Informace o zápisu do 1. tříd
3.1.2018

Vyčerpávající informace o zápisu do 1. třídy jsou zveřejněny ZDE.

Neztratil jsi něco?
12.12.2017

Opět se množí nálezy ztracených věcí. Ve škole i v jídelně. Už máme parádní sbírku čepic, rukavic, bot, bund apod. Všechny věci jsou vyfocené zde a k vyzvednutí u paní vrátné.

Novoroční předsevzetí:
a) ano
b) ne

Online:

Dnes:

Posledních 7 dní:

Posledních 30 dní:

Celkem:

Jídelna

Vloženo: 23.8.2017 | Autor: Chalupny| Zobrazeno: 209x | Upraveno: 23.8.2017 Upravil: Chalupny

email: jidelna@zsmetelkovo.cz

výdej obědů: 11.40 - 14.00

prodej obědů: od 7.00 do 8.00 a potom od 12.00 do 14.00 hod

vedoucí šj: DiS. Hana Riedererová

hlavní kuchařka: Petra Soukupová

Seznam alergenů (Velikost: 834.06 kB)

Z bezpečnostních, organizačních a hygienických důvodů je zakázán vstup cizím osobám do prostor školní jídelny.

Vstup je umožněn pouze pro:

- strávníky

- placení obědů

- vyzvedávání obědů

• Jídelna se nachází v samostatné budově, hned vedle školy.

• Rodiče nových strávníků vyplní tuto přihlášku ke stravování a odevzdají ji vedoucí školní jídelny při placení obědů.

• Ve školní jídelně je zaveden výdej obědů pomocí elektronických čipů. Každý strávník si musí u vedoucí školní jídelny zakoupit čip v hodnotě 19,- Kč, čip zůstává majetkem žáka, po skončení docházky se nevrací zpět.

• Pro odběr stravy je strávník povinen mít čip u sebe. Pokud čip zapomene, musí se dostavit k vedoucí ŠJ. Má-li oběd zaplacený, dostane jej.

• Strava se mimo jídelnu nevydává. Jídla poskytovaná v rámci školního stravování jsou vždy konzumována v prostorách  školní jídelny. Výjimkou je první den neplánované nepřítomnosti žáka ze zdravotních důvodů a zvlášť odůvodněné případy, o nichž rozhoduje ředitel školy.

• Obědy se vydávají od 11.45 do 14.00 hodin, potom se výdejna uzavírá. Po dohodě s vedoucí jídelny je možné vydat oběd po 14.00 hod.

• Obědy do jídlonosiče pro zaměstnance a nemocné děti, které nejsou první den ve škole, se vydávají od 11.30 do 11.45 hod.

• V případě nevhodného nebo hrubého jednání může být žák, na základě § 31 zákona č.561/2004 Sb., školského zákona, vyloučen ze stravování.

• Rodiče ani jiní lidé, kteří nejsou zaměstnanci či žáky ZŠ, nemají do jídelny vstup povolen. Výjimkou je objednávání či kupování obědů.

Placení obědů

• hotově či platební kartou v jídelně u okénka vedoucí ŠJ

• obědy u okénka vedoucí ŠJ se prodávají vždy  od 7.00 do 8.00 a potom 12.00 do 14.00 hod., v době prázdnin se obědy neprodávají (pokud není uvedeno jinak)

Elektronické platby

• číslo účtu: 269 409 570/0300
  • variabilní symbol: byl rodičům sdělen prostřednictvím třídní učitelky

• částka a datum splatnosti: libovolné

• zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

• po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby

Odhlášení nebo přihlášení obědů

• telefonicky, nejpozději toho dne do 8.00

• e-mailem, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• na terminálu (umístěném v ŠJ), nejpozději do 14.00 předchozího dne

• prostřednictvím domény  jidelny.me.cz (viz níže), nejpozději do 14.00 předchozího dne

• pokud si žák odhlásí oběd, peníze se mu z jeho "konta" po dohodě s vedoucí ŠJ přesunou na další dny

Výběr obědů ze dvou variant

• telefonicky, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• emailem, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• na terminálu (umístěném v ŠJ), nejpozději do 14.00 předchozího dne

• prostřednictvím domény jidelny.me.cz, nejpozději do 14.00 předchozího dne

• osobně v době prodeje obědů tj. od 7.00 do 8.00 a potom 12.00 do 14.00 hod.

• dvě varianty obědů jsou na našem jídelníčku k dispozici pondělí až čtvrtek

Elektronické objednávky - web jidelny.me.cz

• pro přihlášení do domény jidelny.me.cz umožňující online obědy přihlašovat, odhlašovat a vybírat z více jídel
  • pro první přihlášení nahlaste vedoucí ŠJ svou emailovou adresu
  • pro každé své dítě (strávníka) jednu různou emailovou adresu
  • obratem Vám budou zaslány přístupové údaje
  • manuál (ke stažení zde)
  • v případě komplikací kontaktujte vedoucí ŠJ

Cena obědu

Podle vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravováním se žáci řadí do věkových skupin, podle kterých je určena cena.

6 až 10 let ..... 19,- Kč

11 až 14 let ... 21,- Kč

15 a více let ...23,- Kč

zaměstnanci ...25,- Kč

Věkové skupiny strávníků platí jednotně pro celý školní rok, tj. od začátku září do konce srpna. Kdo v tomto období dovrší věku 11 nebo 15 let, platí již od září vyšší cenu stravenek.

Jídelníčky si můžete  stáhnout v pravé liště těchto stránek.

Zde je umístěn vnitřní řád školní jídelny

Zde jsou pokyny pro objednání přes terminál, který je umístěný ve školní jídelně.

Klikněte na odkaz, abyste si prohlédli prezentaci z června 2012, kterou vytvořily žákyně 7. třídy.