvrhy I. stupně jsou zveřejněny ZDE

Proč je na škole lešení?
27.5.2019

Odpověď najdete TADY.

Anketa
Ankety na školním webu:
a) pravidelně sleduji a hlasuji
b) jen sleduji
c) občas sleduji a občas hlasuji
d) nesleduji
Celkem hlasovalo: 26

ŠVP Kořenov - II. B, III. A, V. B

Vloženo: 10.6.2019 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 1150x | Zatím neupraveno
Všechny třídy dojely do Kořenova v pořádku.

Neděle 9.6.

Po příjezdu na Zvonici vybalení věcí a aklimatizací s novým prostředím se děti seznámily se svými vedoucími z agentury Tapaza. Děti byly rozděleny do skupin,  během odpoledne se prostřednictvím seznamovacích her sbližovaly. Po odpoledním programu následovala večeře a večerní program, na kterém si děti vytvořily vlastní námořnické vlajky. Následně vlajky prezentovaly před ostatními i včetně pokřiků, kterými se budou povzbuzovat v dalších dnech.

 

Pondělí 10.6.

Dnes  jsme dopoledne v lese stavěli domečky z přírodnin a prohlédli jsme si bunkr a blízké okolí. Po obědě měly děti olympijské hry a nyní probíhá promítací večer. 

Posíláme jídelníček, abyste věděli, co mají děti dobrého.

Všechny moc zdravíme a jsme v pořádku. 

 

Úterý 11.6.

Po odpoledním klidu se vyrazilo na výlet na rozhlednu Štěpánka, která se nachází v okruhu 4 km od Horské chaty Zvonice, kde jsou děti ubytovány. Nahoře děti posvačily a měly možnost se podívat na rozhlednu a také si zakoupit drobné suvenýry. Na zpáteční cestě jsme se občerstvili zmrzlinou a vrátili se zpět na chatu. Po večeři se děti se svými vedoucími vydali do lesa, kde nasbírali dříví, kterým přikládali do ohně, nad kterým si opékali špekáčky. U táboráku si děti zazpívaly několik písniček s doprovodem kytary a najezené, spokojené a unavené odešly spát. 

 

Středa 12.6.

Po odpoledním klidu na děti čekala cesta za životem Kryštofa Kolumba. Se svými vedoucími se vydaly stezkou v lese, na které byly umístěny papírky se zajímavostmi o Kolumbově životě. Polohu lístečků, včetně artefaktů si děti měly zapamatovat a následně po svačině zakreslit do mapy. Po večeři vyplnily námořnický kvíz a u promítání filmu čekaly na stezku odvahy. 

 

Čtvrtek 13.6.

V odpoledních hodinách se děti vydaly do lesa, kde si nasbíraly popadané větve, ze kterých následně pomocí provázků a izolepy utvářely loď. V této lodi následně absolvovaly cestu za pokladem, při které plnily různé vědomostní i dovednostní úkoly. Po večeři byla pro děti připravena diskotéka, kterou se zároveň i rozloučily se školou v přírodě v Kořenově.

 

Návrat ze ŠVP bude kolem 17. hodiny. Důvodem je posunutí přistavení autobusu dopravcem.